Με το δεξί ξεκίνησαν στη μάχη για τη διάκριση οι Μικτές της ΕΠΣΣ(Κ14 και Κ16) και μάλιστα με συνολικό σκορ 11-1, πετυχαίνοντας δυο εύκολες νίκες στο Κιλκίς. Πιο συγκεκριμένα η Κ16 επιβλήθηκε με 4-0, ενώ η Κ14 επιβλήθηκε με 6-1 των αντίστοιχων ομάδων του γειτονικού νομού. 
 
(Κ 16)ΕΠΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ 0-4
 
Στο πρώτο μόνο ημίχρονο οι γηπεδούχοι κατάφεραν να προβάλλουν αντίσταση και κράτησαν το σκορ στο 0-1, αφού οι νεαροί παίκτες του Σάκη Τερζή δεν είχαν την αυτοσυγκέντρωση που έπρεπε. Στο δεύτερο ημίχρονο πιο σοβαροί και πειθαρχημένοι ανέβασαν την απόδοση τους και έφτασαν στο άνετο 4-0.
 
Τα γκολ:
12', 0-1: Τριανταφύλλου 
.........................................
62', 0-2: Ζιάκας 
80', 0-3: Νταλίπ 
81', 0-4: Τσιφούτης 
 
ΕΠΣ ΚΙΛΚΙΣ(Κ16)(Β. Αντωνιάδης): Σιάπκαρης, Ναλμπάντης, Πεμπετσιώτης, Χαραλαμπίδης, Ξανθόπουλος, Μίγκος, Μουρατίδης, Γεωργιάδης, Ζάλτος, Γιατισάκης, Ζιούτας
ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ(Κ16)(Σ. Τερζής): Κουγιουμτζόπουλος, Βεντούζης, Φάκης, Αδαμίδης, Κρουστάλλης, Θεοχαρίδης(68’ Γκουτίδης), Σοφιανός(63’ Καρατλίδης), Παπαδόπουλος, Ζιάκας(71’ Ζιάκας), Τριανταφύλλου, Αρναούτογλου(55’ Νταλίπ)
 
EPSS k14
 
(Κ 14)ΕΠΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ...........1-7
Αποφασιστικοί και πολύ καλοί από την έναρξη του αγώνα η Κ 14 των Σερρών άνοιξε με το καλημέρα το σκορ και δεν σταμάτησε να δημιουργεί και να σκοράρει παρά μόνο όταν ο διαιτητής σφύριξε τη λήξη του αγώνα που βρήκε νικητές τους «Μικρούς» Σερραίους με 6-1.
 
Τα γκολ:
04', 0-1: Καλουπτσής
08', 0-2: Κόκκινος
26', 0-3: Καλουπτσής
31', 0-4: Τσιαούσης
……………………………
39', 0-5: Σίκαλος
54', 0-6: Τσιαούσης
57', 1-6: Σαββίδης
60', 1-7: Τσιαούσης 
 
ΕΠΣ ΚΙΛΚΙΣ(Κ14):Κυρσταυρίδης, Γεργιάδης, Πατσούρης, Ρωσσίδης, Παρμάκ Ζήσης, Γουγουσάκης, Τόλα, Λούπος, Γιατισάκης, Σαββίδης, Ιωαννίδης
ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ(Κ14)(Σ. Τερζής): Συμεωνίδης, Χατζηγεωργίου , Γανίκας(50’ Σίκαλος), Καρακάσης, Αυγέρης, Κεραμιδάς(50’ Πάνος), Παπακωνσταντίνου, Κωνσταντινίδης(50’ Χάβος), Αχλατλής(27’ Τσιαούσης), Κόκκινος, Καλουπτσής(40’ Γκουτίδης) 
 
