ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 2016-17
Print
1η αγων. 17-09-2016 17:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 3 : 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
  17-09-2016 17:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ 1 : 1 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
  17-09-2016 17:00 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ 6 : 0 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  18-09-2016 17:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 0 : 8 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ
  18-09-2016 17:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ 2 : 4 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ
  18-09-2016 17:00 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ 0 : 0 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ
  18-09-2016 17:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 3 : 0 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ

2η αγων. 24-09-2016 17:00 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ 3 : 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
  24-09-2016 17:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 2 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
  24-09-2016 17:00 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ 3 : 2 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ
  25-09-2016 17:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ 1 : 1 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ
  25-09-2016 17:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 1 : 1 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
  25-09-2016 17:00 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ 3 : 1 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
  25-09-2016 17:00 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 2 : 4 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ

3η αγων. 01-10-2016 16:00 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ 1 : 2 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ
  01-10-2016 16:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 4 : 0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
  01-10-2016 16:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ 1 : 3 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
  02-10-2016 16:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 1 : 3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ
  02-10-2016 16:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 5 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ
  02-10-2016 16:00 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ 0 : 5 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ
  02-10-2016 16:00 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 1 : 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

4η αγων. 08-10-2016 16:00 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ 2 : 1 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ
  08-10-2016 16:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 1 : 4 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ
  09-10-2016 16:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ 0 : 2 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ
  09-10-2016 16:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 4 : 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
  09-10-2016 16:00 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ 1 : 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
  09-10-2016 16:00 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ 3 : 0 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  09-10-2016 16:00 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ 0 : 2 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ

5η αγων. 15-10-2016 16:00 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ 4 : 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
  15-10-2016 16:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 3 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
  15-10-2016 16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1 : 1 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ
  15-10-2016 16:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ 3 : 1 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
  16-10-2016 16:00 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ 2 : 1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ
  16-10-2016 16:00 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 2 : 2 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
  16-10-2016 16:00 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ 1 : 1 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ

6η αγων. 22-10-2016 16:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 1 : 1 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ
  22-10-2016 16:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 2 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
  22-10-2016 16:00 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ 3 : 3 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ
  22-10-2016 16:00 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ 2 : 2 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ
  23-10-2016 16:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ 1 : 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
  23-10-2016 16:00 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ 5 : 0 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  23-10-2016 16:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 1 : 2 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ

7η αγων. 29-10-2016 16:00 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ 2 : 0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
  29-10-2016 16:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ 3 : 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
  29-10-2016 16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 4 : 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
  29-10-2016 16:00 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ 2 : 1 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
  30-10-2016 15:00 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ 3 : 1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ
  30-10-2016 15:00 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ 1 : 1 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ
  30-10-2016 15:00 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 3 : 7 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ

8η αγων. 05-11-2016 15:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 2 : 1 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ
  05-11-2016 15:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 1 : 2 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ
  05-11-2016 15:00 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ 2 : 4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
  06-11-2016 15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 0 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  06-11-2016 15:00 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ 0 : 0 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ
  06-11-2016 15:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ 1 : 0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
  06-11-2016 15:00 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ 1 : 2 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ

9η αγων. 12-11-2016 15:00 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ 2 : 3 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
  12-11-2016 15:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ 3 : 1 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  12-11-2016 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 3 : 1 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ
  13-11-2016 15:00 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ 1 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
  13-11-2016 15:00 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ 0 : 2 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ
  13-11-2016 15:00 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ 0 : 0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ
  13-11-2016 15:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 4 : 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ

10η αγων. 19-11-2016 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1 : 0 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ
  19-11-2016 15:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 2 : 2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ
  19-11-2016 15:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 0 : 3 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
  19-11-2016 15:00 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ 4 : 0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
  20-11-2016 15:00 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ 0 : 2 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ
  20-11-2016 15:00 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 1 : 0 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ
  20-11-2016 15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 2 : 1 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ

11η αγων. 26-11-2016 15:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 8 : 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
  26-11-2016 15:00 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ 5 : 0 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  26-11-2016 15:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ 1 : 1 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ
  27-11-2016 15:00 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ 1 : 0 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ
  27-11-2016 15:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 2 : 1 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ
  27-11-2016 15:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ 5 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
  27-11-2016 15:00 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ 1 : 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

