Γ' ΕΘΝΙΚΗ 2015-16
Print
1η Αγων. 27-09-2015 16:30 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ. 4 : 2 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  27-09-2015 16:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 3 : 1 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
  27-09-2015 16:30 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 1 : 1 FC SERRES
  27-09-2015 16:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. 2 : 0 ΚΟΖΑΝΗ
  27-09-2015 16:30 ΚΑΒΑΛΑ 1 : 0 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
  27-09-2015 16:30 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 2 : 0 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  27-09-2015 16:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ. 0 : 1 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  27-09-2015 16:30 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 0 : 1 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ.

2η Αγων. 03-10-2015 16:00 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 : 1 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  03-10-2015 16:00 ΑΡΗΣ 2 : 0 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
  04-10-2015 16:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 0 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
  04-10-2015 16:00 ΚΟΖΑΝΗ 0 : 2 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  04-10-2015 16:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 1 : 2 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  04-10-2015 16:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ. 3 : 2 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ.
  04-10-2015 16:00 FC SERRES 2 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
  04-10-2015 16:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 2 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ.

3η Αγων. 11-10-2015 16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 1 : 0 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
  11-10-2015 16:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 1 : 2 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  11-10-2015 16:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 3 : 0 ΚΟΖΑΝΗ
  11-10-2015 16:00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ. 1 : 0 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  11-10-2015 16:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 0 : 2 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ.
  11-10-2015 16:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 1 : 1 FC SERRES
  11-10-2015 16:00 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 1 : 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
  11-10-2015 16:00 ΚΑΒΑΛΑ 1 : 2 ΑΡΗΣ

4η Αγων. 14-10-2015 16:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2 : 2 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ.
  14-10-2015 16:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 0 : 0 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  14-10-2015 16:00 FC SERRES 1 : 0 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  14-10-2015 16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. 0 : 0 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  14-10-2015 16:00 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
  14-10-2015 16:00 ΚΟΖΑΝΗ 1 : 0 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ.
  14-10-2015 16:00 ΚΑΒΑΛΑ 2 : 0 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
  14-10-2015 16:00 ΑΡΗΣ 3 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ.

5η Αγων. 18-10-2015 16:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ. 2 : 2 ΚΑΒΑΛΑ
  18-10-2015 16:00 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 1 : 0 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  18-10-2015 16:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 5 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
  18-10-2015 16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 1 : 2 ΑΡΗΣ
  18-10-2015 16:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 5 : 1 ΚΟΖΑΝΗ
  18-10-2015 16:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 3 : 1 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  18-10-2015 16:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ. 2 : 2 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
  18-10-2015 16:00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ. 2 : 0 FC SERRES

6η Αγων. 25-10-2015 15:00 FC SERRES 0 : 2 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
  25-10-2015 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. 0 : 0 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ.
  25-10-2015 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ. 2 : 2 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
  25-10-2015 15:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 0 : 4 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  25-10-2015 15:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 1 : 1 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  25-10-2015 15:00 ΚΟΖΑΝΗ 0 : 1 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  25-10-2015 15:00 ΚΑΒΑΛΑ 0 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
  25-10-2015 15:00 ΑΡΗΣ 2 : 0 ΛΑΓΚΑΔΑΣ

7η Αγων. 01-11-2015 15:00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ. 1 : 0 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  01-11-2015 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 1 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
  01-11-2015 15:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 0 : 0 FC SERRES
  01-11-2015 15:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 2 : 1 ΚΑΒΑΛΑ
  01-11-2015 15:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ. 1 : 1 ΑΡΗΣ
  01-11-2015 15:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 0 : 4 ΚΟΖΑΝΗ
  01-11-2015 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 0 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ.
  01-11-2015 15:00 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 1 : 0 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ

8η Αγων. 04-11-2015 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ. 1 : 0 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  04-11-2015 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 1 : 0 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
  04-11-2015 15:00 ΚΑΒΑΛΑ 3 : 0 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ.
  04-11-2015 15:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 3 : 0 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ.
  04-11-2015 15:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 0 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
  04-11-2015 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. 0 : 0 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  04-11-2015 15:00 FC SERRES 0 : 0 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
  04-11-2015 17:00 ΑΡΗΣ 3 : 1 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

9η Αγων. 08-11-2015 15:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 1 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
  08-11-2015 15:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ. 5 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ.
  08-11-2015 15:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 3 : 1 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  08-11-2015 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 0 : 0 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  08-11-2015 15:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 1 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
  08-11-2015 15:00 ΚΟΖΑΝΗ 0 : 1 ΑΡΗΣ
  08-11-2015 15:00 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 : 5 ΚΑΒΑΛΑ
  08-11-2015 15:00 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 2 : 1 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ.

