Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Πέμπτη, 28 Μάρτιος 2019

Ανακοινώθηκαν πριν από λίγο από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Σερρών, οι διαιτητικές τριπλέτες που θα διευθύνουν τα παιχνίδια της Επίλεκτης(2η αγων.-Play Off και Play Out), της Ανώτερης κατηγορίας(3η αγων.-Play Off και Play Out), αλλά και της Β' κατηγορίας(20η αγων., 3ος γύρος), που θα διεξαχθούν το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 30 και 31 Μαρτίου 2019, με ώρα έναρξης τις 16:00 και 17:00 αντίστοιχα

GOAL CAFE 3D 2

Αναλυτικά:  

ΣΑΒΒΑΤΟ  30/03/2019 - 04:00 μμ 
 
ΕΠΙΛΕΚΤΗ – PLAY OFF(2η αγων.)
(Αερ.Α΄) SERRES 1800-ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μπάτσιος, Κρυωνάς, Μπάρκας
Ιατρικό προσωπικό: Παπουτσής Κων/νος
ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ-ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Κεφαλάς, Δημητριάδης, Σάκκος
Ιατρικό προσωπικό: Σιδηρόπουλος Κων/νος
 
ΕΠΙΛΕΚΤΗ – PLAY OUT(2η αγων.)
ΛΕΥΚΩΝΑΣ-ΝΕΟΧΩΡΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Χαψάς, Βακουφτσής, Παυλίδου
Ιατρικό προσωπικό: Μαλούδης Γεώργιος
 
ΑΝΩΤΕΡΗ - Α’ ΟΜΙΛΟΣ - PLAY OFF(3η αγων.)
ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ-ΑΜΜΟΥΔΙΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Φωτιάδης, Φράγκαλας Ρ., Παντελέρης
Ιατρικό προσωπικό: Πασχαλίδου Χριστίνα
 
ΑΝΩΤΕΡΗ - Α’ ΟΜΙΛΟΣ - PLAY OUT(3η αγων.)
ΑΓΚΙΣΤΡΟ-ΧΡΙΣΤΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Απιδόπουλος, Μαυρίδης, Βογιατζής
Ιατρικό προσωπικό: Δίγκα Στέλλα
 
ΑΝΩΤΕΡΗ - Β’ ΟΜΙΛΟΣ - PLAY OFF(3η αγων.)
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ-Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Δαουλτζής, Σώμης, Δουλγέρης
Ιατρικό προσωπικό: Γκαβανόζης Αναστ.,
 
ΑΝΩΤΕΡΗ - Β’ ΟΜΙΛΟΣ - PLAY OUT(3η αγων.)
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ-ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μπαντή, Παπαποστόλου, Μαδένης
Ιατρικό προσωπικό: Ματενόγλου Δέσποινα
ΠΗΓΑΣΟΣ-ΚΟΡΜΙΣΤΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Σαφούρης, Χολάνης, Βογιατζή
Ιατρικό προσωπικό: Μητρόπουλος Νικόλαος
 
Β’ ΕΠΣΣ - Α’ ΟΜΙΛΟΣ(20η αγων. - 3ος γύρος)
(Σκοτούσσα)ΠΟΣ 2000-ΙΩΝΙΚΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Καρπουζέλης, Μπεριντζής, Χατζηαθανασίου
Ιατρικό προσωπικό: Φούρναρη Κυριακή
ΧΑΡΟΠΟ-ΔΑΣΟΧΩΡΙ………..ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
 
Β’ ΕΠΣΣ - Β’ ΟΜΙΛΟΣ(20η αγων. - 3ος γύρος)
ΠΕΠΟΝΙΑ-ΨΥΧΙΚΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μαγής, Κιοσσές Κ., Βασιλόγλου
Ιατρικό προσωπικό: Ντάκουλας Θεόφιλος
 
ΚΥΡΙΑΚΗ 31/03/2019 - 05:00 μμ  
 
ΕΠΙΛΕΚΤΗ – PLAY OFF(2η αγων.)
ΧΡΥΣΟ-ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Φράγκαλας Ρ., Γεωργίου, Αχιλλεύς
Ιατρικό προσωπικό:
 
ΕΠΙΛΕΚΤΗ – PLAY OUT(2η αγων.)
ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ-ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Φωτιάδης, Βακουφτσής, Πετρίδης
Ιατρικό προσωπικό: Γκαβανόζης Αναστ.
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ-ΠΡΟΒΑΤΑΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Κεφαλάς, Σώμης, Χολάνης
Ιατρικό προσωπικό: Ντάκουλας Θεόφιλος,
 
