Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Τετάρτη, 13 Σεπτέμβριος 2017
Μπορεί ο Πανσερραϊκός Διοικητικά να ετοιμάζεται να αλλάξει χέρια, όμως όσον αφορά το αγωνιστικό κομμάτι οι επίσημες υποχρεώσεις πλησίασαν καθώς ο Πανσερραϊκός έχει αγώνα για το Κύπελλο Ελλάδος. Πιο συγκεκριμένα την ερχόμενη Τρίτη 19/9, στις 16:00  υποδέχεται τον Εργοτέλη  στο Δημοτικό Γήπεδο Σερρών, σε έναν άσχημο αγωνιστικό χώρο. 
 
Το πρόγραμμα του 6ου ομίλου:
 
Τρίτη 19/9 - 16:00
Πανσερραϊκός - Εργοτέλης
 
Τρίτη 19/9 - 18:15
Ξάνθη – Παναιτωλικός
 
Το υπόλοιπο πρόγραμμα:
 
1ος όμιλος
Τετάρτη 20/9, 16:00
Πλατανιάς - Απόλλων Σμύρνης
Ηρακλής - ΟΦΗ 0-3 α.α.
 
2ος όμιλος
Τρίτη 19/9, 16:00
Αιγινιακός - Απόλλων Πόντου
Τετάρτη 20/9, 18:15
ΠΑΟΚ - Λεβαδειακός
 
3ος όμιλος
Τετάρτη 20/9, 20:30
ΑΕΚ - Λαμία
Πέμπτη 21/9, 18:15
Καλλιθέα - Απόλλων Λάρισας
 
4ος όμιλος
Τετάρτη 20/9, 16:00
Ατρόμητος - Κέρκυρα
Πέμπτη 21/9, 16:00
Σπάρτη - ΑΟ Τρίκαλα
 
5ος όμιλος
Τρίτη 19/9, 20:30
Ολυμπιακός - Αστέρας Τρίπολης
Πέμπτη 21/9, 16:00
ΑΟΧ/Κισσαμικός - Αχαρναϊκός
 
7ος όμιλος
Πέμπτη 21/9, 16:00
Πανιώνιος - ΠΑΣ Γιάννινα
Πέμπτη 21/9, 20:30
Παναιγιάλειος - Άρης
 
8ος όμιλος
Τετάρτη 20/9, 18:15
Παναχαϊκή - Αναγέννηση Καρδίτσας
Τετάρτη 20/9, 20:30
ΠΑΟ - ΑΕΛ
 
Κατηγορία B' ΕΘΝΙΚΗ
Επιτέλους λύθηκε ο γρίφος της Β’ κατηγορίας, αφού σήμερα μάθαμε ότι οι ομάδες είναι 21, καθώς την τελευταία κυριολεκτικά στιγμή ο Αστήρ Πεπονιάς κατεβαίνει στα γήπεδα.
Το πρωτάθλημα της Β’ κατηγορίας ξεκινάει το μεθεπόμενο Σαββατοκύριακο 23&24 Σεπτεμβρίου.
 
Αναλυτικά οι δυο όμιλοι
 
Α’ ομιλος(10 ομάδες)
ΑΜΜΟΥΔΙΑ
ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ
ΒΥΡΩΝΕΙΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
ΝΈΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
 
Β’ όμιλος(11 ομάδες)
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ
ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
ΟΙΝΟΥΣΑ
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
ΠΕΠΟΝΙΑ
ΨΥΧΙΚΟ
 
Αναλυτική η κλήρωση ανά όμιλο. 
 
B Κατηγορία - Α΄ Όμιλος
1η Αγωνιστική
ΛΕΟΝΤΕΣ-ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
ΑΜΜΟΥΔΙΑ-ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ
ΙΩΝΙΚΟΣ-ΝΈΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ
ΒΥΡΩΝΕΙΑ-ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ-ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
 
2η Αγωνιστική
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ-ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΜΜΟΥΔΙΑ-ΛΕΟΝΤΕΣ
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ-ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
ΝΈΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ-ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ-ΒΥΡΩΝΕΙΑ
 
3η Αγωνιστική
ΛΕΟΝΤΕΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ
ΒΥΡΩΝΕΙΑ-ΑΜΜΟΥΔΙΑ
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ-ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ-ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ-ΝΈΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ
 
4η Αγωνιστική
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ-ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
ΑΜΜΟΥΔΙΑ-ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΒΥΡΩΝΕΙΑ-ΛΕΟΝΤΕΣ
ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ-ΝΈΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ
 
5η Αγωνιστική
ΛΕΟΝΤΕΣ-ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ-ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ-ΒΥΡΩΝΕΙΑ
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ-ΙΩΝΙΚΟΣ
ΝΈΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ-ΑΜΜΟΥΔΙΑ
 
6η Αγωνιστική
ΑΜΜΟΥΔΙΑ-ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
ΙΩΝΙΚΟΣ-ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ
ΒΥΡΩΝΕΙΑ-ΝΈΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ-ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ-ΛΕΟΝΤΕΣ
 
7η Αγωνιστική
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ-ΒΥΡΩΝΕΙΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ-ΑΜΜΟΥΔΙΑ
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ-ΛΕΟΝΤΕΣ
ΝΈΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ-ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ-ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
 
