Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 2017-18
Print
1η Αγων, 23-09-2017 17:00 ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ 1 : 5 ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
  23-09-2017 17:00 ΨΥΧΙΚΟ 0 : 2 ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
  23-09-2017 17:00 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ 2 : 1 ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
  23-09-2017 17:00 ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ 2 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ
  24-09-2017 17:00 ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ 1 : 1 ΠΕΠΟΝΙΑ
  24-09-2017 17:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 1 : 5 ΟΙΝΟΥΣΑ

2η αγων 30-09-2017 17:00 ΨΥΧΙΚΟ 1 : 3 ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
  30-09-2017 17:00 ΠΕΠΟΝΙΑ 2 : 3 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  01-10-2017 16:00 ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ 1 : 3 ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
  01-10-2017 16:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 1 : 2 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
  01-10-2017 16:00 ΟΙΝΟΥΣΑ 1 : 1 ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
  01-10-2017 16:00 ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ 5 : 2 ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ

3η αγων 07-10-2017 16:00 ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ 1 : 2 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
  07-10-2017 16:00 ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ 2 : 2 ΠΕΠΟΝΙΑ
  07-10-2017 16:00 ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ 3 : 3 ΨΥΧΙΚΟ
  08-10-2017 16:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 3 : 0 ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
  08-10-2017 16:00 ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ 1 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ
  08-10-2017 16:00 ΟΙΝΟΥΣΑ 2 : 1 ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ

4η αγων 14-10-2017 16:00 ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ 0 : 4 ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
  14-10-2017 16:00 ΠΕΠΟΝΙΑ 0 : 3 ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
  14-10-2017 16:00 ΨΥΧΙΚΟ 0 : 2 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  15-10-2017 16:00 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ 4 : 2 ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
  15-10-2017 16:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 0 : 2 ΟΙΝΟΥΣΑ
  15-10-2017 16:00 ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ 1 : 4 ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ

5η αγων 21-10-2017 16:00 ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ 7 : 1 ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
  21-10-2017 16:00 ΠΕΠΟΝΙΑ 0 : 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ
  21-10-2017 16:00 ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ 5 : 0 ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
  22-10-2017 16:00 ΟΙΝΟΥΣΑ 2 : 1 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
  22-10-2017 16:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 2 : 3 ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
  22-10-2017 16:00 ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ 2 : 0 ΨΥΧΙΚΟ

6η αγων 28-10-2017 16:00 ΨΥΧΙΚΟ 0 : 3 ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
  29-10-2017 11:00 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ 1 : 1 ΠΕΠΟΝΙΑ
  29-10-2017 11:00 ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ 1 : 4 ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
  29-10-2017 15:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 4 : 2 ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
  29-10-2017 15:00 ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ 0 : 3 ΟΙΝΟΥΣΑ
  29-10-2017 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 2 : 1 ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ

7η αγων 04-11-2017 15:00 ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ 1 : 3 ΟΙΝΟΥΣΑ
  04-11-2017 15:00 ΠΕΠΟΝΙΑ 3 : 0 ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
  05-11-2017 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 3 : 0 ΨΥΧΙΚΟ
  05-11-2017 15:00 ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ 0 : 3 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
  05-11-2017 15:00 ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ 2 : 2 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  05-11-2017 15:00 ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ 5 : 0 ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ

8η αγων 12-11-2017 15:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 2 : 2 ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
  12-11-2017 15:00 ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ 3 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ
  12-11-2017 15:00 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ 3 : 1 ΨΥΧΙΚΟ
  12-11-2017 15:00 ΟΙΝΟΥΣΑ 4 : 3 ΠΕΠΟΝΙΑ
  12-11-2017 15:00 ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ 5 : 2 ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
  12-11-2017 15:00 ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ 2 : 3 ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ

9η αγων 18-11-2017 15:00 ΨΥΧΙΚΟ 2 : 1 ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
  18-11-2017 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 2 : 1 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  18-11-2017 15:00 ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ 4 : 1 ΠΕΠΟΝΙΑ
  19-11-2017 15:00 ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ 2 : 4 ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
  19-11-2017 15:00 ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ 1 : 3 ΟΙΝΟΥΣΑ
  19-11-2017 15:00 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ 4 : 0 ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ

10η αγων 25-11-2017 15:00 ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ 1 : 2 ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
  25-11-2017 15:00 ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ 3 : 3 ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
  25-11-2017 15:00 ΠΕΠΟΝΙΑ 2 : 0 ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
  25-11-2017 15:00 ΟΙΝΟΥΣΑ 1 : 2 ΨΥΧΙΚΟ
  25-11-2017 15:00 ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ 2 : 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ
  26-11-2017 15:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 1 : 2 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ

11η αγων 02-12-2017 15:00 ΨΥΧΙΚΟ 2 : 3 ΠΕΠΟΝΙΑ
  02-12-2017 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 5 : 2 ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
  03-12-2017 15:00 ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ 0 : 4 ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
  03-12-2017 15:00 ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ 0 : 1 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  03-12-2017 15:00 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ 6 : 1 ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
  03-12-2017 15:00 ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ 1 : 1 ΟΙΝΟΥΣΑ

12η αγων 09-12-2017 15:00 ΠΕΠΟΝΙΑ 1 : 0 ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
  10-12-2017 15:00 ΟΙΝΟΥΣΑ 2 : 1 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  10-12-2017 15:00 ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ 2 : 1 ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
  10-12-2017 15:00 ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ 3 : 1 ΨΥΧΙΚΟ
  10-12-2017 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 0 : 2 ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
  10-12-2017 15:00 ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ 2 : 5 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ

13η αγων 16-12-2017 15:00 ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ 0 : 2 ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
  16-12-2017 15:00 ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ 3 : 0 ΨΥΧΙΚΟ
  17-12-2017 15:00 ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ 1 : 6 ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
  17-12-2017 15:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 3 : 3 ΠΕΠΟΝΙΑ
  17-12-2017 15:00 ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ 6 : 3 ΟΙΝΟΥΣΑ
  17-12-2017 15:00 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ 3 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ

14η αγων 23-12-2017 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 2 : 0 ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
  23-12-2017 15:00 ΠΕΠΟΝΙΑ 1 : 2 ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
  23-12-2017 15:00 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ 1 : 1 ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
  23-12-2017 15:00 ΨΥΧΙΚΟ 2 : 3 ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
  23-12-2017 15:00 ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ 2 : 3 ΟΙΝΟΥΣΑ
  23-12-2017 15:00 ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ 0 : 1 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ

15η αγων 07-01-2018 15:00 ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ 1 : 2 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
  07-01-2018 15:00 ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ 4 : 1 ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
  07-01-2018 15:00 ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ 2 : 0 ΠΕΠΟΝΙΑ
  07-01-2018 15:00 ΟΙΝΟΥΣΑ 2 : 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ
  07-01-2018 15:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 0 : 1 ΨΥΧΙΚΟ
  07-01-2018 15:00 ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ 2 : 0 ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ

16η αγων 13-01-2018 15:00 ΨΥΧΙΚΟ 1 : 0 ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
  14-01-2018 15:00 ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ 0 : 3 ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
  14-01-2018 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 1 : 2 ΠΕΠΟΝΙΑ
  14-01-2018 15:00 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ 1 : 1 ΟΙΝΟΥΣΑ
  14-01-2018 15:00 ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ 0 : 0 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  14-01-2018 15:00 ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ 1 : 2 ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ

17η αγων 27-01-2018 15:00 ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ 3 : 1 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  27-01-2018 15:00 ΠΕΠΟΝΙΑ 3 : 1 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
  28-01-2018 15:00 ΟΙΝΟΥΣΑ 4 : 0 ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
  28-01-2018 15:00 ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ 0 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ
  28-01-2018 15:00 ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ 4 : 2 ΨΥΧΙΚΟ
  28-01-2018 15:00 ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ 3 : 2 ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ

18η αγων. 03-02-2018 15:30 ΨΥΧΙΚΟ 1 : 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ
  04-02-2018 15:30 ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ 1 : 3 ΠΕΠΟΝΙΑ
  04-02-2018 15:30 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 2 : 2 ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
  04-02-2018 15:30 ΟΙΝΟΥΣΑ 2 : 2 ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
  04-02-2018 15:30 ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ 1 : 3 ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
  04-02-2018 15:30 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ 2 : 1 ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ

19η αγων. 10-02-2018 15:30 ΨΥΧΙΚΟ 0 : 1 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
  10-02-2018 15:30 ΠΕΠΟΝΙΑ 1 : 0 ΟΙΝΟΥΣΑ
  10-02-2018 15:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 2 : 0 ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
  10-02-2018 15:30 ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ 4 : 0 ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
  11-02-2018 15:30 ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ 3 : 4 ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
  11-02-2018 15:30 ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ 2 : 0 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ

20η αγων. 17-02-2018 15:30 ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ 0 : 2 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
  17-02-2018 15:30 ΠΕΠΟΝΙΑ 3 : 0 ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
  17-02-2018 15:30 ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ 3 : 3 ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
  17-02-2018 15:30 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 0 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ
  17-02-2018 15:30 ΟΙΝΟΥΣΑ 4 : 2 ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
  17-02-2018 15:30 ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ 0 : 0 ΨΥΧΙΚΟ

21η αγων. 24-02-2018 15:30 ΨΥΧΙΚΟ 0 : 1 ΟΙΝΟΥΣΑ
  24-02-2018 15:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 1 : 1 ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
  24-02-2018 15:30 ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ 1 : 1 ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
  24-02-2018 15:30 ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ 2 : 0 ΠΕΠΟΝΙΑ
  25-02-2018 15:30 ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ 0 : 1 ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
  25-02-2018 15:30 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ 1 : 0 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ

22η αγων. 03-03-2018 16:00 ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ 4 : 3 ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
  03-03-2018 16:00 ΟΙΝΟΥΣΑ 6 : 0 ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
  03-03-2018 16:00 ΠΕΠΟΝΙΑ 0 : 0 ΨΥΧΙΚΟ
  03-03-2018 16:00 ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ 0 : 1 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
  03-03-2018 16:00 ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ 5 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ
  04-03-2018 16:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 5 : 3 ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
Prev Next
Goal Cafe | To Νούμερο 1 Sports Cafe της πόλης / ΕΠΙΣΗΜΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΡΟΒΟΛΗΣ NOVA
Σουβλάκι ο Σώτος | Τηλέφωνο :23210 56211
BP ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ - ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - AUTO GAS
ParisNiko - Τηλ. 23210 24515, 55177 - CU: 6943 445 854, F2G: 6931 303 318, WHATS UP: 6980 018 050
STUDIO FOTO KLIK
ΒΑΦΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - ΑΣΗΜΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΤΗΛ.: 23210 36238 - Κιν: 6978 330 547
…γιατί πίσω από κάθε πετυχημένη ιστορία κρύβεται ένας Σερραίος!
ΕΝΟΙΚΙΑΣΕΙΣ STUDIO - Τηλ.: 694 806 9001
  1. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  2. ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Prev Next
Συμβουλευτική Λογιστική - Γαβριηλίδης Ιωάννης - Μεραρχίας 13 - Σέρρες - τηλ. 23210 67371 - 6934 910 968
SELI ΦΥΣΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΝΕΡΟ - ΤΗΛ: 23210 73223
ΦΥΤΩΡΙΑ ΔΕΛΧΑΣ - ΤΗΛ.: 6943667587 - ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ
BP Πετρέλαιο Θέρμανσης: Μανάφης Κωνσταντίνος, 2o χλμ Σερρών-Θεσσαλονίκης, τηλ: 23210 39358
Auto Club - Λευκώνας Σερρών - Τηλ. 23210 50599, 75895
Welcome Stores ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΣΕΡΡΕΣ
Family Kitchen - Χειροποίητος Γύρος, Εκλεκτά Ψητά
Bet Αρένα - Τηλ. 23210 59586
O2  ARENA sports cafe - Γρ. Ρακιτζή 57, Σέρρες - τηλ.: 23210 65676, Υπεύθυνος: Νίκος Λάππας τηλ.: 6936145444

Η "ΦΩΤΟ" ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥΧΟΣ 2019... ΑΠΟΝΟΜΕΣ ΚΑΙ ΠΑΝΗΓΥΡΙΣΜΟΙ...

ΑΡΘΡΑ ΑΝΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

« Ιούλιος 2019 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΣΕΡΡΑΪΚΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ… ΕΝΝΕΑ(9) ΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΑ ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ…

Ιουλ 18, 2019

ΣΕΡΡΑΪΚΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ… ΕΝΝΕΑ(9) ΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΑ ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ…

Ανακοινώθηκαν σήμερα, Τετάρτη 17 Ιουλίου 2019,  από την κεντρική Επιτρ...