12η αγων 03-12-2016 15:00 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ 1 : 1 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
  03-12-2016 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 6 : 2 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
  04-12-2016 15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 2 : 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
  04-12-2016 15:00 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 0 : 3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ
  04-12-2016 15:00 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ 5 : 1 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ
  04-12-2016 15:00 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ 1 : 0 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ
  04-12-2016 15:00 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ 1 : 0 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ

13η αγων 10-12-2016 15:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ 0 : 0 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ
  10-12-2016 15:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 0 : 4 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  10-12-2016 15:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 1 : 3 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ
  11-12-2016 15:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 0 : 3 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ
  11-12-2016 15:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ 0 : 1 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ
  11-12-2016 15:00 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ 1 : 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
  11-12-2016 15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 2 : 3 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ

14η Αγων 17-12-2016 15:00 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ 0 : 0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ
  17-12-2016 15:00 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ 5 : 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
  17-12-2016 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 3 : 1 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
  18-12-2016 15:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 0 : 0 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ
  18-12-2016 15:00 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ 1 : 2 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
  18-12-2016 15:00 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 0 : 2 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ
  18-12-2016 15:00 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ 2 : 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

15η Αγων 28-01-2017 15:00 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ 3 : 0 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  28-01-2017 15:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ 1 : 3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ
  28-01-2017 15:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 1 : 5 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ
  28-01-2017 15:00 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ 2 : 1 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ
  28-01-2017 15:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 3 : 1 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ
  29-01-2017 15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 6 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
  29-01-2017 15:00 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ 6 : 0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ

16η Αγων 04-02-2017 15:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 2 : 1 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  04-02-2017 15:30 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ 3 : 0 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ
  04-02-2017 15:30 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ 2 : 0 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ
  05-02-2017 15:30 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ 2 : 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
  05-02-2017 15:30 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ 6 : 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
  05-02-2017 15:30 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 1 : 3 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
  05-02-2017 15:30 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ 1 : 0 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ

17η Αγων 11-02-2017 15:30 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 5 : 2 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
  11-02-2017 15:30 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ 1 : 1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ
  11-02-2017 15:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 : 1 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ
  11-02-2017 15:30 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ 0 : 2 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ
  11-02-2017 15:30 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 0 : 1 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ
  11-02-2017 15:30 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ 2 : 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
  12-02-2017 15:30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 2 : 2 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ

18η Αγων 18-02-2017 15:30 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 3 : 2 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ
  18-02-2017 15:30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 2 : 4 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ
  18-02-2017 15:30 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ 0 : 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
  19-02-2017 15:30 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ 7 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
  19-02-2017 15:30 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ 0 : 0 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ
  19-02-2017 15:30 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 7 : 1 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  19-02-2017 15:30 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ 2 : 0 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ

19η αγων 04-03-2017 15:30 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ 3 : 1 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ
  04-03-2017 15:30 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ 1 : 1 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ
  04-03-2017 15:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 4 : 0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ
  04-03-2017 15:30 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ 2 : 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
  05-03-2017 15:30 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ 7 : 3 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
  05-03-2017 15:30 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 0 : 3 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
  05-03-2017 15:30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 3 : 5 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ

20η Αγων 11-03-2017 16:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 6 : 0 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  11-03-2017 16:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 4 : 3 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ
  11-03-2017 16:00 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ 2 : 0 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ
  11-03-2017 16:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 0 : 6 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
  11-03-2017 16:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ 1 : 2 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ
  11-03-2017 16:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 3 : 5 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ
  11-03-2017 16:00 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ 4 : 0 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ

21η Αγων 18-03-2017 16:00 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ 2 : 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
  18-03-2017 16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 4 : 1 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ
  18-03-2017 16:00 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ 1 : 1 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
  19-03-2017 16:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 2 : 2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ
  19-03-2017 16:00 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 1 : 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
  19-03-2017 16:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ 3 : 0 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ
  19-03-2017 16:00 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ 2 : 3 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ

22η Αγων 25-03-2017 16:00 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ 1 : 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
  25-03-2017 16:00 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ 2 : 1 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ
  25-03-2017 16:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 2 : 2 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ
  25-03-2017 16:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 2 : 0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
  26-03-2017 16:30 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 0 : 2 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ
  26-03-2017 16:30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 3 : 2 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ
  26-03-2017 16:30 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ 0 : 2 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ

23η αγων 01-04-2017 16:30 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ 2 : 1 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ
  01-04-2017 16:30 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ 2 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
  02-04-2017 16:30 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ 3 : 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
  02-04-2017 16:30 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ 9 : 1 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  02-04-2017 16:30 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ 1 : 0 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
  02-04-2017 16:30 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 1 : 2 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ
  05-04-2017 17:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ 0 : 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