8η Αγωνιστική
ΛΕΟΝΤΕΣ-ΝΈΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ
ΒΥΡΩΝΕΙΑ-ΙΩΝΙΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ-ΑΜΜΟΥΔΙΑ
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ-ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ-ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
 
9η Αγωνιστική
ΛΕΟΝΤΕΣ-ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ
ΑΜΜΟΥΔΙΑ-ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
ΙΩΝΙΚΟΣ-ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ-ΒΥΡΩΝΕΙΑ
ΝΈΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ-ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
 
B Κατηγορία - Β΄ Όμιλος
 
1η Αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ - Ν.ΖΙΧΝΗ
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ - ΠΕΠΟΝΙΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ - ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ - ΟΙΝΟΥΣΑ
Ρεπό - ΨΥΧΙΚΟ
 
2η Αγωνιστική
ΨΥΧΙΚΟ - ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
Ν.ΖΙΧΝΗ - ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
ΠΕΠΟΝΙΑ - ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ
ΟΙΝΟΥΣΑ - ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
Ρεπό - ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
 
3η Αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ - ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ - ΨΥΧΙΚΟ
ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΟΙΝΟΥΣΑ - Ν.ΖΙΧΝΗ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ - ΠΕΠΟΝΙΑ
Ρεπό - ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ
 
4η Αγωνιστική
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ - ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ - ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
ΨΥΧΙΚΟ - ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΟΙΝΟΥΣΑ
ΠΕΠΟΝΙΑ - Ν.ΖΙΧΝΗ
Ρεπό - ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
 
5η Αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ - ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ - ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
ΟΙΝΟΥΣΑ - ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ - ΨΥΧΙΚΟ
ΠΕΠΟΝΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ
Ρεπό - Ν.ΖΙΧΝΗ
 
6η Αγωνιστική
ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ - ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ - ΟΙΝΟΥΣΑ
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ - ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ - ΠΕΠΟΝΙΑ
ΨΥΧΙΚΟ - Ν.ΖΙΧΝΗ
Ρεπό - ΗΡΑΚΛΗΣ
 
7η Αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ - ΟΙΝΟΥΣΑ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ - ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ
ΠΕΠΟΝΙΑ - ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
Ν.ΖΙΧΝΗ - ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΨΥΧΙΚΟ
Ρεπό - ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
 
8η Αγωνιστική
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ - ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
ΟΙΝΟΥΣΑ - ΠΕΠΟΝΙΑ
ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ - Ν.ΖΙΧΝΗ
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ - ΨΥΧΙΚΟ
Ρεπό - ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
 
9η Αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ - ΠΕΠΟΝΙΑ
Ν.ΖΙΧΝΗ - ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ
ΨΥΧΙΚΟ - ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ - ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
Ρεπό - ΟΙΝΟΥΣΑ
 
10η Αγωνιστική
Ν.ΖΙΧΝΗ - ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΟΙΝΟΥΣΑ - ΨΥΧΙΚΟ
ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ - ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ - ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
Ρεπό - ΠΕΠΟΝΙΑ
 
11η Αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ - Ν.ΖΙΧΝΗ
ΨΥΧΙΚΟ - ΠΕΠΟΝΙΑ
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ - ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ - ΟΙΝΟΥΣΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ - ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ
Ρεπό - ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
 
 
 
Κατηγορία ΕΠΣΣ
ΦΩΤΟ: ο Ολυμπιακός Λευκώνα πήρε την πρόκριση με 7-6 στα πέναλτι κόντρα στην ΑΕ Νιγρίτας, μετά το συναρπαστικό 2-2 και της παράτασης.