10η Αγων. 15-11-2015 15:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 0 : 0 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
  15-11-2015 15:00 FC SERRES 2 : 3 ΑΡΗΣ
  15-11-2015 15:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 1 : 0 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
  15-11-2015 15:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 1 : 0 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  15-11-2015 15:00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ. 0 : 1 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
  15-11-2015 15:00 ΚΑΒΑΛΑ 2 : 0 ΚΟΖΑΝΗ
  15-11-2015 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ. 0 : 1 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  15-11-2015 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 1 : 3 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ.

11η Αγων. 22-11-2015 15:00 ΑΡΗΣ 3 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
  22-11-2015 15:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 1 : 1 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  22-11-2015 15:00 ΚΟΖΑΝΗ 1 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ.
  22-11-2015 15:00 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
  22-11-2015 15:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 0 : 0 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ.
  22-11-2015 15:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ. 3 : 1 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  22-11-2015 15:00 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 0 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
  22-11-2015 15:00 FC SERRES 0 : 0 ΚΑΒΑΛΑ

12η Αγων. 25-11-2015 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. 1 : 1 ΚΑΒΑΛΑ
  25-11-2015 15:00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ. 6 : 1 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
  25-11-2015 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 0 : 1 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  25-11-2015 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ. 3 : 2 FC SERRES
  25-11-2015 15:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 0 : 1 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  25-11-2015 15:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 1 : 2 ΑΡΗΣ
  25-11-2015 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 3 : 0 ΚΟΖΑΝΗ
  25-11-2015 15:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ. 3 : 0 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ

13η Αγων. 29-11-2015 15:00 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 0 : 2 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  29-11-2015 15:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 1 : 2 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
  29-11-2015 15:00 FC SERRES 0 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
  29-11-2015 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. 1 : 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ.
  29-11-2015 15:00 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 3 : 0 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ.
  29-11-2015 15:00 ΚΟΖΑΝΗ 1 : 1 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  29-11-2015 15:00 ΑΡΗΣ 2 : 1 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  29-11-2015 15:00 ΚΑΒΑΛΑ 4 : 0 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ

14η Αγων. 06-12-2015 15:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 1 : 0 FC SERRES
  06-12-2015 15:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 2 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ.
  06-12-2015 15:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 0 : 0 ΚΑΒΑΛΑ
  06-12-2015 15:00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ. 0 : 1 ΑΡΗΣ
  06-12-2015 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 0 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
  06-12-2015 15:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 4 : 2 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
  06-12-2015 15:00 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 : 0 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
  06-12-2015 15:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ. 2 : 0 ΚΟΖΑΝΗ

15η Αγων. 12-12-2015 15:00 ΚΑΒΑΛΑ 2 : 3 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ.
  13-12-2015 15:00 ΑΡΗΣ 4 : 1 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
  13-12-2015 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. 0 : 2 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  13-12-2015 15:00 ΚΟΖΑΝΗ 2 : 0 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  13-12-2015 15:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 2 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
  13-12-2015 15:00 FC SERRES 0 : 3 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ.
  13-12-2015 15:00 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 2 : 2 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
  13-12-2015 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ. 1 : 1 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ

16η Αγων. 16-12-2015 15:00 ΚΟΖΑΝΗ 1 : 3 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
  16-12-2015 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 0 : 1 ΚΑΒΑΛΑ
  16-12-2015 15:00 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 3 : 0 FC SERRES
  16-12-2015 15:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ. 3 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
  16-12-2015 15:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 3 : 1 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  16-12-2015 15:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 3 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
  16-12-2015 15:00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ. 3 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ.
  16-12-2015 17:30 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 1 : 0 ΑΡΗΣ

17η Αγων. 20-12-2015 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. 1 : 1 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  20-12-2015 15:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 2 : 0 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ.
  20-12-2015 15:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 2 : 0 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  20-12-2015 15:00 ΚΑΒΑΛΑ 4 : 0 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  20-12-2015 15:00 ΑΡΗΣ 5 : 0 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
  20-12-2015 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ. 2 : 1 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
  20-12-2015 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 0 : 0 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ.
  20-12-2015 15:00 FC SERRES 1 : 2 ΚΟΖΑΝΗ

18η Αγων. 10-01-2016 15:00 ΚΟΖΑΝΗ 1 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
  10-01-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ.
  10-01-2016 15:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 1 : 3 ΚΑΒΑΛΑ
  10-01-2016 15:00 FC SERRES 0 : 3 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
  10-01-2016 15:00 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 : 1 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  10-01-2016 15:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ. 1 : 0 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  10-01-2016 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 1 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
  10-01-2016 15:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 0 : 2 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ.