24η αγων 08-04-2017 17:00 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ 3 : 2 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
  08-04-2017 17:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 : 1 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ
  08-04-2017 17:00 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ 1 : 0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
  08-04-2017 17:00 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ 3 : 0 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ
  09-04-2017 17:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 3 : 4 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ
  09-04-2017 17:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 2 : 0 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
  09-04-2017 17:00 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 1 : 4 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ

25η Αγων 22-04-2017 17:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 2 : 4 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ
  22-04-2017 17:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 3 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
  22-04-2017 17:00 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ 2 : 1 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ
  22-04-2017 17:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ 3 : 3 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  22-04-2017 17:00 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ 2 : 3 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ
  22-04-2017 17:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ 0 : 0 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ
  22-04-2017 17:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 0 : 4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

26η αγων 30-04-2017 17:00 ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ 1 : 2 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
  30-04-2017 17:00 ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ 3 : 0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ
  30-04-2017 17:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1 : 2 ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
  30-04-2017 17:00 ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 1 : 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
  30-04-2017 17:00 ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ 4 : 0 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
  30-04-2017 17:00 ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ 6 : 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
  30-04-2017 17:00 ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ 2 : 1 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ
Prev Next
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΩΝ. ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ
  1. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  2. ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Prev Next
SELI ΦΥΣΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΝΕΡΟ - ΤΗΛ: 23210 73223
ΒΑΦΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - ΑΣΗΜΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΤΗΛ.: 23210 36238 - Κιν: 6978 330 547
O2  ARENA sports cafe - Γρ. Ρακιτζή 57, Σέρρες - τηλ.: 23210 65676, Υπεύθυνος: Νίκος Λάππας τηλ.: 6936145444
Bet Αρένα - Τηλ. 23210 59586
P&J Papoutsis, clothes & shoes
Le@rn it... ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ...
Goal Cafe | To Νούμερο 1 Sports Cafe της πόλης / ΕΠΙΣΗΜΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΡΟΒΟΛΗΣ NOVA
Σουβλάκι ο Σώτος | Τηλέφωνο :23210 56211
STUDIO FOTO KLIK
VETROP - ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΤΣΗΣ -  ΕΜΠΟΡΙΟ (ΕΙΔΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ) - Τηλ.: 23210 80033 - Οδός Σερρών - Θεσσαλονίκης (6o χλμ)
Συμβουλευτική Λογιστική - Γαβριηλίδης Ιωάννης - Μεραρχίας 13 - Σέρρες - τηλ. 23210 67371 - 6934 910 968
Με τη συλλογή ποτηριών cocktail κάθε μέρα είναι γιορτή!
Family Kitchen - Χειροποίητος Γύρος, Εκλεκτά Ψητά
Auto Club - Λευκώνας Σερρών - Τηλ. 23210 50599, 75895
BP ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ - ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - AUTO GAS
ΕΝΟΙΚΙΑΣΕΙΣ STUDIO - Τηλ.: 694 806 9001
Welcome Stores ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΣΕΡΡΕΣ
BP Πετρέλαιο Θέρμανσης: Μανάφης Κωνσταντίνος, 2o χλμ Σερρών-Θεσσαλονίκης, τηλ: 23210 39358
…γιατί πίσω από κάθε πετυχημένη ιστορία κρύβεται ένας Σερραίος!
ParisNiko - Τηλ. 23210 24515, 55177 - CU: 6943 445 854, F2G: 6931 303 318, WHATS UP: 6980 018 050

Η "ΦΩΤΟ" ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥΧΟΣ 2019... ΑΠΟΝΟΜΕΣ ΚΑΙ ΠΑΝΗΓΥΡΙΣΜΟΙ...

ΑΡΘΡΑ ΑΝΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

« Μάιος 2019 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΕΠΣΣ ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 18 & 19/05 - 17:00

Μαϊ 17, 2019

ΕΠΣΣ ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 18 & 19/05 - 17:00

ΦΩΤΟ: ο Χρήστος Κρυωνάς και ο Ηλίας Χάψας θα σφυρίξουν τους δυο αγώνες κατά...