Πέρασαν όλα τα φαβορί και μάλιστα εύκολα. Η μεγάλη έκπληξη από τη νεοφώτιστη στην Ανώτερη Νίκη Χριστός που απέκλεισε ομάδα της Επίλεκτης, τον Οδυσσέα Αναγέννησης, αλλά και του Λαϊλιά Ορεινής που απέκλεισε τον ΑΟ Ψωμοτοπίου. Πέρασαν δηλαδή οι 3 ομάδες της Γ’ Εθνικής, οι 8 ομάδες της Επίλεκτης και  5 ομάδες της Ανώτερης. 
Πιο συγκεκριμένα πέρασαν οι εξής:
ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ, ΣΚΟΥΤΑΡΙ, ΚΑΡΠΕΡΗ, ΛΕΥΚΩΝΑΣ, ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ, ΧΡΥΣΟ, ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ, ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ, ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ, ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ, ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ, ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ, ΟΡΕΙΝΗ, ΧΡΙΣΤΟΣ, ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ, SERRES 1800
Για τις τρεις ομάδες της Γ΄Εθνικής και τους αντιπάλους τους ήταν θέμα διαδικαστικό, αφού κληρώθηκαν με ομάδες της Ανώτερης.
Έτσι ο Απόλλων Παραλιμνίου πέρασε με 6-0 από το Νεοχώρι κόντρα στον τοπικό Αστέρα. Τα γκολ: 19',50',60', 76' Γαϊδαρτζής, 28', 34' Φιλέντας
Στον Προβατά για ένα ημίχρονο δεν είχαμε γκολ, αλλά στο δεύτερο ημίχρονο οι παίκτες του Σκουτάρεως πέτυχαν μια τεσσάρα. Τα γκολ: 48' Παπαβασιλείου, 55',81' Ζυγκερίδης, 68' Γεράκης 
Στο Δασοχώρι, ο Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής δεν αντιμετώπισε δυσκολίες και πέρασε με 4-0. Τα γκολ: 16' Κωνσταντίνου, 41' Μπάρδας, 47' Χριστοφορίδης, 77' Μπίντσης
Στον Χείμαρρο, σε ντέρμπι της Επίλεκτης, ο τοπικός Ηρακλής κέρδισε με 4-1τον Ολυμπιακό Ροδόπολης και πέρασε στους 16. Τα γκολ: 20' Λεκάκης, 28', 41'(π), 48'(π) Κ. Βασιλειάδης - 61' Παπαδόπουλος 
Στον Λευκώνα, στο άλλο ντέρμπι της Επίλεκτης, ο τοπικός Ολυμπιακός, σε ένα συναρπαστικό σε εξέλιξη παιχνίδι, πήρε την πρόκριση μετά το ισόπαλο 2-2, στα πέναλτι με 6-5, κόντρα στην ΑΕ Νιγρίτας, ου πάντως προηγήθηκε 2 φορές στο σκορ.
Από κει και πέρα οι ομάδες της Επίλεκτης έπαιξαν εκτός έδρας με ομάδες της Ανώτερης και είχαμε δυο αποκλεισμούς των μεγάλων. 
Στο Χριστός η τοπική Νίκη, νεοφώτιστη στην Ανώτερη κέρδισε καθαρά με 2-0 τον Οδυσσέα Αναγέννησης και πέρασε στους 16. Τα γκολ: 68' Μπαρμπούτης, 88' Μανάβης
Στην Ορεινή είχαμε μια από τα ίδια, αφού ο τοπικός Λαϊλιάς με γκολ στο 90’ του Γιάλιου πήρε την πρόκριση και έβγαλε έξω τον ΑΟ Ψωμοτοπίου μια ακόμη ομάδα της Επίλεκτης.
Από κει και πέρα οι ομάδες της Επίλεκτης δεν είχαν πρόβλημα και εύκολα πήραν το εισιτήριο για τους 16.
Ο ΠΣ Σέρρες πέρασε με 9-1 από τη Μονόβρυση κόντρα στον ΠΟΣ 2000. Τα γκολ: 79' Γιαννακίδης - 13' Γεωργιάδης 34', 42',72',76'  Σιψής 39' Καδής, 54' Πέππας, 57' Μαγούδης, 78' Γκέρσι
Στις Σέρρες, η ΑΕ Χρυσού κέρδισε με 4-0 τον Πήγασο. Τα γκολ: 36' Μπογιατζής, 80' Δίγγας, 84' Πασχαλίδης, 90' Λαπούσι
Ο Πανσουλιακός πέρασε από την πρώτη με 4-0 κόντρα στον τοπικό Άρη. Τα γκολ: 02' Σάββας Χ., 12',32', 75' Τσιακμάκης
Ο Εθνικός Σιδηροκάστρου πέρασε εύκολα από τα Άνω Πορόια με 6-0, κόντρα στον τοπικό Διγενή. Τα γκολ: 18' Τσεμπερίδης, 32', 49' Τσιντσάρης, 54' Τσεμεκίδης 58', 60' Μαϊκόπουλος
Στον Λιθότοπο, η Δόξα, φιλοξενούμενη στην έδρα της, κέρδισε με 4-1 τους Ακρίτες Καπνοφλύτου. Τα γκολ: 76' Παρίσης - 15' Καλαϊτζίδης, 18', 53' Παπαδόπουλος, 48' Σαμουηλίδης
Στην Μεσολακκιά, η Δόξα Νέου Σκοπού πήρε το πιο αμφίρροπο εισιτήριο από τους μεγάλους, χάρις στο χρυσό όπως αποδείχθηκε γκολ του νεαρού Βολτέα, κόντρα στον τοπικό Μακεδονικό.
«Αμφίρροπο» και το εισιτήριο στον Μαυρόλοφο στο νέρμπι της Ανώτερης κατηγορίας, που τελικά το πήρε η φιλοξενούμενη Serres 1800, με 2-1 κόντρα στον τοπικό ΠΑΟΚ. Τα γκολ: 42' Ζαχαριάδης - 36' Koυκούτσης, 85' Μαλαδάκης
Στο Μεγαλοχώρι ο τοπικός Κεραυνός, κατακεραύνωσε, τον Απόλλωνα Παλαιοκάστρου με 7-0. Τα γκολ: 09', 77'  Τ. Παπαδόπουλος, 51' Παππάς, 62',66',74' Καμπούρης, 79' Π. Γκότσικας
Αναλυτικά τα αποτελέσματα:
 
