Εκτύπωση αυτής της σελίδας

ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 13&14/4 - 17:00

Απρ 12, 2019

Ανακοινώθηκαν πριν από λίγο από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Σερρών, οι διαιτητικές τριπλέτες που θα διευθύνουν τα παιχνίδια της Επίλεκτης(5η αγων.-Play Off και Play Out), της Ανώτερης κατηγορίας(7η αγων.-Play Off και Play Out), αλλά και της Β' κατηγορίας(22η αγων., 3ος γύρος), που θα διεξαχθούν το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 13 και 14 Απριλίου 2019, με ώρα έναρξης τις 17:00 

GOAL CAFE 3D 2

Αναλυτικά:  

ΣΑΒΒΑΤΟ 13/04/2019 - 05:00μ.μ
 
ΕΠΙΛΕΚΤΗ – PLAY OFF(5η αγων.)
ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ-ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Φράγκαλας Ρ., Μπομπόγιας, Γεωργίου
Ιατρικό προσωπικό: Σιδηρόπουλος Κων/νος
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ-ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Κρυωνάς, Δουλγέρης, Χολάνης
Ιατρικό προσωπικό: Ριζόπουλος Κων/νος
ΧΡΥΣΟ-SERRES 1800
Σκόρερ:
Διαιτητές: Απιδόπουλος, Βακουφτσής, Βογιατζή
Ιατρικό προσωπικό: Ντάκουλας Θεόφιλος
ΑΝΩΤΕΡΗ - Α’ ΟΜΙΛΟΣ - PLAY OFF(7η αγων.)
ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΑΜΜΟΥΔΙΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Κεφαλάς, Δημητριάδης, Πούλιος Ι.
Ιατρικό προσωπικό: Υφαντίδου Αλεξάνδρα
ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ-ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μπάτσιος, Αναστασίου, Παυλίδου
Ιατρικό προσωπικό: , Ματενόγλου Δέσποινα
ΑΝΩΤΕΡΗ - Α’ ΟΜΙΛΟΣ - PLAY OUT(6η αγων.)
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ-ΧΡΙΣΤΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Σαφούρης, Βογιατζής, Αρχοντογιάννης Γ.
Ιατρικό προσωπικό: Τσαριτζής Νικόλαος
ΑΝΩΤΕΡΗ - Β’ ΟΜΙΛΟΣ - PLAY OUT(7η αγων.)
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ-ΚΟΡΜΙΣΤΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μαγής, Μαυρίδης, Παπαποστόλου
Ιατρικό προσωπικό: Στεργιανού Άννα
Β’ ΕΠΣΣ - Α’ ΟΜΙΛΟΣ(22η αγων. - 3ος γύρος)
ΗΡΑΚΛΗΣ-ΝΕΑΤΥΡΟΛΟΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Καρπουζέλης, Σώμης, Σάββας
Ιατρικό προσωπικό: Δίγκα Στέλλα
Β’ ΕΠΣΣ - Β’ ΟΜΙΛΟΣ(22η αγων. - 3ος γύρος)
(K.Kαμήλα) ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ-ΒΙΣΑΛΤ/ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Παγωνάς, Μαρλά, Χατζηαθανασίου
Ιατρικό προσωπικό: Φούρναρη Κυριακή
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ-ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μπαντή, Μαδένης, Σαββάτης
Ιατρικό προσωπικό: Σιάκκας Αντώνιος
 
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/04/2019 - 05:00μ.μ
 
ΕΠΙΛΕΚΤΗ – PLAY OUT(5η αγων.)
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ-ΛΕΥΚΩΝΑΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μαγής, Καμπαρντίνας, Δημητριάδης
Ιατρικό προσωπικό: Ντάκουλας Θεόφιλος
ΝΕΟΧΩΡΙ-ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Κεφαλάς, Παπαποστόλου, Μπομπόγιας
Ιατρικό προσωπικό: Ριζόπουλος Κων/νος
ΠΡΟΒΑΤΑΣ-ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Σαφούρης, Σώμης, Γεωργίου
Ιατρικό προσωπικό: Μαλούδης Γεώργιος
ΑΝΩΤΕΡΗ - Α’ ΟΜΙΛΟΣ - PLAY OFF(7η αγων.)
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ-ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Φράγκαλας Ρ., Χατζηαθανασίου, Χολάνης
Ιατρικό προσωπικό: Τσαριτζής Νικόλαος
ΑΝΩΤΕΡΗ - Α’ ΟΜΙΛΟΣ - PLAY OUT(6η αγων.)
ΚΕΡΚΙΝΗ-ΑΓΚΙΣΤΡΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Απιδόπουλος, Ντεμάι, Παπαδόπουλος Ι.
Ιατρικό προσωπικό: Δίγκα Στέλλα,
ΑΝΩΤΕΡΗ - Β’ ΟΜΙΛΟΣ - PLAY OFF(7η αγων.)
ΠΡΩΤΗ-ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Στόλης, Πούλιος Ι., Αναστασίου
Ιατρικό προσωπικό: Μοσχάκη Σωτηρία,
ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ-ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Καρπουζέλης, Παυλίδου, Κουρουζίδης
Ιατρικό προσωπικό: Μαδένης Νικόλαος
ΝΙΓΡΙΤΑ 2018-Π.Σ.ΣΕΡΡΕΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Καρασάββας, Βογιατζής, Βογιατζή
Ιατρικό προσωπικό: Κούκλη Παναγιώτα
ΑΝΩΤΕΡΗ - Β’ ΟΜΙΛΟΣ - PLAY OUT(7η αγων.)
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ-ΠΗΓΑΣΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Παπαδόπουλος Χ., Τσίκου, Μπακιρτζής
Ιατρικό προσωπικό: Μούρας Δήμος
Β’ ΕΠΣΣ - Α’ ΟΜΙΛΟΣ(22η αγων. - 3ος γύρος)
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ-ΒΥΡΩΝΕΙΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μαυρίδης, Μπεριντζής, Μαργαριτόπουλος
Ιατρικό προσωπικό: Υφαντίδου Αλεξάνδρα
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ-ΔΑΣΟΧΩΡΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Βασάκης, Μαρλά, Ντούγιας
Ιατρικό προσωπικό: Ματενόγλου Δέσποινα
ΧΑΡOΠΟ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Β’ ΕΠΣΣ - Β’ ΟΜΙΛΟΣ(22η αγων. - 3ος γύρος)
(Μαυρόλοφος) ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ-ΟΙΝΟΥΣΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μπάτσιος, Μαδένης, Αρχοντογιάννης
Ιατρικό προσωπικό: Σιάκκας Αντώνιος
(Τούμπα)ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ-ΨΥΧΙΚΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μπαντή, Καραμανίδης Σ., Βουρλιάκης
Ιατρικό προσωπικό: Φούρναρη Κυριακή
 
ΡΕΠΟ: ΚΑΡΠΕΡΗ, ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ, ΠΟΣ 2000, ΠΕΠΟΝΙΑ
 
diaitites megalo 13 04 2019