Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 2016-17
Print
1η αγων. 17-09-2016 17:00 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ 0 : 1 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ
  17-09-2016 17:00 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ 1 : 0 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ
  18-09-2016 17:00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ 1 : 5 ΠΗΓΑΣΟΣ
  18-09-2016 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ 0 : 0 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  18-09-2016 17:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ 3 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ
  18-09-2016 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ 1 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ
  18-09-2016 17:00 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ 0 : 3 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ

2η αγων. 24-09-2016 17:00 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ 1 : 3 ΠΗΓΑΣΟΣ
  24-09-2016 17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ 2 : 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ
  24-09-2016 17:00 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ 8 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ
  25-09-2016 12:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ 0 : 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ
  25-09-2016 17:00 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ 0 : 1 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ
  25-09-2016 17:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 3 : 4 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
  25-09-2016 17:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 1 : 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ

3η αγων. 01-10-2016 16:00 ΠΗΓΑΣΟΣ 3 : 0 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ
  01-10-2016 16:00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ 1 : 5 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  01-10-2016 16:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ 4 : 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ
  01-10-2016 16:00 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ 1 : 4 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ
  01-10-2016 16:00 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ 2 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ
  02-10-2016 16:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ 1 : 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ
  02-10-2016 16:00 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ 0 : 1 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ

4η αγων. 08-10-2016 16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ 3 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ
  08-10-2016 16:00 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ 0 : 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ
  09-10-2016 12:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ 2 : 4 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ
  09-10-2016 16:00 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ 1 : 2 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ
  09-10-2016 16:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ 1 : 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ
  09-10-2016 16:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 4 : 2 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ
  09-10-2016 16:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 3 : 2 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ

5η αγων. 15-10-2016 16:00 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ 2 : 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ
  15-10-2016 16:00 ΠΗΓΑΣΟΣ 3 : 2 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ
  15-10-2016 16:00 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ 4 : 4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ
  15-10-2016 16:00 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ 4 : 0 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ
  16-10-2016 16:00 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ 3 : 1 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  16-10-2016 16:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ 6 : 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ
  16-10-2016 16:00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ 0 : 4 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ

6η αγων. 22-10-2016 16:00 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ 0 : 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ
  22-10-2016 16:00 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ 1 : 5 ΠΗΓΑΣΟΣ
  22-10-2016 16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ 4 : 0 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ
  23-10-2016 12:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ 1 : 4 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ
  23-10-2016 16:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ 0 : 1 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
  23-10-2016 16:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ 6 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ
  23-10-2016 16:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 2 : 3 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ

7η αγων. 29-10-2016 16:00 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ 3 : 0 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ
  29-10-2016 16:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 0 : 1 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ
  29-10-2016 16:00 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ 0 : 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ
  29-10-2016 16:00 ΠΗΓΑΣΟΣ 3 : 1 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ
  30-10-2016 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ 0 : 5 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ
  30-10-2016 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ 2 : 0 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
  30-10-2016 15:00 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ 0 : 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ

8η αγων. 05-11-2016 15:00 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ 1 : 1 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ
  05-11-2016 15:00 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ 4 : 4 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ
  05-11-2016 15:00 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ 3 : 1 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  05-11-2016 15:00 ΠΗΓΑΣΟΣ 1 : 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ
  06-11-2016 12:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ 1 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ
  06-11-2016 15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ 1 : 1 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ
  06-11-2016 15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ 3 : 0 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ

9η αγων. 12-11-2016 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ 2 : 0 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ
  12-11-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ 3 : 1 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
  12-11-2016 15:00 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ 2 : 2 ΠΗΓΑΣΟΣ
  13-11-2016 15:00 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ 1 : 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ
  13-11-2016 15:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 2 : 1 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ
  13-11-2016 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 3 : 2 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ
  13-11-2016 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ 4 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ

10η αγων. 19-11-2016 15:00 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ 1 : 5 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ
  19-11-2016 15:00 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ 1 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ
  19-11-2016 15:00 ΠΗΓΑΣΟΣ 7 : 0 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  19-11-2016 15:00 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ 4 : 1 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ
  19-11-2016 15:00 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ 3 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ
  20-11-2016 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ 1 : 3 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ
  20-11-2016 15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ 3 : 1 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ

11η αγων 26-11-2016 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ 1 : 0 ΠΗΓΑΣΟΣ
  27-11-2016 12:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ 2 : 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ
  27-11-2016 15:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 0 : 3 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ
  27-11-2016 15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ 4 : 0 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ
  27-11-2016 15:00 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ 5 : 1 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ
  27-11-2016 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 0 : 1 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ
  27-11-2016 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ 1 : 2 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ

12η αγων 03-12-2016 15:00 ΠΗΓΑΣΟΣ 1 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ
  03-12-2016 15:00 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ 1 : 2 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ
  03-12-2016 15:00 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ 3 : 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ
  03-12-2016 15:00 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ 1 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ
  03-12-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ 1 : 0 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ
  04-12-2016 15:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 0 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ
  04-12-2016 15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ 5 : 0 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ

13η αγων 10-12-2016 15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ 2 : 3 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ
  10-12-2016 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ 6 : 0 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  10-12-2016 15:00 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ 0 : 2 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
  11-12-2016 12:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ 5 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ
  11-12-2016 15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ 3 : 2 ΠΗΓΑΣΟΣ
  11-12-2016 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ 3 : 2 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ
  11-12-2016 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 0 : 1 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ

14η Αγων 17-12-2016 15:00 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ 3 : 0 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ
  17-12-2016 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ 2 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ
  17-12-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ 2 : 1 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ
  17-12-2016 15:00 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ 0 : 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ
  17-12-2016 15:00 ΠΗΓΑΣΟΣ 2 : 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ
  18-12-2016 15:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 1 : 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ
  18-12-2016 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ 0 : 1 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ

15η Αγων 28-01-2017 15:00 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ 3 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ
  28-01-2017 15:00 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ 2 : 6 ΠΗΓΑΣΟΣ
  28-01-2017 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 0 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ
  29-01-2017 12:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ 4 : 0 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ
  29-01-2017 15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ 6 : 1 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  29-01-2017 15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ 0 : 2 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ
  29-01-2017 15:00 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ 1 : 4 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ

16η Αγων 04-02-2017 15:30 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ 3 : 2 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ
  04-02-2017 15:30 ΠΗΓΑΣΟΣ 3 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ
  04-02-2017 15:30 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ 4 : 0 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
  04-02-2017 15:30 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ 2 : 0 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ
  04-02-2017 15:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ 1 : 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ
  05-02-2017 15:30 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 2 : 5 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ
  05-02-2017 15:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 1 : 6 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ

17η Αγων 11-02-2017 15:30 ΠΗΓΑΣΟΣ 2 : 0 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ
  11-02-2017 15:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ 0 : 1 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ
  11-02-2017 15:30 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ 0 : 1 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ
  12-02-2017 15:30 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ 0 : 3 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ
  12-02-2017 15:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ 1 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ
  12-02-2017 15:30 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ 4 : 3 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  12-02-2017 15:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ 2 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ

18η αγων 18-02-2017 15:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ 4 : 1 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
  18-02-2017 15:30 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ 1 : 2 ΠΗΓΑΣΟΣ
  18-02-2017 15:30 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ 3 : 2 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ
  19-02-2017 12:30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ 5 : 0 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ
  19-02-2017 15:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 0 : 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ
  19-02-2017 15:30 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 3 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ
  19-02-2017 15:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ 2 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ

19η αγων 25-02-2017 15:30 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ 3 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ
  25-02-2017 15:30 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ 0 : 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ
  25-02-2017 15:30 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ 1 : 0 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  25-02-2017 15:30 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ 4 : 1 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ
  25-02-2017 15:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ 1 : 0 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ
  25-02-2017 15:30 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ 4 : 1 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ
  25-02-2017 15:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ 0 : 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ

20η αγων 04-03-2017 16:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 3 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ
  04-03-2017 16:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 3 : 2 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ
  04-03-2017 16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ 3 : 1 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ
  05-03-2017 12:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ 0 : 1 ΠΗΓΑΣΟΣ
  05-03-2017 16:00 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ 0 : 1 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ
  05-03-2017 16:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ 1 : 5 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ
  05-03-2017 16:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ 1 : 2 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ

21η Αγων 18-03-2017 00:00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ 0 : 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ
  18-03-2017 16:00 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ 2 : 0 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ
  18-03-2017 16:00 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ 0 : 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ
  18-03-2017 16:00 ΠΗΓΑΣΟΣ 6 : 0 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ
  19-03-2017 16:00 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ 4 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ
  19-03-2017 16:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ 0 : 1 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ
  19-03-2017 16:00 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ 0 : 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ

22η Αγων 25-03-2017 00:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ 3 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ
  25-03-2017 16:00 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ 4 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ
  25-03-2017 16:00 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ 1 : 0 ΠΗΓΑΣΟΣ
  26-03-2017 12:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ 1 : 1 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  26-03-2017 16:30 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ 0 : 3 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ
  26-03-2017 16:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ 2 : 1 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ
  26-03-2017 16:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 0 : 1 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ

23η αγων 01-04-2017 16:30 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ 0 : 2 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ
  01-04-2017 16:30 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ 1 : 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ
  01-04-2017 16:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ 1 : 4 ΠΗΓΑΣΟΣ
  01-04-2017 16:30 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ 0 : 3 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
  01-04-2017 16:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ 1 : 0 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ
  02-04-2017 16:30 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ 2 : 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ
  02-04-2017 16:30 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 1 : 1 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ

24η αγων 09-04-2017 00:00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ 0 : 3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ
  09-04-2017 16:30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ 1 : 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ
  09-04-2017 16:30 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ 0 : 0 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ
  09-04-2017 16:30 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ 3 : 0 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  09-04-2017 16:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ 4 : 0 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ
  09-04-2017 16:30 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ 0 : 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ
  09-04-2017 16:30 ΠΗΓΑΣΟΣ 1 : 3 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ

25η αγων 23-04-2017 00:00 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ 3 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ
  23-04-2017 16:30 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ 3 : 2 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
  23-04-2017 16:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ 1 : 6 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ
  23-04-2017 16:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ 1 : 1 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ
  23-04-2017 16:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 1 : 1 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ
  23-04-2017 16:30 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 0 : 5 ΠΗΓΑΣΟΣ
  23-04-2017 16:30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ 0 : 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ

26η αγων 30-04-2017 00:00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ 0 : 3 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ
  30-04-2017 16:30 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ 7 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ
  30-04-2017 16:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ 2 : 1 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ
  30-04-2017 16:30 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ 5 : 1 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  30-04-2017 16:30 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ 1 : 4 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ
  30-04-2017 16:30 ΠΗΓΑΣΟΣ 1 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ
  30-04-2017 16:30 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ 6 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ

27η αγων 07-05-2017 17:00 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ 2 : 0 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ
  07-05-2017 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ 1 : 3 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ
  07-05-2017 17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ 3 : 1 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ
  07-05-2017 17:00 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ 0 : 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ
  07-05-2017 17:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 2 : 2 ΠΗΓΑΣΟΣ
  07-05-2017 17:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ 1 : 1 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  07-05-2017 17:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ 1 : 2 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ

28η αγων 14-05-2017 00:00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ 0 : 3 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ
  14-05-2017 17:00 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ 3 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ
  14-05-2017 17:00 ΠΗΓΑΣΟΣ 3 : 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ
  14-05-2017 17:00 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ 4 : 2 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ
  14-05-2017 17:00 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ 3 : 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ
  14-05-2017 17:00 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ 2 : 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ
  14-05-2017 17:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 1 : 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ

29η αγων 20-05-2017 18:00 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ 2 : 1 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
  20-05-2017 18:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ 0 : 2 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ
  21-05-2017 00:00 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ 3 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ
  21-05-2017 18:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ 2 : 1 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ
  21-05-2017 18:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ 1 : 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ
  21-05-2017 18:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ 1 : 0 ΠΗΓΑΣΟΣ
  21-05-2017 18:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 5 : 1 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ

30η αγων 27-05-2017 00:00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ 0 : 3 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ
  27-05-2017 17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ 4 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ
  27-05-2017 17:00 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ 2 : 3 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ
  27-05-2017 17:00 ΠΗΓΑΣΟΣ 4 : 1 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
  27-05-2017 17:00 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ 1 : 2 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ
  27-05-2017 17:00 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ 5 : 4 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ
  27-05-2017 18:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 0 : 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ

Η "ΦΩΤΟ" ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΚΑΡΠΕΡΗΣ... ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ 2017... ΑΝΟΔΟΣ ΣΤΗΝ Γ΄ΕΘΝΙΚΗ...
Prev Next
ΤΣΙΡΩΝΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ-ΕΜΠΟΡΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΩΝ-ΖΩΟΤΡΟΦΕΣ-ΓΕΩΡΓΙΚΑ ΕΦΟΔΙΑ & ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ-ΟΡΥΚΤΕΛΑΙΑ- ΜΕΣΟΡΑΧΗ ΣΕΡΡΩΝ, ΤΗΛ.: 2324022873, 2324020110, 6944740126, 6971804152
ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΗΣ Α.Ε. - ΟΠΙΣΘΕΝ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟΥ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ – ΣΕΡΡΕΣ- ΤΗΛ.: 23210 46497
…γιατί πίσω από κάθε πετυχημένη ιστορία κρύβεται ένας Σερραίος!
ΟΠΤΙΚΑ - ΗΛΙΑΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ - Λ. ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ 18, ΣΕΡΡΕΣ - ΤΗΛ: 23210 23124 - 6936 903 511
ΣΧΟΛΗ ΟΔΗΓΩΝ - ΣΕΜΕΛΟΓΛΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΜΕΡΑΡΧΙΑΣ 58 - ΤΗΛ: 23215 52860, 6971 647 358
JOY by analosimo
VETROP - ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΤΣΗΣ -  ΕΜΠΟΡΙΟ (ΕΙΔΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ) - Τηλ.: 23210 80033 - Οδός Σερρών - Θεσσαλονίκης (6o χλμ)
Μαθητοδρόμιο και…πέτυχες!!!
STUDIO FOTO KLIK
ΒΛΑΧΟΣ Δ. ΣΩΤΗΡΗΣ - ΧΡΩΜΑΤΑ - Παλαιολόγου 13 & Κιλκίς (γωνία) - Σέρρες - Τηλ. 23210 39431
Σουβλάκι ο Σώτος | Τηλέφωνο :23210 56211
ParisNiko - Τηλ. 23210 24515, 55177 - CU: 6943 445 854, F2G: 6931 303 318, WHATS UP: 6980 018 050
EVOLUTION, ΠΙΠΙΛΙΟΣ Χ.-ΡΑΠΤΗΣ Β. Ο.Ε. - Μεραρχίας 163 - Σέρρες. Τηλ.: 2321115688
Goal Cafe | To Νούμερο 1 Sports Cafe της πόλης / ΕΠΙΣΗΜΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΡΟΒΟΛΗΣ NOVA
ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΤΕ ΣΑΝ ΣΕΦ
ΦΥΤΩΡΙΑ ΔΕΛΧΑΣ - ΤΗΛ.: 6943667587 - ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ
ΒΑΦΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - ΑΣΗΜΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΤΗΛ.: 23210 36238 - Κιν: 6978 330 547
KENNEDY - GASTRO & COFFEE BAR - SERRES
  1. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  2. ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Prev Next
ΚΡΕΑΤΑΓΟΡΑ "ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ" - ΒΑΣΙΛΗΣ & ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΙΩΤΗΣ - ΣΠΕΤΣΩΝ & ΚΟΜΝΗΝΩΝ(γωνία) - ΣΕΡΡΕΣ,Τηλ.: 23210 50003 - 6997151187-6986238104
BP ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ - ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - AUTO GAS
O2  ARENA sports cafe - Γρ. Ρακιτζή 57, Σέρρες - τηλ.: 23210 65676, Υπεύθυνος: Νίκος Λάππας τηλ.: 6936145444
Συμβουλευτική Λογιστική - Γαβριηλίδης Ιωάννης - Μεραρχίας 13 - Σέρρες - τηλ. 23210 67371 - 6934 910 968
Family Kitchen - Χειροποίητος Γύρος, Εκλεκτά Ψητά
SELI ΦΥΣΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΝΕΡΟ - ΤΗΛ: 23210 73223
www.serresgoal.gr - FOTO KLIK - Εθν. Αντίστασης 5 (πλατεία Ελευθερίας) - Σέρρες- Τηλ.: 23210 23131
Welcome Stores ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΣΕΡΡΕΣ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ. ΑΛΕΞΝΑΔΡΟΣ ΣΟΥΣΤΕΣ ΦΟΡΤΗΓΩΝ - ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝΣ ΕΝΙΣΧΥΣΕΙΣ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ ΒΑΡΟΥΣ, 2ο χλμ. Σερρών - Δράμας(έναντι εισόδυ Νέου Νοσοκομείου) Τηλ.: 23210 21777, 6932 290 988
ACS COURIER ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 91 - ΤΗΛ: 23210 50887 - 50889
Auto Club - Λευκώνας Σερρών - Τηλ. 23210 50599, 75895
Bet Αρένα - Τηλ. 23210 59586

ΑΡΘΡΑ ΑΝΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

« Ιούνιος 2017 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ-ΚΑΡΠΕΡΗ... ΣΦΥΡΙΖΕΙ Ο ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ, ΚΥΡ 18/6 - 18:00

Ιουν 18, 2017

ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ-ΚΑΡΠΕΡΗ... ΣΦΥΡΙΖΕΙ Ο ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ, ΚΥΡ 18/6 - 18:00

Ανακοινώθηκαν πριν από λίγο τα ονόματα των διατητών που θα διευθύνουν τον π...