sotos 2
 
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ-SERRES 1800...........1-2 (1-1)
Σκόρερ:42' Ζαχαριάδης - 36' Koυκούτσης, 85' Μαλαδάκης
Διαιτητές: Αχτσής, Τσίκου, Δόκος
ΝΕΟΧΩΡΙ-ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ...................0-6 (0-3)
Σκόρερ: 19',50',60', 76' Γαϊδαρτζής, 28', 34' Φιλέντας
Διαιτητές: Κεφαλάς, Μπαντή, Γκιόκας
ΠΟΣ 2000-Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ.....................1-9 (0-4)
Σκόρερ: 79' Γιαννακίδης - 13' Γεωργιάδης 34', 42',72',76'  Σιψής 39' Καδής, 54' Πέππας, 57' Μαγούδης, 78' Γκέρσι
Διαιτητές: Μπάτσιος, Σώμης, Κιοσσές Κ.
ΠΗΓΑΣΟΣ-Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ.....................0-4 (0-1)
Σκόρερ: 36' Μπογιατζής, 80' Δίγγας, 84' Πασχαλίδης, 90' Λαπούσι 
Διαιτητές: Δαουλτζής, Καμπούρης, Βότσης
ΠΡΩΤΗ-ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ...................0-4 (0-3)
Σκόρερ: 02' Σάββας Χ., 12',32', 75' Τσιακμάκης
Διαιτητές: Χουρίδης, Μπομπόγιας, Καμπαρντίνας
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ-ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ............0-1 (0-1)
Σκόρερ: 31' Βολτέας
Διαιτητές: Σαφούρης, Δουλγέρης, Παυλίδου
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ-ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ............ 3-2 παρ. 2-2 κ.α. (1-0)
Σκόρερ: 15' Δημητρανόπουλος, 47', 104' Δίγκας - 74' (π) Τ. Μήλιος, 77' Σταματίου
Διαιτητές: Μαγής, Γαβριήλ, Καπρινιώτης
ΟΡΕΙΝΗ-ΨΩΜΟΤΟΠΙ.........................1-0 (0-0)
Σκόρερ: 90' Γιάλιος
Διαιτητές: Πετρίδης, Bαρκάκη Ε., Τρικάζης
ΧΡΙΣΤΟΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ....................2-0 (0-0)
Σκόρερ: 68' Μπαρμπούτης, 88' Μανάβης 
Διαιτητές: Παγωνάς, Πούλιος Ι., Καραμανίδης
ΠΡΟΒΑΤΑΣ-ΣΚΟΥΤΑΡΙ......................0-4 (0-0)
Σκόρερ:48' Παπαβασιλείου, 55',81' Ζυγκερίδης, 68' Γεράκης
Διαιτητές: Ευθυμιάδης, Παπαδόπουλος Ε., Στεργάκης
ΛΕΥΚΩΝΑΣ-Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ................7-6 πεν. 2-2 παρ. 2-2 κ.α. (1-1)
Σκόρερ: 44' Μερτίκας, 80' Γανίκας - 07' Μάγγος, 70' Διαμαντής
Διαιτητές: Τρακαλιάνης, Βογιατζή, Σεβοζλίδης
ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ-ΡΟΔΟΠΟΛΗ..................4-1 (3-0)
Σκόρερ: 20' Λεκάκης, 28', 41'(π), 48'(π) Κ. Βασιλειάδης - 61' Παπαδόπουλος
Διαιτητές: Κρυωνάς, Αρχοντογιάννης Γ., Παπαδόπουλος Δ.
ΔΑΣΟΧΩΡΙ-ΚΑΡΠΕΡΗ.......................0-4, (0-2)
Σκόρερ: 16' Κωνσταντίνου, 41' Μπάρδας, 47' Χριστοφορίδης, 77' Μπίντσης
Διαιτητές: Καρασάββας, Κιοσσές Ι., Βουρλιάκης
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ-ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ...............1-4 (0-2)
Σκόρερ: 76' Παρίσης - 15' Καλαϊτζίδης, 18', 53' Παπαδόπουλος, 48' Σαμουηλίδης 
Διαιτητές:Κρομμύδας, Τάλιου, Παπαδόπουλος Ι.
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ-ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ.........7-0 (1-0)
Σκόρερ: 09',77'  Τ. Παπαδόπουλος, 51' Παππάς, 62',66',74' Καμπούρης, 79' Π. Γκότσικας
Διαιτητές: Μπίμπη, Μαργαριτόπουλος, Βασάκης
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ-ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ..........0-6 (0-2)
Σκόρερ: 18' Τσεμπερίδης, 32', 49' Τσιντσάρης, 54' Τσεμεκίδης 58', 60' Μαϊκόπουλος 
Διαιτητές: Χαψάς, Φραγκάκης, Παπαποστόλου
BLAXOS XROMATA 2
 