Συγκροτήθηκαν οι  όμιλοι για τα πανελλήνια πρωταθλήματα προεπιλογής Εθνικών ομάδων Κ-14 και Κ-16 περιόδου 2018/2019, με γεωγραφικά κριτήρια, από την αρμόδια επιτροπή της ΕΠΟ. Οι όμιλοι φέτος είναι 13 και οι ομάδες της ΕΠΣ Σερρών συμμετέχουν στον 2ο όμιλο μαζί με τις αντίστοιχες ομάδες της ΕΠΣ Δράμας, Κιλκίς, Χαλκιδικής.
Μια σημαντική αλλαγή στον τρόπο διεξαγωγής του φετινού Πανελλήνιου πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών ομάδων Κ14 και Κ16, καθώς την πρόκριση στην επόμενη φάση θα παίρνουν οι δύο πρώτοι από κάθε όμιλο.
Από την άλλη θα μπορούν οι προπονητές να κάνουν έως και επτά (7) αλλαγές, στα Πρωταθλήματα Κ-14 σε τρείς (3) διακοπές του αγώνα, ενώ στα Πρωταθλήματα Κ-16 επιτρέπονται έως και πέντε (5) αλλαγές, οι οποίες θα πραγματοποιούνται σε τρείς (3) διακοπές του αγώνα
 
 
Αναλυτικά οι όμιλοι:
 
1ος όμιλος: Έβρος, Θράκη, Καβάλα, Ξάνθη,
2ος όμιλος: Δράμα, Κιλκίς, Σέρρες, Χαλκιδική,
3ος όμιλος: Ημαθία, Μακεδονία, Πέλλα, Πιερία,
4ος όμιλος: Ήπειρος, Καστοριά, Κοζάνη, Φλώρινα,
5ος όμιλος: Άρτα, Θεσπρωτία, Κέρκυρα, Πρέβεζα – Λευκάδα,
6ος όμιλος: Γρεβενά, Καρδίτσα, Λάρισα, Τρίκαλα,
7ος όμιλος: Εύβοια, Ευρυτανία, Θεσσαλία, Φθιώτιδα,
8ος όμιλος: Αιτωλοακαρνανία, Αχαΐα, Βοιωτία. Φωκίδα,
9ος όμιλος: Ζάκυνθος, Ηλεία, Κεφαλλήνια – Ιθάκη, Μεσσηνία,
10ος όμιλος: Αργολίδα, Αρκαδία, Κόρινθος, Λακωνία,
11ος όμιλος: Αθήνα, Ανατολική Αττική, Δυτική Αττική, Πειραιάς,
12ος όμιλος: Ηράκλειο, Λασίθι, Ρέθυμνο, Χανιά,
13ος όμιλος: Δωδεκάνησα, Κυκλάδες, Λέσβος, Σάμος, Χίος
 
Ολοκληρώθηκε από τον προπονητή των Μικτών ομάδων, Σάκη Τερζή, μετά από περίπου μία βδομάδα, η διαδικασία προεπιλογής των νεαρών ποδοσφαιριστών που θα στελεχώσουν τις Μικτές ομάδες της ΕΠΣΣ για την κατηγορία των Παίδων και των Νέων. 
Οι ποδοσφαιριστές για την ομάδα των Παίδων είναι 28, ενώ για την ομάδα των Νέων 31 και από την Δευτέρα, θα ξεκινήσουν οι προπονήσεις. Οι Νέοι έχουν συγκέντρωση Δευτέρα-Τετάρτη στις 3:30 μμ, ενώ οι Παίδες έχουν Δευτέρα, Τετάρτη, Παρασκευή στις 5:00μμ
 
Αναλυτικά οι προεπιλογές έχουν ως εξής:
 
