Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 2016-17
Print
1η αγων. 17-09-2016 17:00 ΠΟΣ 2000 6 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  17-09-2016 17:00 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ 0 : 2 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ
  17-09-2016 17:00 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 2 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ
  18-09-2016 17:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 5 : 0 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
  18-09-2016 17:00 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ 3 : 1 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ
  18-09-2016 17:00 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ 2 : 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ
  18-09-2016 17:00 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ 1 : 1 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ

2η αγων. 24-09-2016 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 : 0 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
  24-09-2016 17:00 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ 2 : 3 ΠΟΣ 2000
  25-09-2016 17:00 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ 1 : 2 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ
  25-09-2016 17:00 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 4 : 1 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
  25-09-2016 17:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 8 : 0 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
  25-09-2016 17:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 0 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ
  25-09-2016 17:00 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ 4 : 0 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ

3η αγων. 01-10-2016 16:00 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 2 ΠΟΣ 2000
  01-10-2016 16:00 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ 2 : 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  01-10-2016 16:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ 4 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ
  01-10-2016 16:00 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ 2 : 1 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ
  02-10-2016 16:00 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ 3 : 3 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
  02-10-2016 16:00 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ 0 : 2 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  02-10-2016 16:00 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ 1 : 1 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ

4η αγων. 08-10-2016 16:00 ΠΟΣ 2000 0 : 0 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
  08-10-2016 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 5 : 2 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ
  08-10-2016 16:00 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ 2 : 1 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ
  09-10-2016 16:00 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ 3 : 1 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
  09-10-2016 16:00 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 2 : 5 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ
  09-10-2016 16:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 5 : 0 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ
  09-10-2016 16:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 1 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ

5η αγων. 15-10-2016 16:00 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ 2 : 1 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ
  15-10-2016 16:00 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ 2 : 2 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
  15-10-2016 16:00 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ 1 : 2 ΠΟΣ 2000
  15-10-2016 16:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ 1 : 1 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  16-10-2016 16:00 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ 3 : 1 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
  16-10-2016 16:00 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ 2 : 0 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
  16-10-2016 16:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

6η αγων. 22-10-2016 16:00 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ 1 : 0 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
  22-10-2016 16:00 ΠΟΣ 2000 5 : 0 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ
  22-10-2016 16:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 3 : 0 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ
  22-10-2016 16:00 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ 5 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ
  23-10-2016 16:00 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 2 : 7 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  23-10-2016 16:00 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ 3 : 0 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ
  23-10-2016 16:00 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ 3 : 5 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ

7η αγων. 29-10-2016 16:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ 4 : 2 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ
  29-10-2016 16:00 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 1 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ
  29-10-2016 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 : 6 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  29-10-2016 16:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ 2 : 5 ΠΟΣ 2000
  30-10-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ 1 : 4 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
  30-10-2016 15:00 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ 7 : 0 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
  30-10-2016 15:00 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 1 : 5 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ

8η αγων. 05-11-2016 15:00 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ 2 : 0 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ
  05-11-2016 15:00 ΠΟΣ 2000 3 : 0 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
  05-11-2016 15:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ 7 : 1 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
  06-11-2016 15:00 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ 0 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ
  06-11-2016 15:00 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ 1 : 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  06-11-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 3 : 1 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ
  06-11-2016 15:00 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ 2 : 4 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ

9η αγων. 12-11-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 2 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ
  12-11-2016 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 0 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ
  12-11-2016 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 5 : 1 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ
  12-11-2016 15:00 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ 3 : 0 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
  12-11-2016 15:00 ΠΟΣ 2000 0 : 2 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  13-11-2016 15:00 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ 0 : 0 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ
  13-11-2016 15:00 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 2 : 1 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ

10η αγων. 19-11-2016 15:00 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ 6 : 0 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
  19-11-2016 15:00 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ 11 : 1 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
  19-11-2016 15:00 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ 0 : 2 ΠΟΣ 2000
  19-11-2016 15:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ 0 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  20-11-2016 15:00 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ 0 : 1 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  20-11-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ 2 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ
  20-11-2016 15:00 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ 0 : 3 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ

11η αγων 26-11-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 1 : 0 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ
  26-11-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ
  26-11-2016 15:00 ΠΟΣ 2000 6 : 0 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ
  26-11-2016 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 : 0 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ
  26-11-2016 15:00 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ 4 : 1 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ
  27-11-2016 15:00 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 1 : 1 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ
  27-11-2016 15:00 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ 10 : 1 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ

12η αγων 03-12-2016 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 : 0 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
  03-12-2016 15:00 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ 4 : 0 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
  03-12-2016 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ 4 : 3 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
  03-12-2016 15:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ 0 : 0 ΠΟΣ 2000
  04-12-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ 0 : 7 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  04-12-2016 15:00 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ 0 : 2 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
  04-12-2016 15:00 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ 0 : 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ

13η αγων 10-12-2016 15:00 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ 6 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  10-12-2016 15:00 ΠΟΣ 2000 1 : 0 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ
  10-12-2016 15:00 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ 7 : 0 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ
  10-12-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 3 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
  11-12-2016 15:00 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ 3 : 3 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ
  11-12-2016 15:00 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ 1 : 1 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ
  11-12-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 5 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ

14η Αγων 28-01-2017 15:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ 0 : 1 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ
  28-01-2017 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 2 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
  28-01-2017 15:00 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ 3 : 0 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
  28-01-2017 15:00 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ 2 : 0 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
  28-01-2017 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 : 1 ΠΟΣ 2000
  29-01-2017 15:00 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 1 : 2 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  29-01-2017 15:00 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ 6 : 2 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ

15η Αγων 04-02-2017 15:30 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ 1 : 0 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ
  04-02-2017 15:30 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 3 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  04-02-2017 15:30 ΠΟΣ 2000 1 : 2 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ
  04-02-2017 15:30 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ 4 : 2 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ
  05-02-2017 15:30 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ 3 : 2 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
  05-02-2017 15:30 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ 0 : 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ
  05-02-2017 15:30 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ 3 : 6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

16η Αγων 11-02-2017 15:30 ΠΟΣ 2000 3 : 0 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
  11-02-2017 15:30 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ 5 : 2 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
  11-02-2017 15:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 : 1 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ
  11-02-2017 15:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 2 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ
  12-02-2017 15:30 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 6 : 0 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
  12-02-2017 15:30 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 4 : 0 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ
  12-02-2017 15:30 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ 4 : 0 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ

17η Αγων 18-02-2017 15:30 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ 0 : 1 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ
  18-02-2017 15:30 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ 1 : 1 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
  18-02-2017 15:30 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ 7 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ
  18-02-2017 15:30 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 3 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
  19-02-2017 15:30 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ 2 : 2 ΠΟΣ 2000
  19-02-2017 15:30 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ 2 : 4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  19-02-2017 15:30 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ 0 : 7 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ

18η Αγων 04-03-2017 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 6 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ
  04-03-2017 16:00 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ 3 : 0 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
  04-03-2017 16:00 ΠΟΣ 2000 1 : 0 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ
  04-03-2017 16:00 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ 3 : 1 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ
  05-03-2017 16:00 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 1 : 1 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ
  05-03-2017 16:00 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ 4 : 2 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ
  05-03-2017 16:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 5 : 2 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ

19η Αγων 18-03-2017 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 4 : 0 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
  18-03-2017 16:00 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ 2 : 0 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
  18-03-2017 16:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ 0 : 3 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
  19-03-2017 16:00 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 3 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ
  19-03-2017 16:00 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ 2 : 1 ΠΟΣ 2000
  19-03-2017 16:00 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ 0 : 1 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  19-03-2017 16:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 3 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ

20η Αγων 25-03-2017 16:00 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ 4 : 1 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
  25-03-2017 16:00 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ 3 : 0 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
  25-03-2017 16:00 ΠΟΣ 2000 1 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ
  26-03-2017 16:30 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 0 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  26-03-2017 16:30 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ 0 : 5 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ
  26-03-2017 16:30 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ 2 : 1 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ
  26-03-2017 16:30 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ 0 : 3 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ

21η αγων 01-04-2017 16:30 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ 0 : 1 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  01-04-2017 16:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 0 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
  01-04-2017 16:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 4 : 3 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
  02-04-2017 00:00 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 3 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ
  02-04-2017 16:30 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ 2 : 2 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ
  02-04-2017 16:30 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ 6 : 0 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ
  02-04-2017 16:30 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 1 : 3 ΠΟΣ 2000

22η αγων 09-04-2017 16:30 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ 3 : 0 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
  09-04-2017 16:30 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ 1 : 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  09-04-2017 16:30 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ 3 : 0 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
  09-04-2017 16:30 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ 0 : 3 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ
  09-04-2017 16:30 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ 0 : 3 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ
  09-04-2017 16:30 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 3 : 1 ΠΟΣ 2000
  09-04-2017 16:30 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ 0 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ

23η αγων 23-04-2017 16:30 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 3 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ
  23-04-2017 16:30 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ 3 : 0 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ
  23-04-2017 16:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 1 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ
  23-04-2017 16:30 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 2 : 1 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
  23-04-2017 16:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 : 0 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ
  23-04-2017 16:30 ΠΟΣ 2000 4 : 1 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
  23-04-2017 16:30 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 1 : 2 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ

24η αγων 30-04-2017 16:30 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ 1 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  30-04-2017 16:30 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ 0 : 1 ΠΟΣ 2000
  30-04-2017 16:30 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ 1 : 0 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
  30-04-2017 16:30 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ 2 : 3 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
  30-04-2017 16:30 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ 1 : 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ
  30-04-2017 16:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ 3 : 0 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
  30-04-2017 16:30 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ 1 : 1 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ

25η αγων 14-05-2017 17:00 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ 3 : 1 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ
  14-05-2017 17:00 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ 12 : 0 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ
  14-05-2017 17:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 2 : 0 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ
  14-05-2017 17:00 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  14-05-2017 17:00 ΠΟΣ 2000 2 : 0 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ
  14-05-2017 17:00 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 1 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ
  14-05-2017 17:00 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ 5 : 2 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ

26η αγων 20-05-2017 18:00 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ 0 : 0 ΠΟΣ 2000
  20-05-2017 18:00 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 3 : 0 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
  20-05-2017 18:00 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ 0 : 1 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
  20-05-2017 18:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ 2 : 3 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
  20-05-2017 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 : 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ
  20-05-2017 18:00 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ 0 : 5 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ
  20-05-2017 18:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ 2 : 2 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ

Η "ΦΩΤΟ" ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

ΕΠΣ  ΣΕΡΡΩΝ…. "ΦΤΩΧΟΤΕΡΟΣ" Ο ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΧΑΡΤΗΣ 2017-18!
Prev Next
ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΤΕ ΣΑΝ ΣΕΦ
ΣΧΟΛΗ ΟΔΗΓΩΝ - ΣΕΜΕΛΟΓΛΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΜΕΡΑΡΧΙΑΣ 58 - ΤΗΛ: 23215 52860, 6971 647 358
Μαθητοδρόμιο και…πέτυχες!!!
ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΗΣ Α.Ε. - ΟΠΙΣΘΕΝ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟΥ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ – ΣΕΡΡΕΣ- ΤΗΛ.: 23210 46497
Goal Cafe | To Νούμερο 1 Sports Cafe της πόλης / ΕΠΙΣΗΜΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΡΟΒΟΛΗΣ NOVA
KENNEDY - GASTRO & COFFEE BAR - SERRES
STUDIO FOTO KLIK
EVOLUTION, ΠΙΠΙΛΙΟΣ Χ.-ΡΑΠΤΗΣ Β. Ο.Ε. - Μεραρχίας 163 - Σέρρες. Τηλ.: 2321115688
ΒΑΦΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - ΑΣΗΜΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΤΗΛ.: 23210 36238 - Κιν: 6978 330 547
ΒΛΑΧΟΣ Δ. ΣΩΤΗΡΗΣ - ΧΡΩΜΑΤΑ - Παλαιολόγου 13 & Κιλκίς (γωνία) - Σέρρες - Τηλ. 23210 39431
ParisNiko - Τηλ. 23210 24515, 55177 - CU: 6943 445 854, F2G: 6931 303 318, WHATS UP: 6980 018 050
ΟΠΤΙΚΑ - ΗΛΙΑΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ - Λ. ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ 18, ΣΕΡΡΕΣ - ΤΗΛ: 23210 23124 - 6936 903 511
Σουβλάκι ο Σώτος | Τηλέφωνο :23210 56211
…γιατί πίσω από κάθε πετυχημένη ιστορία κρύβεται ένας Σερραίος!
ΤΣΙΡΩΝΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ-ΕΜΠΟΡΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΩΝ-ΖΩΟΤΡΟΦΕΣ-ΓΕΩΡΓΙΚΑ ΕΦΟΔΙΑ & ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ-ΟΡΥΚΤΕΛΑΙΑ- ΜΕΣΟΡΑΧΗ ΣΕΡΡΩΝ, ΤΗΛ.: 2324022873, 2324020110, 6944740126, 6971804152
VETROP - ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΤΣΗΣ -  ΕΜΠΟΡΙΟ (ΕΙΔΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ) - Τηλ.: 23210 80033 - Οδός Σερρών - Θεσσαλονίκης (6o χλμ)
ΦΥΤΩΡΙΑ ΔΕΛΧΑΣ - ΤΗΛ.: 6943667587 - ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ
JOY by analosimo
Prev Next
O2  ARENA sports cafe - Γρ. Ρακιτζή 57, Σέρρες - τηλ.: 23210 65676, Υπεύθυνος: Νίκος Λάππας τηλ.: 6936145444
SELI ΦΥΣΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΝΕΡΟ - ΤΗΛ: 23210 73223
ΚΡΕΑΤΑΓΟΡΑ "ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ" - ΒΑΣΙΛΗΣ & ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΙΩΤΗΣ - ΣΠΕΤΣΩΝ & ΚΟΜΝΗΝΩΝ(γωνία) - ΣΕΡΡΕΣ,Τηλ.: 23210 50003 - 6997151187-6986238104
Welcome Stores ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΣΕΡΡΕΣ
Family Kitchen - Χειροποίητος Γύρος, Εκλεκτά Ψητά
Συμβουλευτική Λογιστική - Γαβριηλίδης Ιωάννης - Μεραρχίας 13 - Σέρρες - τηλ. 23210 67371 - 6934 910 968
ACS COURIER ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 91 - ΤΗΛ: 23210 50887 - 50889
Auto Club - Λευκώνας Σερρών - Τηλ. 23210 50599, 75895
www.serresgoal.gr - FOTO KLIK - Εθν. Αντίστασης 5 (πλατεία Ελευθερίας) - Σέρρες- Τηλ.: 23210 23131
BP ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ - ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - AUTO GAS
Bet Αρένα - Τηλ. 23210 59586
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ. ΑΛΕΞΝΑΔΡΟΣ ΣΟΥΣΤΕΣ ΦΟΡΤΗΓΩΝ - ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝΣ ΕΝΙΣΧΥΣΕΙΣ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ ΒΑΡΟΥΣ, 2ο χλμ. Σερρών - Δράμας(έναντι εισόδυ Νέου Νοσοκομείου) Τηλ.: 23210 21777, 6932 290 988

ΑΡΘΡΑ ΑΝΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

« Ιούλιος 2017 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΣΕΡΡΑΙΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: 100% ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΙΣ ΓΡΑΠΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ!!!

Ιουλ 14, 2017

ΣΕΡΡΑΙΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: 100% ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΙΣ ΓΡΑΠΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ!!!

Το πρώτο βήμα έγινε! Άγγιξαν το τέλειο οι Σερραίοι διαιτητές, βοηθοί, παρατ...