 
Κατηγορία ΕΠΣΣ
Ο Νέος επενδυτής ονομάζεται Αντώνης Βούρτσης και έρχεται από το Παρίσι. Ο Ελληνας επιχειρηματίας ζει στο Παρίσι και δραστηριοποιείται στο εμπόριο κατεψυγμένων ψαριών. Αυτό μετέδωσε σήμερα το μεσημέρι η ΕΡΑ Σερρών. 
Η άφιξή του στις Σέρρες μετατέθηκε για την Τετάρτη 13/9, λόγω ενός μικρού ατυχήματος και όπως προκύπτει από την τωρινή διοίκηση οι ανακοινώσεις για το deal της μεταβίβασης των μετοχών θα γίνουν είτε την Πέμπτη (14/9) είτε την επόμενη μέρα.
Να σημειωθεί ότι στο Facebook υπάρχει λογαριασμός με το ονοματεπώνυμο Αντώνης Βρούτσης μάλιστα στο προφίλ του εν λόγω λοαγαριαμού έχει φωτο το λιοντάρι του Πανσερραϊκού ενώ την φωτο με τους οπαδούς της ομάδας την απέσυρε προ ολίγου…
 
Κατηγορία B' ΕΘΝΙΚΗ
Δυνατές επιστροφές στην Αναγέννηση Νέου Πετριτσίου, καθώς επιστρέφουν ο Βαγγέλης Τάτσιος και ο Γιώργος Γκέγκας, δυο ποδοσφαιριστές που μπορούν να βοηθήσουν τα μέγιστα την Αναγέννηση προκειμένου να επιστρέψει και πάλι στα ψηλά του Σερραϊκού ποδοσφαίρου. 
Ο 29χρονος μπόμπερ Βαγγέλης Τάτσιος επιστρέφει, γεμάτος εμπειρίες εκεί απ’ όπου ξεκίνησε, στο Νέο Πετρίτσι. Εκεί που την περίοδο 2010-11 σημείωσε 18 γκολ συμβάλλοντας αποφασιστικά στη συμμετοχή της Αναγέννηση στα Play Off του Α΄ ομίλου. Στη συνέχεια έπαιξε σε Οδυσσέα Αναγέννησης(11-12, Γ΄Εθν.), Ολυμπιακό Ροδόπολης(12-13, Δ΄Εθνική), Διγενή Άνω Ποροίων(13-14,Α΄ΕΠΣΣ), Νέο Πετρίτσι(14-15), Ηρακλή Χειμάρρου(15-16, Ανωτερη-15 γκολ), Σαλαμίνα Γονίμου(16-17, Ανώτερη-5γκολ) 
Ο 26χρονος κεντρικός αμυντικός που αγωνίσθηκε μόνο στην Αναγέννηση, επαναπατρίζεται, αφού είχε βρεθεί για προσωπικούς λόγους, για μια τετραετία στην Γερμανία.
 
Κατηγορία ΕΠΣΣ
Η διοίκηση του τμήματος Μπάσκετ Ανδρών του Πανσερραϊκού καλεί όλους τους Σερραίους φιλάθλους στον πρώτο επίσημο - «νοκ-ουτ» μάλιστα - αγώνα της φετινής αγωνιστικής περιόδου ενάντια στους «Μακεδόνες Κρηνίδων» για το Κύπελλο της ΕΚΑΣΑΜΑΘ. 
Η συνάντηση θα λάβει χώρα το Σάββατο 16/9 και ώρα 18:00 στο κλειστό γυμναστήριο της Ομόνοιας. Η είσοδος θα είναι ελεύθερη για όλους.
 
«Μια πόλη, ένας νομός… Πανσερραϊκός!»
 
Κατηγορία ΜΠΑΣΚΕΤ
Η Επιτροπή Διοργανώσεων της ΕΠΟ κατάρτισε σήμερα Τετάρτη τους ομίλους της τρίτης εθνικής κατηγορίας. 
Η κλήρωση για το πρωτάθλημα θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα στις 18 του μήνα στις 12 στα γραφεία της ΕΠΟ. Η σέντρα αναμένεται να γίνει την Κυριακή 1 Οκτωβρίου.
 
Αναλυτικότερα:
 
1ος όμιλος – 12 ομάδες
ΕΠΣ Έβρου (1) : ΑΕ Διδυμοτείχου
ΕΠΣ Θράκης (2) : Δόξα Προσκυνητών, Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
ΕΠΣ Ξάνθης (2) : Ορφέας Ξάνθης, Άρης Αβάτου
ΕΠΣ Δράμας (1) :  Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
ΕΠΣ Καβάλας (3) : Καβάλα, Νέστος Χρυσούπολης, Αετός Ορφανού
ΕΠΣ Σερρών (3) : Απόλλων Παραλιμνίου, Ελπίς Σκουτάρεως, Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής
 
2ος όμιλος – 13 ομάδες
ΕΠΣ Μακεδονίας (5) : ΑΠΕ Λαγκαδά, Καμπανιακός, ΑΟ Καρδίας, Μακεδονικός, Αγροτικός Αστέρας
ΕΠΣ Χαλκιδικής (1) : Άρης Παλαιοχωρίου
ΕΠΣ Κιλκίς (1) : Κιλκισιακός
ΕΠΣ Πέλλας (2) : Αλμωπός Αριδαίας, Εδεσσαϊκός
ΕΠΣ Ημαθίας (3) : ΦΑΣ Νάουσα, Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων, Φίλιππος Αλεξάνδρειας
ΕΠΣ Πιερίας (1) : Πιερικός
 