 
ΠΑΙΔΕΣ 2005 -2006  
 
1. ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΠΗΓΑΣΟΣ
2. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ,   SPORT VILLAGE
3. ΜΕΤΑΞΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,   SPORT VILLAGE
4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ, ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
5. ΛΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  SPORT VILLAGE
6. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ, ΠΗΓΑΣΟΣ
7. ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ, ΠΗΓΑΣΟΣ  
8. ΚΑΛΟΥΠΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  SPORT VILLAGE
9. ΑΧΛΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΠΗΓΑΣΟΣ
10. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΗΡΑΚΛΗΣ
11. ΠΑΝΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ, ΠΗΓΑΣΟΣ
12. ΣΙΚΑΛΟΣ,  ΠΗΓΑΣΟΣ
13. ΑΥΓΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, SPORT VILLAGE
14. ΤΣΙΝΤΟΓΛΟΥ, SPORT VILLAGE
15. ΧΑΒΟΣ ΦΩΤΗΣ,  SPORT VILLAGE
16. ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΖΗΣΗ,Σ ΠΗΓΑΣΟΣ
17. ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ, ΠΗΓΑΣΟΣ
18. ΦΟΥΡΛΙΟΣ Μ,  SPORT VILLAGE
19. ΑΣΗΜΑΚΗΣ,  SPORT VILLAGE
20. ΤΣΙΦΤΣΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1800
21. ΧΑΤΖΗΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ
22. ΔΑΡΔΑΒΡΑΚΗΣ ΣΤ ΣΕΡΡΕΣ 85
23. ΑΔΑΜΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΝΙΓΡΙΤΑ
24. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ  ΠΗΓΑΣΟΣ
25. ΑΡΤΖΟΓΛΟΥ Μ, ΛΕΥΚΩΝΑΣ
26. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΚΑΜΗΛΑ
27. ΑΝΑΔΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΠΗΓΑΣΟΣ
28. ΠΟΤΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ, 1800
 
NEOI 2003 - 2004
 
1. ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, ΠΗΓΑΣΟΣ
2. ΖΙΑΚΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ, ΠΗΓΑΣΟΣ
3. ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ,ΠΗΓΑΣΟΣ
4. ΦΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ,ΠΗΓΑΣΟΣ
5. ΚΑΡΑΤΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,ΠΗΓΑΣΟΣ
6. ΠΟΥΛΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,ΠΗΓΑΣΟΣ
7. ΝΤΑΛΙΠ ΜΑΝΔΙ,SPORT VILLAGE
8. ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ,SPORT VILLAGE
9. ΓΚΡΟΣΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ,SPORT VILLAGE
10. ΚΡΟΥΣΤΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,SPORT VILLAGE
11. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΘΑΑΣΙΟΣ,ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ
12. ΔΑΝΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,ΡΟΔΟΠΟΛΗ
13. ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ, N.ΣΚΟΠΟΣ
14. ΠΛΑΤΝΑΡΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ, ΚΑΡΠΕΡΗ
15. ΤΟΥΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΑΜΜΟΥΔΙΑ
16. ΒΕΝΤΟΥΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
17. ΤΣΙΦΟΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΠΗΓΑΣΟΣ
18. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, SPORT VILLAGE
19. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ, SPORT VILLAGE
20. ΘΩΜΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, SPORT VILLAGE
21. ΜΑΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ,SPORT VILLAGE
22. ΜΑΣΚΑΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
23. ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,SPORT VILLAGE
24. ΒΕΛΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
25. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ
26. ΦΥΛΑΧΤΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΠΕΠΟΝΙΑ
27. ΜΙΧΑΛΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
28. ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, SPORT VILLAGE
29. ΚΙΟΥΤΑΧΕΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ, ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
30. ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
31. ΑΥΓΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΝΙΓΡΙΤΑ 2018
 
 
 
 
Ξεκινάει σήμερα Δευτέρα 10/9, σε λίγη ώρα και θα διαρκέσει ως την ερχόμενη Πέμπτη 13/9, η διαδικασία επιλογής από τον προπονητή των Μικτών ομάδων, Σάκη Τερζή, η διαδικασία προεπιλογής των ποδοσφαιριστών, για τη στελέχωση των Μικτών Ομάδων της ΕΠΣΣ. 
Για την ομάδα Νέων(2003 και 2004) η επιλογή θα γίνει ανάμεσα σε 50 ποδοσφαιριστές.
Για την ομάδα Παίδων(2005 αι 2006) η επιλογή θα γίνει ανάμεσα σε 60 ποδοσφαιριστές.
 
