Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 2015-16
Print
1η Αγων. 26-09-2015 17:00 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 1 : 2 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  26-09-2015 17:00 ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ 1 : 0 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
  26-09-2015 17:00 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 3 : 0 ΚΡΗΝΙΔΑ
  27-09-2015 12:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΤΟ 0 : 3 ΠΕΠΟΝΙΑ
  27-09-2015 17:00 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 2 : 4 ΠΡΩΤΗ
  27-09-2015 17:00 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 0 : 2 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
  27-09-2015 17:00 ΟΙΝΟΥΣΑ 3 : 1 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ

2η Αγων. 03-10-2015 16:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 0 : 0 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
  03-10-2015 16:00 ΠΡΩΤΗ 0 : 2 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
  03-10-2015 16:00 ΚΡΗΝΙΔΑ 0 : 3 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
  04-10-2015 16:00 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 0 : 1 ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ
  04-10-2015 16:00 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 1 : 0 ΚΟΡΜΙΣΤΑ
  04-10-2015 16:00 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 4 : 0 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΤΟ
  04-10-2015 16:00 ΠΕΠΟΝΙΑ 5 : 1 ΟΙΝΟΥΣΑ

3η Αγων. 10-10-2015 16:00 ΚΡΗΝΙΔΑ 0 : 4 ΠΕΠΟΝΙΑ
  10-10-2015 16:00 ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ 0 : 1 ΚΟΡΜΙΣΤΑ
  11-10-2015 12:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΤΟ 3 : 2 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  11-10-2015 16:00 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ 3 : 0 ΠΡΩΤΗ
  11-10-2015 16:00 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 2 : 0 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  11-10-2015 16:00 ΟΙΝΟΥΣΑ 4 : 3 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
  11-10-2015 16:00 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 2 : 2 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ

4η Αγων. 17-10-2015 16:00 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 1 : 1 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
  17-10-2015 16:00 ΠΡΩΤΗ 1 : 1 ΠΕΠΟΝΙΑ
  18-10-2015 16:00 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 4 : 1 ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ
  18-10-2015 16:00 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 2 : 1 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
  18-10-2015 16:00 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 3 : 2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΤΟ
  18-10-2015 16:00 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 4 : 1 ΚΡΗΝΙΔΑ
  18-10-2015 16:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 1 : 0 ΟΙΝΟΥΣΑ

5η Αγων. 24-10-2015 16:00 ΠΡΩΤΗ 1 : 1 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
  24-10-2015 16:00 ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ 2 : 5 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
  24-10-2015 16:00 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 3 : 2 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
  24-10-2015 16:00 ΚΡΗΝΙΔΑ 2 : 5 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  25-10-2015 12:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΤΟ 2 : 0 ΚΟΡΜΙΣΤΑ
  25-10-2015 15:00 ΟΙΝΟΥΣΑ 2 : 1 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
  25-10-2015 15:00 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ 0 : 1 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ

6η Αγων. 31-10-2015 15:00 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 0 : 0 ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ
  31-10-2015 15:00 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 1 : 1 ΟΙΝΟΥΣΑ
  31-10-2015 15:00 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 2 : 3 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
  01-11-2015 15:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 5 : 3 ΠΡΩΤΗ
  01-11-2015 15:00 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 2 : 1 ΠΕΠΟΝΙΑ
  01-11-2015 15:00 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 2 : 1 ΚΡΗΝΙΔΑ
  01-11-2015 15:00 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 3 : 2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΤΟ

7η Αγων. 07-11-2015 15:00 ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ 1 : 0 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΤΟ
  07-11-2015 15:00 ΚΡΗΝΙΔΑ 1 : 1 ΚΟΡΜΙΣΤΑ
  07-11-2015 15:00 ΠΡΩΤΗ 3 : 2 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
  08-11-2015 15:00 ΟΙΝΟΥΣΑ 0 : 1 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
  08-11-2015 15:00 ΠΕΠΟΝΙΑ 3 : 1 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
  08-11-2015 15:00 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ 3 : 0 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
  08-11-2015 15:00 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 2 : 0 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ

8η Αγων. 14-11-2015 15:00 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 2 : 1 ΠΕΠΟΝΙΑ
  14-11-2015 15:00 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 0 : 1 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  14-11-2015 15:00 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 0 : 2 ΠΡΩΤΗ
  15-11-2015 12:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΤΟ 4 : 0 ΟΙΝΟΥΣΑ
  15-11-2015 15:00 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 1 : 1 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
  15-11-2015 15:00 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ 3 : 2 ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ
  15-11-2015 15:00 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 3 : 0 ΚΡΗΝΙΔΑ

9η Αγων. 21-11-2015 15:00 ΚΡΗΝΙΔΑ 1 : 3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΤΟ
  21-11-2015 15:00 ΠΡΩΤΗ 1 : 2 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
  21-11-2015 15:00 ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ 0 : 0 ΟΙΝΟΥΣΑ
  22-11-2015 15:00 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 0 : 1 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
  22-11-2015 15:00 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 3 : 5 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  22-11-2015 15:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 2 : 2 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
  22-11-2015 15:00 ΠΕΠΟΝΙΑ 0 : 2 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ

10η Αγων 28-11-2015 15:00 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 3 : 3 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  28-11-2015 15:00 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 0 : 4 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  29-11-2015 12:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΤΟ 0 : 1 ΠΡΩΤΗ
  29-11-2015 15:00 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 4 : 1 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
  29-11-2015 15:00 ΠΕΠΟΝΙΑ 1 : 0 ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ
  29-11-2015 15:00 ΟΙΝΟΥΣΑ 3 : 0 ΚΡΗΝΙΔΑ
  29-11-2015 15:00 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ 0 : 1 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ

11η Αγων 05-12-2015 15:00 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 2 : 2 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
  05-12-2015 15:00 ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ 5 : 0 ΚΡΗΝΙΔΑ
  05-12-2015 15:00 ΠΡΩΤΗ 1 : 3 ΟΙΝΟΥΣΑ
  06-12-2015 15:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 1 : 4 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
  06-12-2015 15:00 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 3 : 2 ΠΕΠΟΝΙΑ
  06-12-2015 15:00 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 3 : 0 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
  06-12-2015 15:00 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 1 : 0 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ

12η Αγων 12-12-2015 15:00 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 1 : 1 ΚΟΡΜΙΣΤΑ
  12-12-2015 15:00 ΚΡΗΝΙΔΑ 1 : 3 ΠΡΩΤΗ
  13-12-2015 12:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΤΟ 1 : 2 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  13-12-2015 15:00 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 1 : 2 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
  13-12-2015 15:00 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ 2 : 1 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
  13-12-2015 15:00 ΠΕΠΟΝΙΑ 5 : 1 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  13-12-2015 15:00 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 1 : 1 ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ

13η Αγων 19-12-2015 15:00 ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ 1 : 1 ΠΡΩΤΗ
  19-12-2015 15:00 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 2 : 3 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
  20-12-2015 15:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 2 : 1 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
  20-12-2015 15:00 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 1 : 3 ΠΕΠΟΝΙΑ
  20-12-2015 15:00 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 1 : 0 ΟΙΝΟΥΣΑ
  20-12-2015 15:00 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 2 : 0 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
  20-12-2015 15:00 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 6 : 0 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΤΟ

14η Αγων 09-01-2016 15:00 ΚΡΗΝΙΔΑ 0 : 3 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  10-01-2016 12:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΤΟ 5 : 3 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
  10-01-2016 15:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 3 : 1 ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ
  10-01-2016 15:00 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 1 : 0 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
  10-01-2016 15:00 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ 3 : 3 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
  10-01-2016 15:00 ΠΕΠΟΝΙΑ 5 : 0 ΚΟΡΜΙΣΤΑ
  10-01-2016 15:00 ΟΙΝΟΥΣΑ 1 : 4 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ

15η Αγων 16-01-2016 12:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΤΟ 1 : 4 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
  16-01-2016 15:00 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 4 : 0 ΟΙΝΟΥΣΑ
  16-01-2016 15:00 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 0 : 1 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
  16-01-2016 15:00 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 3 : 1 ΠΡΩΤΗ
  17-01-2016 15:00 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 6 : 1 ΚΡΗΝΙΔΑ
  17-01-2016 15:00 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 2 : 0 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  17-01-2016 15:00 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 1 : 5 ΠΕΠΟΝΙΑ

16η Αγων 23-01-2016 15:00 ΠΡΩΤΗ 4 : 2 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
  23-01-2016 15:00 ΚΡΗΝΙΔΑ 0 : 5 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
  24-01-2016 15:00 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ 3 : 0 ΟΙΝΟΥΣΑ
  24-01-2016 15:00 ΠΕΠΟΝΙΑ 3 : 0 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΤΟ
  24-01-2016 15:00 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 2 : 2 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
  24-01-2016 15:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 5 : 1 ΚΟΡΜΙΣΤΑ
  24-01-2016 15:00 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 4 : 3 ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ

17η Αγων 30-01-2016 15:00 ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ 1 : 1 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  30-01-2016 15:00 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 0 : 0 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
  30-01-2016 15:00 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 1 : 2 ΠΡΩΤΗ
  31-01-2016 12:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΤΟ 1 : 1 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
  31-01-2016 15:00 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 1 : 1 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  31-01-2016 15:00 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ 5 : 0 ΚΡΗΝΙΔΑ
  31-01-2016 15:00 ΟΙΝΟΥΣΑ 2 : 5 ΠΕΠΟΝΙΑ

18η Αγων 06-02-2016 15:30 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 4 : 2 ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ
  06-02-2016 15:30 ΠΡΩΤΗ 2 : 4 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
  07-02-2016 15:30 ΠΕΠΟΝΙΑ 5 : 0 ΚΡΗΝΙΔΑ
  07-02-2016 15:30 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 3 : 1 ΟΙΝΟΥΣΑ
  07-02-2016 15:30 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 3 : 1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΤΟ
  07-02-2016 15:30 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 0 : 4 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
  07-02-2016 15:30 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 2 : 1 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ

19η Αγων 13-02-2016 15:30 ΚΡΗΝΙΔΑ 2 : 4 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
  13-02-2016 15:30 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 0 : 0 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  13-02-2016 15:30 ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ 1 : 2 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
  14-02-2016 12:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΤΟ 0 : 2 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
  14-02-2016 15:30 ΠΕΠΟΝΙΑ 3 : 0 ΠΡΩΤΗ
  14-02-2016 15:30 ΟΙΝΟΥΣΑ 0 : 5 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  14-02-2016 15:30 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 2 : 1 ΚΟΡΜΙΣΤΑ

20η Αγων 20-02-2016 15:30 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 2 : 0 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΤΟ
  21-02-2016 15:30 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 2 : 3 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
  21-02-2016 15:30 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 2 : 0 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
  21-02-2016 15:30 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 3 : 1 ΟΙΝΟΥΣΑ
  21-02-2016 15:30 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 6 : 0 ΚΡΗΝΙΔΑ
  21-02-2016 15:30 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 3 : 0 ΠΡΩΤΗ
  21-02-2016 15:30 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 3 : 2 ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ

21η Αγων. 27-02-2016 15:30 ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ 1 : 1 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
  27-02-2016 15:30 ΠΡΩΤΗ 5 : 4 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  27-02-2016 15:30 ΚΡΗΝΙΔΑ 0 : 3 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
  28-02-2016 12:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΤΟ 0 : 6 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
  28-02-2016 15:30 ΠΕΠΟΝΙΑ 0 : 0 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  28-02-2016 15:30 ΟΙΝΟΥΣΑ 0 : 1 ΚΟΡΜΙΣΤΑ
  28-02-2016 15:30 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ 4 : 0 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ

22η Αγων. 05-03-2016 15:30 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 0 : 1 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
  05-03-2016 15:30 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 3 : 0 ΚΡΗΝΙΔΑ
  05-03-2016 15:30 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 3 : 2 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
  06-03-2016 12:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΤΟ 1 : 2 ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ
  06-03-2016 15:30 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 7 : 1 ΟΙΝΟΥΣΑ
  06-03-2016 15:30 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 1 : 2 ΠΕΠΟΝΙΑ
  06-03-2016 15:30 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 3 : 2 ΠΡΩΤΗ

23η Αγων. 12-03-2016 16:00 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 2 : 2 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
  12-03-2016 16:00 ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ 0 : 2 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
  12-03-2016 16:00 ΠΡΩΤΗ 1 : 2 ΚΟΡΜΙΣΤΑ
  12-03-2016 16:00 ΟΙΝΟΥΣΑ 3 : 2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΤΟ
  12-03-2016 16:00 ΠΕΠΟΝΙΑ 4 : 1 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
  12-03-2016 16:00 ΚΡΗΝΙΔΑ 0 : 3 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
  12-03-2016 16:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 3 : 2 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ

24η Αγων. 19-03-2016 16:00 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 3 : 0 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
  20-03-2016 13:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΤΟ 3 : 0 ΚΡΗΝΙΔΑ
  20-03-2016 16:00 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ 2 : 0 ΠΕΠΟΝΙΑ
  20-03-2016 16:00 ΟΙΝΟΥΣΑ 2 : 2 ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ
  20-03-2016 16:00 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 2 : 1 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
  20-03-2016 16:00 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 2 : 4 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  20-03-2016 16:00 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 3 : 1 ΠΡΩΤΗ

25η Αγων. 26-03-2016 16:00 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 3 : 2 ΚΟΡΜΙΣΤΑ
  26-03-2016 16:00 ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ 0 : 1 ΠΕΠΟΝΙΑ
  26-03-2016 16:00 ΚΡΗΝΙΔΑ 0 : 3 ΟΙΝΟΥΣΑ
  26-03-2016 16:00 ΠΡΩΤΗ 5 : 0 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΤΟ
  27-03-2016 16:30 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 0 : 1 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
  27-03-2016 16:30 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 1 : 4 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
  27-03-2016 16:30 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 0 : 0 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ

26η Αγων. 02-04-2016 17:00 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 1 : 1 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
  02-04-2016 17:00 ΚΡΗΝΙΔΑ 0 : 3 ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ
  03-04-2016 17:00 ΟΙΝΟΥΣΑ 3 : 0 ΠΡΩΤΗ
  03-04-2016 17:00 ΠΕΠΟΝΙΑ 2 : 0 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
  03-04-2016 17:00 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ 3 : 1 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  03-04-2016 17:00 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 0 : 1 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  03-04-2016 17:00 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 0 : 1 ΚΟΡΜΙΣΤΑ

27η Αγων. 09-04-2016 17:00 ΠΡΩΤΗ 3 : 0 ΚΡΗΝΙΔΑ
  09-04-2016 17:00 ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ 1 : 0 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
  09-04-2016 17:00 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 0 : 0 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
  10-04-2016 17:00 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 0 : 3 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
  10-04-2016 17:00 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 0 : 6 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
  10-04-2016 17:00 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 6 : 0 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΤΟ
  10-04-2016 17:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 2 : 3 ΠΕΠΟΝΙΑ

28η Αγων. 16-04-2016 17:00 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 0 : 1 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
  16-04-2016 17:00 ΠΡΩΤΗ 1 : 2 ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ
  17-04-2016 12:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΤΟ 1 : 2 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
  17-04-2016 17:00 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ 2 : 0 ΚΟΡΜΙΣΤΑ
  17-04-2016 17:00 ΟΙΝΟΥΣΑ 1 : 4 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  17-04-2016 17:00 ΠΕΠΟΝΙΑ 5 : 1 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
  17-04-2016 17:00 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 4 : 5 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ

29η Αγων. 23-04-2016 17:00 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 3 : 0 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΤΟ
  23-04-2016 17:00 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 4 : 3 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
  23-04-2016 17:00 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 1 : 3 ΟΙΝΟΥΣΑ
  23-04-2016 17:00 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 2 : 2 ΠΕΠΟΝΙΑ
  23-04-2016 17:00 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 3 : 0 ΚΡΗΝΙΔΑ
  23-04-2016 17:00 ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ 2 : 3 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  23-04-2016 17:00 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 1 : 2 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ

30η Αγων. 07-05-2016 17:00 ΟΙΝΟΥΣΑ 2 : 1 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
  07-05-2016 17:00 ΠΕΠΟΝΙΑ 4 : 4 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
  08-05-2016 17:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 2 : 3 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
  08-05-2016 17:00 ΠΡΩΤΗ 0 : 0 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  08-05-2016 17:00 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 4 : 0 ΚΟΡΜΙΣΤΑ
  08-05-2016 17:00 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ 2 : 1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΤΟ
  08-05-2016 17:00 ΚΡΗΝΙΔΑ 0 : 3 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
Prev Next
VETROP - ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΤΣΗΣ -  ΕΜΠΟΡΙΟ (ΕΙΔΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ) - Τηλ.: 23210 80033 - Οδός Σερρών - Θεσσαλονίκης (6o χλμ)
Goal Cafe | To Νούμερο 1 Sports Cafe της πόλης / ΕΠΙΣΗΜΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΡΟΒΟΛΗΣ NOVA
Σουβλάκι ο Σώτος | Τηλέφωνο :23210 56211
BP ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ - ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - AUTO GAS
ΕΝΟΙΚΙΑΣΕΙΣ STUDIO - Τηλ.: 694 806 9001
ParisNiko - Τηλ. 23210 24515, 55177 - CU: 6943 445 854, F2G: 6931 303 318, WHATS UP: 6980 018 050
…γιατί πίσω από κάθε πετυχημένη ιστορία κρύβεται ένας Σερραίος!
Auto Club - Λευκώνας Σερρών - Τηλ. 23210 50599, 75895
STUDIO FOTO KLIK
ΒΑΦΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - ΑΣΗΜΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΤΗΛ.: 23210 36238 - Κιν: 6978 330 547
  1. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  2. ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Prev Next
Family Kitchen - Χειροποίητος Γύρος, Εκλεκτά Ψητά
BP Πετρέλαιο Θέρμανσης: Μανάφης Κωνσταντίνος, 2o χλμ Σερρών-Θεσσαλονίκης, τηλ: 23210 39358
ΦΥΤΩΡΙΑ ΔΕΛΧΑΣ - ΤΗΛ.: 6943667587 - ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ
SELI ΦΥΣΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΝΕΡΟ - ΤΗΛ: 23210 73223
Bet Αρένα - Τηλ. 23210 59586
Welcome Stores ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΣΕΡΡΕΣ
O2  ARENA sports cafe - Γρ. Ρακιτζή 57, Σέρρες - τηλ.: 23210 65676, Υπεύθυνος: Νίκος Λάππας τηλ.: 6936145444
Συμβουλευτική Λογιστική - Γαβριηλίδης Ιωάννης - Μεραρχίας 13 - Σέρρες - τηλ. 23210 67371 - 6934 910 968

Η "ΦΩΤΟ" ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥΧΟΣ 2019... ΑΠΟΝΟΜΕΣ ΚΑΙ ΠΑΝΗΓΥΡΙΣΜΟΙ...

ΑΡΘΡΑ ΑΝΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

« Ιούλιος 2019 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΣΕΡΡΑΪΚΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ… ΕΝΝΕΑ(9) ΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΑ ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ…

Ιουλ 18, 2019

ΣΕΡΡΑΪΚΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ… ΕΝΝΕΑ(9) ΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΑ ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ…

Ανακοινώθηκαν σήμερα, Τετάρτη 17 Ιουλίου 2019,  από την κεντρική Επιτρ...