3ος όμιλος – 13 ομάδες
ΕΠΣ Φλώρινας (1) : Ερμής Αμυνταίου
ΕΠΣ Καστοριάς (1) : Καστοριά
ΕΠΣ Ηπείρου (1) : Δόξα Κρανούλας
ΕΠΣ Θεσπρωτίας (2) : Θεσπρωτός, Αστέρας Παραποτάμου
ΕΠΣ Άρτας (1) : Σκουφάς Κομποτίου
ΕΠΣ Πρέβεζας/Λευκάδας (3) : Τηλυκράτης, Εθνικός Φιλιππιάδας, Πανελευκάδιος
ΕΠΣ Κέρκυρας (1) : ΑΕ Λευκίμμης
ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας (1) : Νέος Αμφίλοχος
ΕΠΣ Κοζάνης (2) : Μακεδονικός Φούφα, ΑΕΠ Καραγιαννίων
 
4ος όμιλος – 13 ομάδες
ΕΠΣ Λάρισας (1) : Αχιλλέας Φαρσάλων
ΕΠΣ Τρικάλων (1) : Διγενής Νεοχωρίου
ΕΠΣ Καρδίτσας (1) : ΑΟ Σελλάνων
ΕΠΣ Θεσσαλίας (5) : Ολυμπιακός Βόλου, Νίκη Βόλου, Ρήγας Φεραίος, Γ.Σ. Αλμυρού, Βόλος ΝΠΣ
ΕΠΣ Φθιώτιδας (1) : Οπούντιος Μαρτίνου
ΕΠΣ Ευρυτανίας (1) : ΑΠΟΚ Βελούχι
ΕΠΣ Φωκίδας (1) : Αστέρας Ιτέας
ΕΠΣ Βοιωτίας (2) : ΑΟ Θήβα, ΑΠΟ Αμβρυσσέας
 
5ος όμιλος – 12 ομάδες
ΕΠΣ Κεφαλληνίας (1) : Παλληξουριακός
ΕΠΣ Ζακύνθου (1) : Ζάκυνθος
ΕΠΣ Αχαΐας (2) : Αχαϊκή, Διαγόρας Βραχνέικων
ΕΠΣ Ηλείας (3) : ΠΑΟ Βάρδας, Αστέρας Αμαλιάδας, Πανηλειακός
ΕΠΣ Μεσσηνίας (2) : Τσικλητήρας Πύλου, Καλαμάτα
ΕΠΣ Λακωνίας (1) : Αστέρας Βλαχιώτη
ΕΠΣ Αρκαδίας (2) : Παναρκαδικός, Λεωνίδιο
 
6ος όμιλος – 11 ομάδες
ΕΠΣ Πειραιά (4) : Ιωνικός, Εθνικός, Προοδευτική, ΑΠΟ Κερατσίνι
ΕΠΣ Κορίνθου (3) : ΑΟ Λουτράκι, ΑΟ Ζευγολατιού, Πέλοπας Κιάτου
ΕΠΣ Δωδεκανήσου (3) : Ιάλυσος Ρόδου, ΑΣ Ρόδος, Διαγόρας Ρόδου
ΕΠΣ Δυτικής Αττικής (1) : Ένωση Πανασπροπυργιακού/Δόξας
 
7ος όμιλος – 11 ομάδες
ΕΠΣ Ανατολικής Αττικής (3) : Τριγλία Ραφήνας, Θύελλα Ραφήνας, Αήττητος Σπάτων
ΕΠΣ Αργολίδας (3) : ΑΕ Ερμιονίδας, Παναργειακός, Ερμής Κιβερίου
ΕΠΣ Λέσβου (2) : Αιολικός, Διαγόρας Αγίας Παρασκευής
ΕΠΣ Κυκλάδων (1) : Πανθηραϊκός
ΕΠΣ Εύβοιας (2) : ΑΟ Χαλκίς, Ταμυναϊκός
 
8ος όμιλος – 11 ομάδες
ΕΠΣ Αθηνών (5) : Άγιος Ιερόθεος, Φωστήρας, ΑΕ Κηφισιά, Ηλυσιακός, Αιγάλεω
ΕΠΣ Χανίων (1) : ΑΟ Παλαιόχωρας
ΕΠΣ Ρεθύμνου (2) : Ερμής Ζωνιανών, ΑΕ Μυλοποτάμου
ΕΠΣ Ηρακλείου (2) : Ατσαλένιος, Ηρόδοτος
ΕΠΣ Λασιθίου (1) : ΟΦ Ιεράπετρας
Κατηγορία Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ
Τετάρτη, 13 Σεπτέμβριος 2017 07:00

ΕΠΣΣ ΚΥΠΕΛΛΟ... ΤΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 13/9

Ημέρα Κυπέλλου Σερρών η σημερινή Τετάρτη 13 Σεπτεμβρίου 2017, 16:30 και το Serresgoal.gr είναι εδώ και θα σας το παρουσιάσει Λεπτό Προς Λεπτό, τα 16 παιχνίδια για να μάθουμε τις 16 ομάδες που θα μπουν στην κληρωτίδα της ΕΠΣΣ την ερχόμενη Τρίτη 19 Σεπτεμβρίου 2017, στην κλήρωση που θα κάνει η διοργανώτρια αρχή...
 