Αναλυτικά το πρόγραμμα διαμορφώνεται ως εξής::
 
ΔΕΥΤΕΡΑ 10/09/18  16:30   γεν. 2003
1)ΚΙΟΥΤΑΧΑΛΗΣ ΜΙΧ
2)ΒΑΒΑΤΖΙΑΝΗΣ ΣΤΕΡ
3)ΑΡΝΑΟΥΤΟΥΓΛΟΥ ΑΘ
4)ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ
5)ΖΙΑΚΑΣ ΑΝΤΩΝ
6)ΚΑΡΑΤΛΙΔΗΣ ΚΩΝ
7)ΦΑΚΗΣ ΘΩΜ
8)ΒΕΝΤΟΥΖΗΣ ΧΑΡ
9)ΔΑΝΑΤΖΗΣ ΝΙΚ
10)ΠΑΡΤΑΛΗΣ ΚΩΝ
11)ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΙΩΑΝ
12)ΠΟΥΛΙΟΣ
 
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/09/18  16:30  γεν. 2003
1)ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
2)ΜΑΔΙ ΝΤΑΛΙΠ
3)ΦΥΛΑΧΤΟΥΔΗΣ
4)ΓΚΡΟΣΔΗΣ
5)ΚΡΟΥΣΤΑΛΛΗΣ
6)ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΜΑΡ
7)ΣΙΩΗΣ
8)ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
 
ΔΕΥΤΕΡΑ 10/09/18  17:30   γεν. 2004
1)ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ
2)ΜΑΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
3)ΘΩΜΟΓΛΟΥ
4)ΒΕΛΙΚΗΣ
5)ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ
6)ΚΑΛΟΥΠΤΣΗΣ
7)ΤΣΑΛΙΚΗΣ
8)ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ
9)ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ
10)ΡΗΓΑΣ
11)ΜΠΑΧΑΡΟΥΔΗΣ
12)ΤΟΣΙΑΔΗΣ
13)ΓΡΕΑΣΙΔΗΣ
14)ΜΠΕΤΟΥΛΗΣ
15) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞ
 
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/09/18 17:30 γεν. 2004
1)ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ
2)ΤΖΙΑΡΑΣ
3)ΣΚΑΠΗΣ
4)ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
5)ΣΙΨΗΣ
6)ΧΑΤΖΗΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ
7)ΓΚΑΤΕΚΑΣ
8)ΤΣΙΦΟΥΤΗΣ
9)ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
10)ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ
11)ΑΞΙΑΡΛΗΣ
12)ΜΑΚΡΑΚΗΣ
13)ΦΑΤΕΛ ΤΑΡΚΟ
14)ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
15)ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞ
 
ΤΡΙΤΗ 11/09/18  16:30   γεν. 2005
1)ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ Χ(Τερμ.)
2)ΣΙΚΑΛΟΣ Γ
3)ΓΚΑΡΙΠΗΣ Γ
4)ΙΚΙΟΥΖΗΣ
5)ΤΣΙΑΤΑΣ
6)ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ ΠΑΝ
7)ΚΙΟΥΡΣΟΥΜΗΣ ΚΩΝ
8)ΣΙΚΑΛΟΣ Χ
9)ΣΑΜΑΡΤΖΙΔΗΣ (Τερμ.)
10)ΓΑΝΙΚΑΣ
11)ΦΟΥΡΛΙΑΚΗΣ
12)ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΥ Γ
13)ΤΖΙΑΝΗΣ ΑΠΟΣ
14)ΤΟΛΙΟΣ ΖΑΧ
15)ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜ
 
ΠΕΜΠΤΗ  13/09/18  16:30 γεν.2005  
1)ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ ΧΡΙΣΤ
2)ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Θ
3)ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΔΗΜ
4)ΑΥΓΕΡΗΣ Χ
5)ΤΖΟΥΝΗΣ Δ
6)ΜΕΤΑΞΑΣ Γ
7)ΚΑΛΟΥΠΤΣΗΣ Γ
8)ΛΙΛΗΣ Κ
9)ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΧΡ
10)ΝΕΧΙΔΗΣ ΣΤ
11)ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Δ
12)ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ Β
13)ΤΟΠΑΛ ΑΛΕΞ
14)ΑΧΛΑΤΖΗΣ Γ
 