ΑΝΩΤΕΡΗ - Α’ ΟΜΙΛΟΣ - PLAY OFF(3η αγων.)
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ-ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Στόλης, Πούλιος Ι., Αναστασίου
Ιατρικό προσωπικό: Κωτούλας Αθανάσιος
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ-ΡΟΔΟΠΟΛΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Γκουγκούδης, Φραγκάκης, Μαυρίδης
Ιατρικό προσωπικό: Υφαντίδου Αλεξάνδρα
 
ΑΝΩΤΕΡΗ - Α’ ΟΜΙΛΟΣ - PLAY OUT(3η αγων.)
ΚΑΡΠΕΡΗ-ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Αχτσής, Μπομπόγιας, Παγωνάς
Ιατρικό προσωπικό: Παπουτσής Κων/νος
 
ΑΝΩΤΕΡΗ - Β’ ΟΜΙΛΟΣ - PLAY OFF(3η αγων.)
ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ-ΠΡΩΤΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μαγής, Καμπαρντίνας, Δουλγέρης
Ιατρικό προσωπικό: Μαδένης Νικόλαος
ΝΙΓΡΙΤΑ 2018-ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Απιδόπουλος, Μπαντή, Αρχοντογιάννης
Ιατρικό προσωπικό: Βασιλειάδης Κων/νος
 
Β’ ΕΠΣΣ - Α’ ΟΜΙΛΟΣ(20η αγων. - 3ος γύρος)
ΒΥΡΩΝΕΙΑ-ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Γαβριήλ, Καραμανίδης Σ., Τσίκου
Ιατρικό προσωπικό: Μοσχάκη Σωτηρία
ΗΡΑΚΛΗΣ-ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μπάτσιος, Βασάκης, Καραμανίδης Ι.
Ιατρικό προσωπικό: Δίγκα Στέλλα
 
Β’ ΕΠΣΣ - Β’ ΟΜΙΛΟΣ(20η αγων. - 3ος γύρος)
ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ-ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Παπαδόπουλος Χ., Ντεμάι, Χατζηαθανασίου
Ιατρικό προσωπικό: Πασχαλίδου Χριστίνα
ΒΙΣΑΛΤ./ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Καρπουζέλης, Μαργαριτόπουλος, Βουρλιάκης
Ιατρικό προσωπικό: Μπακαλούδης Θωμάς
(Τούμπα)ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ-ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Καρασάββας, Σαπαρδάνης, Ντούγιας
Ιατρικό προσωπικό: Ματενόγλου Δέσποινα
 
ΡΕΠΟ: ΚΕΡΚΙΝΗ, ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ, ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ, ΟΙΝΟΥΣΑ
 
 
 
 
Κατηγορία ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
Ανακοινώθηκαν πριν από λίγο οι διαιτητές που θα σφυρίξουν τα παιχνίδια της Γ’ Εθνικής(Α’ όμιλος), στα πλαίσια της 24ης αγωνιστικής. 
Ο Σερραίος Ντίνος Σαφούρης με βοηθούς τους Αναστασιάδη και Σάκκο θα διευθύνει το παιχνίδι Νέστος Χρυσούπολης – ΠΑΟΚ Κοσμίου .
Από την άλλη ο Απόστολος Τζουμαλάκης έχοντας Β’ βοηθό τον Χρήστο Κρυωνά θα σφυρίξει το παιχνίδι Άρης Παλαιοχωρίου-Ελπίς Σκουτάρεως(Βέροια)
beroia 28 03 2019
Τέλος του παιχνίδι του Απόλλωνα Παραλιμνίου που αγωνίζεται στην Ξάνθη κόντρα στον Ορφέα θα διεξαχθεί το Σάββατο 30/3 επειδή την Κυριακή 31/3 διεξάγεται το παιχνίδι Ξάνθη-ΠΑΟΚ.
 
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 24ης αγωνιστικής.
 
ΣΑΒΒΒΑΤΟ 30/03/2019 - 16:00
 
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ  
Διαιτητές: Παρχαρίδης(Δράμας), Καραγιάννης, Καρακασίδης(Θράκης)
 
ΚΥΡΙΑΚΗ 31/03/2019 - 16:00
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ  
Διαιτητές: Αναστασόπουλος, Χρυσαΐδης, Κώστογλου(Χαλκιδικής)
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ  
Διαιτητές: Σιδηρόπουλος, Διαμαντής, Τερζόπουλος (Έβρου)
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ  
Διαιτητές: Τσιλίκας, Βερνέζης, Δοδονάκης(Καβάλας)
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΟΚ ΚΟΣΜΙΟΥ  
Διαιτητές: Σαφούρης, Αναστασιάδης, Σάκκος (Σερρών)
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 
Διαιτητές: Χορόζογλου, Οικονομίδης, Κοτανίδου(Δράμας)
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ  
Διαιτητές: Κατεριάδης, Ταγκαλίδης, Μίλτσης(Πέλλας)
 