Η ανανέωση της ιστοσελίδας μας γίνεται με το κουμπί F5 ή με τον κλασσικό τρόπο(επιλογή διεύθυνσης και enter)...
* Μαύρο χρώμα... σε εξέλιξη…
** Κόκκινο χρώμα... σε εξέλιξη με γκολ… σε παρένθεση το ημίχρονο...
*** Γαλάζιο χρώμα... τελικά αποτελέσματα…
BP MANAFIS baner 2017
 
Αναλυτικά:
 
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ-SERRES 1800...........1-2 (1-1)
Σκόρερ:42' Ζαχαριάδης - 36' Koυκούτσης, 85' Μαλαδάκης
Διαιτητές: Αχτσής, Τσίκου, Δόκος
ΝΕΟΧΩΡΙ-ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ...................0-6 (0-3)
Σκόρερ: 19',50',60', 76' Γαϊδαρτζής, 28', 34' Φιλέντας
Διαιτητές: Κεφαλάς, Μπαντή, Γκιόκας
ΠΟΣ 2000-Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ.....................1-9 (0-4)
Σκόρερ: 79' Γιαννακίδης - 13' Γεωργιάδης 34', 42',72',76'  Σιψής 39' Καδής, 54' Πέππας, 57' Μαγούδης, 78' Γκέρσι
Διαιτητές: Μπάτσιος, Σώμης, Κιοσσές Κ.
ΠΗΓΑΣΟΣ-Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ.....................0-4 (0-1)
Σκόρερ: 36' Μπογιατζής, 80' Δίγγας, 84' Πασχαλίδης, 90' Λαπούσι 
Διαιτητές: Δαουλτζής, Καμπούρης, Βότσης
ΠΡΩΤΗ-ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ...................0-4 (0-3)
Σκόρερ: 02' Σάββας Χ., 12',32', 75' Τσιακμάκης
Διαιτητές: Χουρίδης, Μπομπόγιας, Καμπαρντίνας
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ-ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ............0-1 (0-1)
Σκόρερ: 31' Βολτέας
Διαιτητές: Σαφούρης, Δουλγέρης, Παυλίδου
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ-ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ............ 3-2 παρ. 2-2 κ.α. (1-0)
Σκόρερ: 15' Δημητρανόπουλος, 47', 104' Δίγκας - 74' (π) Τ. Μήλιος, 77' Σταματίου
Διαιτητές: Μαγής, Γαβριήλ, Καπρινιώτης
ΟΡΕΙΝΗ-ΨΩΜΟΤΟΠΙ.........................1-0 (0-0)
Σκόρερ: 90' Γιάλιος
Διαιτητές: Πετρίδης, Bαρκάκη Ε., Τρικάζης
ΧΡΙΣΤΟΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ....................2-0 (0-0)
Σκόρερ: 68' Μπαρμπούτης, 88' Μανάβης 
Διαιτητές: Παγωνάς, Πούλιος Ι., Καραμανίδης
ΠΡΟΒΑΤΑΣ-ΣΚΟΥΤΑΡΙ......................0-4 (0-0)
Σκόρερ:48' Παπαβασιλείου, 55',81' Ζυγκερίδης, 68' Γεράκης
Διαιτητές: Ευθυμιάδης, Παπαδόπουλος Ε., Στεργάκης
ΛΕΥΚΩΝΑΣ-Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ................7-6 πεν. 2-2 παρ. 2-2 κ.α. (1-1)
Σκόρερ: 44' Μερτίκας, 80' Γανίκας - 07' Μάγγος, 70' Διαμαντής
Διαιτητές: Τρακαλιάνης, Βογιατζή, Σεβοζλίδης
ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ-ΡΟΔΟΠΟΛΗ..................4-1 (3-0)
Σκόρερ: 20' Λεκάκης, 28', 41'(π), 48'(π) Κ. Βασιλειάδης - 61' Παπαδόπουλος
Διαιτητές: Κρυωνάς, Αρχοντογιάννης Γ., Παπαδόπουλος Δ.
ΔΑΣΟΧΩΡΙ-ΚΑΡΠΕΡΗ.......................0-4, (0-2)
Σκόρερ: 16' Κωνσταντίνου, 41' Μπάρδας, 47' Χριστοφορίδης, 77' Μπίντσης
Διαιτητές: Καρασάββας, Κιοσσές Ι., Βουρλιάκης
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ-ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ...............1-4 (0-2)
Σκόρερ: 76' Παρίσης - 15' Καλαϊτζίδης, 18', 53' Παπαδόπουλος, 48' Σαμουηλίδης 
Διαιτητές:Κρομμύδας, Τάλιου, Παπαδόπουλος Ι.
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ-ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ.........7-0 (1-0)
Σκόρερ: 09',77'  Τ. Παπαδόπουλος, 51' Παππάς, 62',66',74' Καμπούρης, 79' Π. Γκότσικας
Διαιτητές: Μπίμπη, Μαργαριτόπουλος, Βασάκης
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ-ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ..........0-6 (0-2)
Σκόρερ: 18' Τσεμπερίδης, 32', 49' Τσιντσάρης, 54' Τσεμεκίδης 58', 60' Μαϊκόπουλος 
Διαιτητές: Χαψάς, Φραγκάκης, Παπαποστόλου
BET ARENA
 