19η Αγων. 17-01-2016 15:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 0 : 0 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  17-01-2016 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. 3 : 0 FC SERRES
  17-01-2016 15:00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ. 1 : 4 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ.
  17-01-2016 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ. 4 : 0 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
  17-01-2016 15:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 2 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
  17-01-2016 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 0 : 0 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  17-01-2016 15:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 0 : 0 ΚΟΖΑΝΗ
  17-01-2016 15:00 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 1 : 2 ΑΡΗΣ

20η Αγων. 24-01-2016 15:00 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 3 : 0 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ.
  24-01-2016 15:00 ΚΟΖΑΝΗ 4 : 3 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  24-01-2016 15:00 ΑΡΗΣ 3 : 0 ΚΑΒΑΛΑ
  24-01-2016 15:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ. 3 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
  24-01-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 1 : 1 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  24-01-2016 15:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 0 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
  24-01-2016 15:00 FC SERRES 0 : 3 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  24-01-2016 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. 2 : 0 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ

21η Αγων. 13-02-2016 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ. 0 : 3 ΑΡΗΣ
  14-02-2016 15:00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ. 4 : 4 ΚΟΖΑΝΗ
  14-02-2016 15:00 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 1 : 0 ΚΑΒΑΛΑ
  14-02-2016 15:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 1 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
  14-02-2016 15:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ. 0 : 1 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  14-02-2016 15:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 5 : 1 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
  14-02-2016 15:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 3 : 0 FC SERRES
  14-02-2016 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 1 : 3 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

22η Αγων. 21-02-2016 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. 0 : 1 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  21-02-2016 15:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 0 : 0 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
  21-02-2016 15:00 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 : 0 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  21-02-2016 15:00 FC SERRES 0 : 3 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ.
  21-02-2016 15:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 2 : 6 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ.
  21-02-2016 15:00 ΚΟΖΑΝΗ 1 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
  21-02-2016 15:00 ΚΑΒΑΛΑ 2 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ.
  21-02-2016 15:00 ΑΡΗΣ 0 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ

23η Αγων. 28-02-2016 15:00 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 1 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ.
  28-02-2016 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 1 : 1 ΚΑΒΑΛΑ
  28-02-2016 15:00 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 6 : 1 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
  28-02-2016 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 3 : 0 FC SERRES
  28-02-2016 15:00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ. 0 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
  28-02-2016 15:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 1 : 1 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  28-02-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2 : 0 ΚΟΖΑΝΗ
  28-02-2016 15:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 2 : 3 ΑΡΗΣ

24η Αγων. 06-03-2016 15:00 FC SERRES 0 : 3 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  06-03-2016 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ. 0 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
  06-03-2016 15:00 ΚΑΒΑΛΑ 0 : 0 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  06-03-2016 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. 0 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
  06-03-2016 15:00 ΑΡΗΣ 2 : 0 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ.
  06-03-2016 15:00 ΚΟΖΑΝΗ 3 : 0 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
  06-03-2016 15:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 2 : 1 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ.
  06-03-2016 15:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 1 : 0 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ

25η Αγων. 12-03-2016 15:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 4 : 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ.
  12-03-2016 15:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ. 3 : 1 ΚΑΒΑΛΑ
  12-03-2016 15:00 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 : 2 ΑΡΗΣ
  12-03-2016 15:00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ. 2 : 1 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  12-03-2016 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 2 : 0 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  12-03-2016 15:00 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 1 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
  12-03-2016 15:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 3 : 0 FC SERRES
  12-03-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.

26η Αγων. 16-03-2016 15:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 3 : 1 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
  16-03-2016 15:00 ΚΑΒΑΛΑ 1 : 1 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  16-03-2016 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ. 0 : 1 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ.
  16-03-2016 15:00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ. 1 : 2 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
  16-03-2016 16:15 ΑΡΗΣ 5 : 1 ΚΟΖΑΝΗ

27η Αγων. 20-03-2016 16:00 ΑΡΗΣ 3 : 0 FC SERRES
  20-03-2016 16:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ. 1 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
  20-03-2016 16:00 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ.
  20-03-2016 16:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 2 : 4 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  20-03-2016 16:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2 : 1 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  20-03-2016 16:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 2 : 0 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ.
  20-03-2016 16:00 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 0 : 2 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  20-03-2016 16:00 ΚΟΖΑΝΗ 0 : 0 ΚΑΒΑΛΑ

26η Αγων. 23-03-2016 15:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 0 : 0 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  23-03-2016 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. 0 : 2 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
  23-03-2016 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 0 : 1 ΛΑΓΚΑΔΑΣ

