ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 2016-17
Print
1η αγων. 17-09-2016 17:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ 1 : 1 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
  17-09-2016 17:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 3 : 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
  17-09-2016 17:00 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ 6 : 0 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  18-09-2016 17:00 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ 0 : 0 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ
  18-09-2016 17:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 3 : 0 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ
  18-09-2016 17:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 0 : 8 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ
  18-09-2016 17:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ 2 : 4 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ

2η αγων. 24-09-2016 17:00 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ 3 : 2 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ
  24-09-2016 17:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 2 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
  24-09-2016 17:00 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ 3 : 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
  25-09-2016 17:00 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ 3 : 1 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
  25-09-2016 17:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ 1 : 1 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ
  25-09-2016 17:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 1 : 1 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
  25-09-2016 17:00 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 2 : 4 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ

3η αγων. 01-10-2016 16:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ 1 : 3 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
  01-10-2016 16:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 4 : 0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
  01-10-2016 16:00 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ 1 : 2 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ
  02-10-2016 16:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 5 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ
  02-10-2016 16:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 1 : 3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ
  02-10-2016 16:00 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ 0 : 5 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ
  02-10-2016 16:00 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 1 : 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

4η αγων. 08-10-2016 16:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 1 : 4 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ
  08-10-2016 16:00 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ 2 : 1 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ
  09-10-2016 16:00 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ 0 : 2 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
  09-10-2016 16:00 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ 3 : 0 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  09-10-2016 16:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ 0 : 2 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ
  09-10-2016 16:00 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ 1 : 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
  09-10-2016 16:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 4 : 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

5η αγων. 15-10-2016 16:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 3 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
  15-10-2016 16:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ 3 : 1 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
  15-10-2016 16:00 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ 4 : 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
  15-10-2016 16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1 : 1 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ
  16-10-2016 16:00 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ 1 : 1 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ
  16-10-2016 16:00 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ 2 : 1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ
  16-10-2016 16:00 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 2 : 2 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ

6η αγων. 22-10-2016 16:00 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ 3 : 3 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ
  22-10-2016 16:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 2 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
  22-10-2016 16:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 1 : 1 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ
  22-10-2016 16:00 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ 2 : 2 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ
  23-10-2016 16:00 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ 5 : 0 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  23-10-2016 16:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ 1 : 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
  23-10-2016 16:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 1 : 2 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ

7η αγων. 29-10-2016 16:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ 3 : 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
  29-10-2016 16:00 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ 2 : 1 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
  29-10-2016 16:00 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ 2 : 0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
  29-10-2016 16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 4 : 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
  30-10-2016 15:00 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ 1 : 1 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ
  30-10-2016 15:00 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ 3 : 1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ
  30-10-2016 15:00 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 3 : 7 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ

8η αγων. 05-11-2016 15:00 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ 2 : 4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
  05-11-2016 15:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 1 : 2 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ
  05-11-2016 15:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 2 : 1 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ
  06-11-2016 15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 0 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  06-11-2016 15:00 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ 0 : 0 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ
  06-11-2016 15:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ 1 : 0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
  06-11-2016 15:00 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ 1 : 2 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ

9η αγων. 12-11-2016 15:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ 3 : 1 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  12-11-2016 15:00 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ 2 : 3 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
  12-11-2016 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 3 : 1 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ
  13-11-2016 15:00 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ 1 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
  13-11-2016 15:00 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ 0 : 0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ
  13-11-2016 15:00 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ 0 : 2 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ
  13-11-2016 15:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 4 : 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ

10η αγων. 19-11-2016 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1 : 0 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ
  19-11-2016 15:00 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ 4 : 0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
  19-11-2016 15:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 2 : 2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ
  19-11-2016 15:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 0 : 3 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
  20-11-2016 15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 2 : 1 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ
  20-11-2016 15:00 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 1 : 0 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ
  20-11-2016 15:00 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ 0 : 2 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ

11η αγων. 26-11-2016 15:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ 1 : 1 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ
  26-11-2016 15:00 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ 5 : 0 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  26-11-2016 15:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 8 : 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
  27-11-2016 15:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 2 : 1 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ
  27-11-2016 15:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ 5 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
  27-11-2016 15:00 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ 1 : 0 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ
  27-11-2016 15:00 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ 1 : 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

12η αγων 03-12-2016 15:00 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ 1 : 1 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
  03-12-2016 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 6 : 2 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
  04-12-2016 15:00 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ 1 : 0 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
  04-12-2016 15:00 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ 1 : 0 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ
  04-12-2016 15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 2 : 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
  04-12-2016 15:00 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ 5 : 1 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ
  04-12-2016 15:00 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 0 : 3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ

13η αγων 10-12-2016 15:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 1 : 3 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ
  10-12-2016 15:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ 0 : 0 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ
  10-12-2016 15:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 0 : 4 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  11-12-2016 15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 2 : 3 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ
  11-12-2016 15:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 0 : 3 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ
  11-12-2016 15:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ 0 : 1 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ
  11-12-2016 15:00 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ 1 : 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

14η Αγων 17-12-2016 15:00 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ 0 : 0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ
  17-12-2016 15:00 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ 5 : 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
  17-12-2016 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 3 : 1 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
  18-12-2016 15:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 0 : 0 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ
  18-12-2016 15:00 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ 1 : 2 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
  18-12-2016 15:00 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 0 : 2 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ
  18-12-2016 15:00 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ 2 : 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

15η Αγων 28-01-2017 15:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ 1 : 3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ
  28-01-2017 15:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 1 : 5 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ
  28-01-2017 15:00 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ 3 : 0 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  28-01-2017 15:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 3 : 1 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ
  28-01-2017 15:00 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ 2 : 1 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ
  29-01-2017 15:00 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ 6 : 0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
  29-01-2017 15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 6 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

16η Αγων 04-02-2017 15:30 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ 3 : 0 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ
  04-02-2017 15:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 2 : 1 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  04-02-2017 15:30 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ 2 : 0 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ
  05-02-2017 15:30 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 1 : 3 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
  05-02-2017 15:30 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ 2 : 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
  05-02-2017 15:30 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ 1 : 0 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ
  05-02-2017 15:30 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ 6 : 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ

17η Αγων 11-02-2017 15:30 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ 1 : 1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ
  11-02-2017 15:30 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 0 : 1 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ
  11-02-2017 15:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 : 1 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ
  11-02-2017 15:30 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ 2 : 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
  11-02-2017 15:30 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 5 : 2 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
  11-02-2017 15:30 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ 0 : 2 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ
  12-02-2017 15:30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 2 : 2 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ

18η Αγων 18-02-2017 15:30 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 3 : 2 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ
  18-02-2017 15:30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 2 : 4 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ
  18-02-2017 15:30 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ 0 : 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
  19-02-2017 15:30 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ 7 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
  19-02-2017 15:30 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ 2 : 0 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ
  19-02-2017 15:30 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 7 : 1 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  19-02-2017 15:30 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ 0 : 0 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ

19η αγων 04-03-2017 15:30 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ 1 : 1 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ
  04-03-2017 15:30 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ 2 : 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
  04-03-2017 15:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 4 : 0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ
  04-03-2017 15:30 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ 3 : 1 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ
  05-03-2017 15:30 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 0 : 3 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
  05-03-2017 15:30 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ 7 : 3 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
  05-03-2017 15:30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 3 : 5 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ

20η Αγων 11-03-2017 16:00 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ 2 : 0 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ
  11-03-2017 16:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ 1 : 2 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ
  11-03-2017 16:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 6 : 0 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  11-03-2017 16:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 3 : 5 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ
  11-03-2017 16:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 0 : 6 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
  11-03-2017 16:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 4 : 3 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ
  11-03-2017 16:00 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ 4 : 0 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ

21η Αγων 18-03-2017 16:00 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ 2 : 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
  18-03-2017 16:00 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ 1 : 1 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
  18-03-2017 16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 4 : 1 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ
  19-03-2017 16:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 2 : 2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ
  19-03-2017 16:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ 3 : 0 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ
  19-03-2017 16:00 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 1 : 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
  19-03-2017 16:00 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ 2 : 3 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ

22η Αγων 25-03-2017 16:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 2 : 0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
  25-03-2017 16:00 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ 1 : 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
  25-03-2017 16:00 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ 2 : 1 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ
  25-03-2017 16:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 2 : 2 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ
  26-03-2017 16:30 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 0 : 2 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ
  26-03-2017 16:30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 3 : 2 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ
  26-03-2017 16:30 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ 0 : 2 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ

23η αγων 01-04-2017 16:30 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ 2 : 1 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ
  01-04-2017 16:30 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ 2 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
  02-04-2017 16:30 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ 9 : 1 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  02-04-2017 16:30 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 1 : 2 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ
  02-04-2017 16:30 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ 3 : 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
  02-04-2017 16:30 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ 1 : 0 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
  05-04-2017 17:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ 0 : 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

24η αγων 08-04-2017 17:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 : 1 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ
  08-04-2017 17:00 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ 3 : 2 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
  08-04-2017 17:00 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ 1 : 0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
  08-04-2017 17:00 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ 3 : 0 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ
  09-04-2017 17:00 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 1 : 4 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ
  09-04-2017 17:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 2 : 0 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
  09-04-2017 17:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 3 : 4 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ

25η Αγων 22-04-2017 17:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 0 : 4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
  22-04-2017 17:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 2 : 4 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ
  22-04-2017 17:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ 3 : 3 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  22-04-2017 17:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ 0 : 0 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ
  22-04-2017 17:00 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ 2 : 1 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ
  22-04-2017 17:00 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ 2 : 3 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ
  22-04-2017 17:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 3 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

26η αγων 30-04-2017 17:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1 : 2 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
  30-04-2017 17:00 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ 2 : 1 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ
  30-04-2017 17:00 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 1 : 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
  30-04-2017 17:00 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ 1 : 2 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
  30-04-2017 17:00 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ 4 : 0 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
  30-04-2017 17:00 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ 3 : 0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ
  30-04-2017 17:00 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ 6 : 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