Κατηγορία ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
Πραγματοποιήθηκε σήμερα νωρίς το μεσημέρι στα γραφεία της Ε.Π.Ο. η κλήρωση της 4ης φάσης(προημιτελικοί) των Πρωταθλημάτων Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων Κ-16, η οποία έφερε απέναντι από την ομάδα Νέων των Σερρών στον δρόμο προς τον τελικό την αντίστοιχη ομάδα του Έβρου.
Η αναμέτρηση θα διεξαχθεί την Τετάρτη 3 Απριλίου στην Ξάνθη και θα είναι νοκ άουτ. Σε περίπτωση ισοπαλίας θα ακολουθήσει η ψυχοφθόρος διαδικασία των πέναλτι. 
 
Αναλυτικά η κλήρωση:
 
Κ16 (Βορράς)
ΕΠΣ Έβρου - ΕΠΣ Σερρών
ΕΠΣ Άρτας - ΕΠΣ Αχαΐας
 
Κ16 (Νότος)
ΕΠΣ Δωδεκανήσων - ΕΠΣ Ηρακλείου
ΕΠΣ Μεσσηνίας - ΕΠΣ Χανίων
Κατηγορία ΕΠΣΣ
Δόθηκε στην δημοσιότητα το ποινολόγιο της ΕΠΣΣ στο οποίο υπάρχουν 8 «ζωηροί» ποδοσφαιριστές οι οποίοι αντίκρισαν την κόκκινη κάρτα των διαιτητών το Σαββατοκύριακο που μας πέρασε.
 
Αναλυτικά ο πίνακας με τους τιμωρημένους:  
pooinologio 28 03 2019
 
Κατηγορία ΕΠΣΣ
Prev Next
BP ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ - ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - AUTO GAS
ParisNiko - Τηλ. 23210 24515, 55177 - CU: 6943 445 854, F2G: 6931 303 318, WHATS UP: 6980 018 050
Σουβλάκι ο Σώτος | Τηλέφωνο :23210 56211
…γιατί πίσω από κάθε πετυχημένη ιστορία κρύβεται ένας Σερραίος!
ΒΑΦΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - ΑΣΗΜΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΤΗΛ.: 23210 36238 - Κιν: 6978 330 547
Goal Cafe | To Νούμερο 1 Sports Cafe της πόλης / ΕΠΙΣΗΜΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΡΟΒΟΛΗΣ NOVA
ΕΝΟΙΚΙΑΣΕΙΣ STUDIO - Τηλ.: 694 806 9001
STUDIO FOTO KLIK
VETROP - ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΤΣΗΣ -  ΕΜΠΟΡΙΟ (ΕΙΔΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ) - Τηλ.: 23210 80033 - Οδός Σερρών - Θεσσαλονίκης (6o χλμ)
Auto Club - Λευκώνας Σερρών - Τηλ. 23210 50599, 75895
  1. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  2. ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Prev Next
Συμβουλευτική Λογιστική - Γαβριηλίδης Ιωάννης - Μεραρχίας 13 - Σέρρες - τηλ. 23210 67371 - 6934 910 968
Bet Αρένα - Τηλ. 23210 59586
O2  ARENA sports cafe - Γρ. Ρακιτζή 57, Σέρρες - τηλ.: 23210 65676, Υπεύθυνος: Νίκος Λάππας τηλ.: 6936145444
Welcome Stores ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΣΕΡΡΕΣ
SELI ΦΥΣΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΝΕΡΟ - ΤΗΛ: 23210 73223
Family Kitchen - Χειροποίητος Γύρος, Εκλεκτά Ψητά
BP Πετρέλαιο Θέρμανσης: Μανάφης Κωνσταντίνος, 2o χλμ Σερρών-Θεσσαλονίκης, τηλ: 23210 39358
ΦΥΤΩΡΙΑ ΔΕΛΧΑΣ - ΤΗΛ.: 6943667587 - ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ

Η "ΦΩΤΟ" ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥΧΟΣ 2019... ΑΠΟΝΟΜΕΣ ΚΑΙ ΠΑΝΗΓΥΡΙΣΜΟΙ...

ΑΡΘΡΑ ΑΝΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

« Αύγουστος 2019 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΣΕΡΡΑΪΚΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ… ΕΝΝΕΑ(9) ΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΑ ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ…

Ιουλ 18, 2019

ΣΕΡΡΑΪΚΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ… ΕΝΝΕΑ(9) ΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΑ ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ…

Ανακοινώθηκαν σήμερα, Τετάρτη 17 Ιουλίου 2019,  από την κεντρική Επιτρ...