28η Αγων. 27-03-2016 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. 0 : 1 ΑΡΗΣ
  27-03-2016 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ. 2 : 3 ΚΟΖΑΝΗ
  27-03-2016 15:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 3 : 1 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
  27-03-2016 15:00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ. 1 : 2 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  27-03-2016 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 2 : 0 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
  27-03-2016 15:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 1 : 0 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ.
  27-03-2016 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 1 : 0 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  03-04-2016 15:00 ΚΑΒΑΛΑ 3 : 0 FC SERRES

29η Αγων. 03-04-2016 16:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 3 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
  03-04-2016 16:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 0 : 4 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ.
  03-04-2016 16:00 FC SERRES 0 : 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ.
  03-04-2016 16:00 ΚΑΒΑΛΑ 1 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
  03-04-2016 16:00 ΑΡΗΣ 3 : 2 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  03-04-2016 16:00 ΚΟΖΑΝΗ 0 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
  03-04-2016 16:00 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 : 1 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  03-04-2016 16:00 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 2 : 1 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ.

30η Αγων. 10-04-2016 16:30 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 0 : 3 ΑΡΗΣ
  10-04-2016 16:30 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 0 : 3 ΚΑΒΑΛΑ
  10-04-2016 16:30 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 2 : 2 ΚΟΖΑΝΗ
  10-04-2016 16:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ. 1 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
  10-04-2016 16:30 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 0 : 1 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
  10-04-2016 16:30 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ. 2 : 1 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  10-04-2016 16:30 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 3 : 0 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
  10-04-2016 16:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 3 : 0 FC SERRES

31η Αγων. 17-04-2016 17:00 FC SERRES 0 : 3 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  17-04-2016 17:00 ΚΑΒΑΛΑ 2 : 0 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  17-04-2016 17:00 ΑΡΗΣ 2 : 0 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ.
  17-04-2016 17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. 0 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
  17-04-2016 17:00 ΚΟΖΑΝΗ 3 : 1 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ.
  17-04-2016 17:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 4 : 4 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  17-04-2016 17:00 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 0 : 2 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  17-04-2016 17:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ. 0 : 1 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ

32η Αγων. 24-04-2016 17:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ. 3 : 0 FC SERRES
  24-04-2016 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 5 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
  24-04-2016 17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 1 : 1 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  24-04-2016 17:00 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 : 1 ΚΟΖΑΝΗ
  24-04-2016 17:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 0 : 0 ΑΡΗΣ
  24-04-2016 17:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 3 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ.
  24-04-2016 17:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 2 : 2 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
  24-04-2016 17:00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ. 1 : 3 ΚΑΒΑΛΑ

33η Αγων. 08-05-2016 17:00 ΚΑΒΑΛΑ 2 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
  08-05-2016 17:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ. 2 : 1 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ.
  08-05-2016 17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 0 : 1 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  08-05-2016 17:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 1 : 1 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  08-05-2016 17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. 1 : 4 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ.
  08-05-2016 17:00 FC SERRES 0 : 3 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  08-05-2016 17:00 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 1 : 2 ΚΟΖΑΝΗ
  08-05-2016 17:00 ΑΡΗΣ 2 : 1 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

34η Αγων. 15-05-2016 17:00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ. 2 : 5 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
  15-05-2016 17:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 5 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ.
  15-05-2016 17:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 1 : 2 ΚΑΒΑΛΑ
  15-05-2016 17:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 0 : 6 ΑΡΗΣ
  15-05-2016 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 4 : 2 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  15-05-2016 17:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ. 3 : 2 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  15-05-2016 17:00 ΚΟΖΑΝΗ 3 : 0 FC SERRES
  15-05-2016 17:00 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 3 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
Prev Next
STUDIO FOTO KLIK
…γιατί πίσω από κάθε πετυχημένη ιστορία κρύβεται ένας Σερραίος!
  1. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  2. ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Prev Next
ΦΥΤΩΡΙΑ ΔΕΛΧΑΣ - ΤΗΛ.: 6943667587 - ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ
Welcome Stores ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΣΕΡΡΕΣ

Η "ΦΩΤΟ" ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΕΠΣΣ… ΠΛΟΥΣΙΟ ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ… ΚΑΙ VIDEO…

ΑΡΘΡΑ ΑΝΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

« Νοέμβριος 2019 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΕΠΣΣ… ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΣΤΟΥΣ ΣΕΡΡΑΙΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ… ΤΕΤ 11/9 – 19:30

Σεπ 06, 2019

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΕΠΣΣ… ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΣΤΟΥΣ ΣΕΡΡΑΙΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ… Τ…

Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Σερρών διοργανώνει την Τετάρτη 11/9 και ώρα 1...