Η "ΦΩΤΟ" ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ: ΤΟ ΠΑΡΕ ΔΩΣΕ ΤΩΝ ΣΕΡΡΑΪΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ…
Prev Next
ΣΧΟΛΗ ΟΔΗΓΩΝ - ΣΕΜΕΛΟΓΛΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΜΕΡΑΡΧΙΑΣ 58 - ΤΗΛ: 23215 52860, 6971 647 358
JOY by analosimo
ΒΛΑΧΟΣ Δ. ΣΩΤΗΡΗΣ - ΧΡΩΜΑΤΑ - Παλαιολόγου 13 & Κιλκίς (γωνία) - Σέρρες - Τηλ. 23210 39431
EVOLUTION, ΠΙΠΙΛΙΟΣ Χ.-ΡΑΠΤΗΣ Β. Ο.Ε. - Μεραρχίας 163 - Σέρρες. Τηλ.: 2321115688
KENNEDY - GASTRO & COFFEE BAR - SERRES
ΒΑΦΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - ΑΣΗΜΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΤΗΛ.: 23210 36238 - Κιν: 6978 330 547
Σουβλάκι ο Σώτος | Τηλέφωνο :23210 56211
Μαθητοδρόμιο και…πέτυχες!!!
VETROP - ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΤΣΗΣ -  ΕΜΠΟΡΙΟ (ΕΙΔΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ) - Τηλ.: 23210 80033 - Οδός Σερρών - Θεσσαλονίκης (6o χλμ)
ΤΣΙΡΩΝΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ-ΕΜΠΟΡΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΩΝ-ΖΩΟΤΡΟΦΕΣ-ΓΕΩΡΓΙΚΑ ΕΦΟΔΙΑ & ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ-ΟΡΥΚΤΕΛΑΙΑ- ΜΕΣΟΡΑΧΗ ΣΕΡΡΩΝ, ΤΗΛ.: 2324022873, 2324020110, 6944740126, 6971804152
ΟΠΤΙΚΑ - ΗΛΙΑΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ - Λ. ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ 18, ΣΕΡΡΕΣ - ΤΗΛ: 23210 23124 - 6936 903 511
ΦΥΤΩΡΙΑ ΔΕΛΧΑΣ - ΤΗΛ.: 6943667587 - ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ
STUDIO FOTO KLIK
ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΗΣ Α.Ε. - ΟΠΙΣΘΕΝ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟΥ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ – ΣΕΡΡΕΣ- ΤΗΛ.: 23210 46497
ParisNiko - Τηλ. 23210 24515, 55177 - CU: 6943 445 854, F2G: 6931 303 318, WHATS UP: 6980 018 050
ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΤΕ ΣΑΝ ΣΕΦ
Goal Cafe | To Νούμερο 1 Sports Cafe της πόλης / ΕΠΙΣΗΜΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΡΟΒΟΛΗΣ NOVA
…γιατί πίσω από κάθε πετυχημένη ιστορία κρύβεται ένας Σερραίος!
  1. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  2. ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Prev Next
ΚΡΕΑΤΑΓΟΡΑ "ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ" - ΒΑΣΙΛΗΣ & ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΙΩΤΗΣ - ΣΠΕΤΣΩΝ & ΚΟΜΝΗΝΩΝ(γωνία) - ΣΕΡΡΕΣ,Τηλ.: 23210 50003 - 6997151187-6986238104
Bet Αρένα - Τηλ. 23210 59586
Συμβουλευτική Λογιστική - Γαβριηλίδης Ιωάννης - Μεραρχίας 13 - Σέρρες - τηλ. 23210 67371 - 6934 910 968
www.serresgoal.gr - FOTO KLIK - Εθν. Αντίστασης 5 (πλατεία Ελευθερίας) - Σέρρες- Τηλ.: 23210 23131
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ. ΑΛΕΞΝΑΔΡΟΣ ΣΟΥΣΤΕΣ ΦΟΡΤΗΓΩΝ - ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝΣ ΕΝΙΣΧΥΣΕΙΣ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ ΒΑΡΟΥΣ, 2ο χλμ. Σερρών - Δράμας(έναντι εισόδυ Νέου Νοσοκομείου) Τηλ.: 23210 21777, 6932 290 988
Family Kitchen - Χειροποίητος Γύρος, Εκλεκτά Ψητά
O2  ARENA sports cafe - Γρ. Ρακιτζή 57, Σέρρες - τηλ.: 23210 65676, Υπεύθυνος: Νίκος Λάππας τηλ.: 6936145444
Auto Club - Λευκώνας Σερρών - Τηλ. 23210 50599, 75895
Welcome Stores ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΣΕΡΡΕΣ
SELI ΦΥΣΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΝΕΡΟ - ΤΗΛ: 23210 73223
BP ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ - ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - AUTO GAS
ACS COURIER ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 91 - ΤΗΛ: 23210 50887 - 50889

ΑΡΘΡΑ ΑΝΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

« Δεκέμβριος 2016 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΣΤΗΝ SUPER LEAGUE O ΣΑΒΒΑΣ ΚΑΙ Ο ΣΚΟΥΛΑΣ… ΚΟΠΗΚΑΝ ΦΩΤΙΑΔΗΣ, ΚΩΤΟΥΛΑΣ!

Αυγ 10, 2017

ΣΤΗΝ SUPER LEAGUE O ΣΑΒΒΑΣ ΚΑΙ Ο ΣΚΟΥΛΑΣ… ΚΟΠΗΚΑΝ ΦΩΤΙΑΔΗΣ, ΚΩΤΟΥΛΑΣ!

ΦΩΤΟ: Νίκος Σάββας, Ανανίας Φωτιάδης, Νίκος Κωτούλας, Εμμανουήλ ΣκουλάςΠήρε...