ΤΡΙΤΗ 11/09/18 17:30  γεν. 2006 
1)ΤΖΙΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ (Τερμ.)
2)ΑΝΑΔΟΛΗΣ ΔΗΜ
3)ΓΚΟΓΚΑΣ ΣΩΚΡ
4)ΚΑΔΗΣ Γ
5)ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΚΩΝ
6)ΜΑΓΚΕΝΑΚΗΣ Ν
7)ΖΗΚΑΤΑΣ Δ
8)ΛΙΒΑΝΟΣ Δ
9)ΜΠΟΥΤΑΚΗΣ Σ
10)ΔΑΛΔΑΒΑΝΗΣ Σ
11)ΑΔΑΜΟΣ Π
12)ΚΑΤΣΟΥΡΟΣ Γ
13)ΖΑΝΟΣ ΗΛ
14)ΑΡΤΖΟΓΛΟΥ Μ
15)ΖΗΚΟΣ ΣΤΕΦ
16)ΠΟΛΥΖΩΗΣ ΚΩΝ
17)ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΛ
 
ΠΕΜΠΤΗ  13/09/18  17:30 γεν.2006 
1)ΠΟΤΙΔΗΣ Θ
2)ΑΝΑΔΟΛΗΣ ΔΗΜ
3)ΔΡΑΓΚΟΣ ΒΑΣ
4)ΘΕΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣ
5)ΣΦΟΥΓΓΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝ
6)ΚΟΥΤΡΟΥΒΕΛΗΣ ΣΤΕΡ
7)ΠΑΡΙΣΗΣ ΔΗΜ
8)ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΑΘ
9)ΛΑΖΑΡΟΥ Π
10)ΜΑΡΒΕΛΑΚΗΣ ΕΠ
11)ΒΡΕΤΤΑΣ Γ
12)ΕΡΓΗΣ ΤΣΑΝΙ
13)ΤΣΙΦΤΣΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤ
14)ΤΕΡΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ
 
Τα δοκιμαστικά θα πραγματοποιηθούν στα γήπεδα της ΕΠΣ Σερρών στο πάρκο Ομόνοιας.
 
Δοκιμές για την στελέχωση των Μικτών ομάδων της ΕΠΣ Σερρών, ενόψει των Πρωταθλημάτων 2018-19, θα κάνει ο νέος προπονητής Σάκης Τερζής, στις εγκαταστάσεις της Ομόνοιας την Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη στις 11,12,13, του μηνός Σεπτεμβρίου αντίστοιχα.  
 
Αναλυτικά η επίσημη ανακοίνωση:
 
Παρακαλούμε να ενημερώσετε τους ποδοσφαιριστές σας να παρευρεθούν στην διαδικασία προεπιλογής για την στελέχωση των Μικτών Ομάδων της Ένωσής μας περιόδου 2018-2019. 
Στο Πρωτάθλημα Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων λαμβάνουν μέρος αποκλειστικά ποδοσφαιριστές που έχουν δικαίωμα να αγωνίζονται στις ελληνικές εθνικές ομάδες και ανήκουν σε ερασιτεχνικά σωματεία. Εκτιμάται ότι στην μικτή ομάδα ΝΕΩΝ θα συμμετέχουν ποδοσφαιριστές που γεννήθηκαν από 01.01.2003 έως και 31.12.2004 ενώ στο πρωτάθλημα ΠΑΙΔΩΝ θα συμμετέχουν ποδοσφαιριστές που γεννήθηκαν από 01.01.2005 έως και 31.12.2006.
Η διαδικασία θα πραγματοποιηθεί στα γήπεδα της ΕΠΣ Σερρών στο πάρκο Ομόνοιας σύμφωνα με το πρόγραμμα:
 
Κατηγορία Ημερομηνία
Γεννηθέντες 2003: Δευτέρα 10/9, Τετάρτη 12/9 - 16:30
Γεννηθέντες 2004: Δευτέρα 10/9, Τετάρτη 12/9 - 17:15
Γεννηθέντες 2005: Τρίτη 4/9, Πέμπτη 6/9, Τρίτη 11/9, Πέμπτη 13/9 - Ώρα16:30
Γεννηθέντες 2006: Τρίτη 4/9 - Πέμπτη 6/9, Τρίτη 11/9, Πέμπτη 13/9 - 17:15
 
Κάθε ποδοσφαιριστής πρέπει να είναι κατάλληλα ντυμένος με αγωνιστική περιβολή.
 