Κατηγορία ΕΠΣΣ

Η "ΦΩΤΟ" ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΤΖΑΟΓΛΟΥ - ΤΟΛΗΣ ΜΗΛΙΟΣ... ΕΦΥΓΑΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!
Prev Next
ΤΣΙΡΩΝΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ-ΕΜΠΟΡΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΩΝ-ΖΩΟΤΡΟΦΕΣ-ΓΕΩΡΓΙΚΑ ΕΦΟΔΙΑ & ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ-ΟΡΥΚΤΕΛΑΙΑ- ΜΕΣΟΡΑΧΗ ΣΕΡΡΩΝ, ΤΗΛ.: 2324022873, 2324020110, 6944740126, 6971804152
ΒΑΦΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - ΑΣΗΜΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΤΗΛ.: 23210 36238 - Κιν: 6978 330 547
ΒΛΑΧΟΣ Δ. ΣΩΤΗΡΗΣ - ΧΡΩΜΑΤΑ - Παλαιολόγου 13 & Κιλκίς (γωνία) - Σέρρες - Τηλ. 23210 39431
Σουβλάκι ο Σώτος | Τηλέφωνο :23210 56211
ΟΠΤΙΚΑ - ΗΛΙΑΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ - Λ. ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ 18, ΣΕΡΡΕΣ - ΤΗΛ: 23210 23124 - 6936 903 511
Goal Cafe | To Νούμερο 1 Sports Cafe της πόλης / ΕΠΙΣΗΜΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΡΟΒΟΛΗΣ NOVA
ΣΧΟΛΗ ΟΔΗΓΩΝ - ΣΕΜΕΛΟΓΛΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΜΕΡΑΡΧΙΑΣ 58 - ΤΗΛ: 23215 52860, 6971 647 358
VETROP - ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΤΣΗΣ -  ΕΜΠΟΡΙΟ (ΕΙΔΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ) - Τηλ.: 23210 80033 - Οδός Σερρών - Θεσσαλονίκης (6o χλμ)
KENNEDY - GASTRO & COFFEE BAR - SERRES
…γιατί πίσω από κάθε πετυχημένη ιστορία κρύβεται ένας Σερραίος!
JOY by analosimo
ΦΥΤΩΡΙΑ ΔΕΛΧΑΣ - ΤΗΛ.: 6943667587 - ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ
ParisNiko - Τηλ. 23210 24515, 55177 - CU: 6943 445 854, F2G: 6931 303 318, WHATS UP: 6980 018 050
STUDIO FOTO KLIK
ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΗΣ Α.Ε. - ΟΠΙΣΘΕΝ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟΥ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ – ΣΕΡΡΕΣ- ΤΗΛ.: 23210 46497
Μαθητοδρόμιο και…πέτυχες!!!
BP Autogas Serres Manafis... ΚΑΛΩΣΟΡΊΖΟΥΜΕ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ... 1000 λίτρα 897€!!!!
  1. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  2. ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Prev Next
www.serresgoal.gr - FOTO KLIK - Εθν. Αντίστασης 5 (πλατεία Ελευθερίας) - Σέρρες- Τηλ.: 23210 23131
Family Kitchen - Χειροποίητος Γύρος, Εκλεκτά Ψητά
Welcome Stores ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΣΕΡΡΕΣ
EVOLUTION, ΠΙΠΙΛΙΟΣ Χ.-ΡΑΠΤΗΣ Β. Ο.Ε. - Μεραρχίας 163 - Σέρρες. Τηλ.: 2321115688
ΚΡΕΑΤΑΓΟΡΑ "ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ" - ΒΑΣΙΛΗΣ & ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΙΩΤΗΣ - ΣΠΕΤΣΩΝ & ΚΟΜΝΗΝΩΝ(γωνία) - ΣΕΡΡΕΣ,Τηλ.: 23210 50003 - 6997151187-6986238104
ACS COURIER ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 91 - ΤΗΛ: 23210 50887 - 50889
Auto Club - Λευκώνας Σερρών - Τηλ. 23210 50599, 75895
SELI ΦΥΣΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΝΕΡΟ - ΤΗΛ: 23210 73223
Συμβουλευτική Λογιστική - Γαβριηλίδης Ιωάννης - Μεραρχίας 13 - Σέρρες - τηλ. 23210 67371 - 6934 910 968
Bet Αρένα - Τηλ. 23210 59586
BP ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ - ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - AUTO GAS

ΑΡΘΡΑ ΑΝΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

« Οκτώβριος 2017 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΕΠΣΣ... ΠΟΙΟΙ ΣΦΥΡΙΖΟΥΝ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ 21 & 22/10 -16:00

Οκτ 20, 2017

ΕΠΣΣ... ΠΟΙΟΙ ΣΦΥΡΙΖΟΥΝ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ 21 & 22/10 -16:00

Ανακοινώθηκαν πριν από λίγο από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Σερρών οι Δ...