 
 

Prev Next
ParisNiko - Τηλ. 23210 24515, 55177 - CU: 6943 445 854, F2G: 6931 303 318, WHATS UP: 6980 018 050
STUDIO FOTO KLIK
BP Πετρέλαιο Θέρμανσης: Μανάφης Κωνσταντίνος, 2o χλμ Σερρών-Θεσσαλονίκης, τηλ: 23210 39358
ΕΝΟΙΚΙΑΣΕΙΣ STUDIO - Τηλ.: 694 806 9001
Auto Club - Λευκώνας Σερρών - Τηλ. 23210 50599, 75895
BP ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ - ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - AUTO GAS
Σουβλάκι ο Σώτος | Τηλέφωνο :23210 56211
Goal Cafe | To Νούμερο 1 Sports Cafe της πόλης / ΕΠΙΣΗΜΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΡΟΒΟΛΗΣ NOVA
ΤΣΙΡΩΝΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ-ΕΜΠΟΡΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΩΝ-ΖΩΟΤΡΟΦΕΣ-ΓΕΩΡΓΙΚΑ ΕΦΟΔΙΑ & ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ-ΟΡΥΚΤΕΛΑΙΑ- ΜΕΣΟΡΑΧΗ ΣΕΡΡΩΝ, ΤΗΛ.: 2324022873, 2324020110, 6944740126, 6971804152
Le@rn it... ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ...
…γιατί πίσω από κάθε πετυχημένη ιστορία κρύβεται ένας Σερραίος!
ΒΑΦΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - ΑΣΗΜΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΤΗΛ.: 23210 36238 - Κιν: 6978 330 547
P&J Papoutsis, clothes & shoes
ΟΠΤΙΚΑ - ΗΛΙΑΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ - Λ. ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ 18, ΣΕΡΡΕΣ - ΤΗΛ: 23210 23124 - 6936 903 511
VETROP - ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΤΣΗΣ -  ΕΜΠΟΡΙΟ (ΕΙΔΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ) - Τηλ.: 23210 80033 - Οδός Σερρών - Θεσσαλονίκης (6o χλμ)
  1. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  2. ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Prev Next
SELI ΦΥΣΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΝΕΡΟ - ΤΗΛ: 23210 73223
O2  ARENA sports cafe - Γρ. Ρακιτζή 57, Σέρρες - τηλ.: 23210 65676, Υπεύθυνος: Νίκος Λάππας τηλ.: 6936145444
Welcome Stores ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΣΕΡΡΕΣ
Family Kitchen - Χειροποίητος Γύρος, Εκλεκτά Ψητά
Bet Αρένα - Τηλ. 23210 59586
www.serresgoal.gr - FOTO KLIK - Εθν. Αντίστασης 5 (πλατεία Ελευθερίας) - Σέρρες- Τηλ.: 23210 23131
ΜΕΓΑΛΟΣ  ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ… 90 ΧΡΟΝΙΑ ΑΥΘΕΝΤΙΚΩΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΩΝ Disney…
Συμβουλευτική Λογιστική - Γαβριηλίδης Ιωάννης - Μεραρχίας 13 - Σέρρες - τηλ. 23210 67371 - 6934 910 968

Η "ΦΩΤΟ" ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

ΓΥΡΙΣΕ Η ΓΛΩΣΣΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ… ΕΥΤΥΧΩΣ ΥΠΗΡΧΕ ΓΙΑΤΡΟΣ…

ΑΡΘΡΑ ΑΝΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

« Νοέμβριος 2018 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

Γ' ΕΘΝΙΚΗ - Α' ΟΜΙΛΟΣ... ΟΙ ΣΦΥΡΙΧΤΡΕΣ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 18/11-15:00

Νοε 14, 2018

Γ' ΕΘΝΙΚΗ - Α' ΟΜΙΛΟΣ... ΟΙ ΣΦΥΡΙΧΤΡΕΣ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 18/11-15:00

Ορίσθηκαν σήμερα Τετάρτη 14/11, από την ΚΕΔ οι διαιτητές που θα διευθύνουν ...