ΦΩΤΟ ΑΡΧΕΙΟ... ο Αστήρ Νεοχωρίου με τη νέα φετινή εμφάνιση της Επίλεκτης κατηγορίας...

Ημέρα των φιλοξενούμενων η σημερινή, καθώς σε 5 από τα έξι παιχνίδια που διεξήχθησαν σήμερα την πρόκριση πήραν οι φιλοξενούμενοι. 
SELI KERAMARIS B
Στην Τούμπα ο Αστήρ Νεοχωρίου είχε εύκολο απόγευμα, καθώς πέρασε με το ευρύ 4-0 επί του τυπικά γηπεδούχου Στρυμόνα Πεθελινού και πήρε την πρόκριση για την φάση των 16. Τα γκολ: 3', 14' Σένια, 69' Θ. Μεσέρδης, 74' Σιψής
Το ίδιο εύκολα και ο η Δόξα Νέου Σκοπού σφράγισε την πρόκριση για την επόμενη φάση κερδίζοντας με 6-0 μέσα στην Μαυροθάλασσα τον τοπικό Άρη, στην πρώτη επίσημη νίκη της φετινής σεζόν. Τα γκολ: 4' Βουβούκης, 8' Πολυχρονίδης, 18' Χαραλαμπίδης, 33'(π) Κουταντώνης, 62' Κεβάνι Κλάιντι, 79' Καρπουχτσής
Στον Δραβίσκο, ο Ολυμπιακός Λευκώνα τα «χρειάστηκε» για να κάψει την αντίσταση της γηπεδούχου  Ασπίδας, καθώς βρέθηκε πρώτα πίσω στο σκορ, το γύρισε σε 1-2, όμως ισοφαρίστηκε στο 74’ για να απαντήσει άμεσα με τον αειθαλή Νίκο Γανίκα στο τελικό 2-3. Πρόσωπο του αγώνα ο Γκαρακλίδης της γηπεδούχου που πρώτα έδωσε προβάδισμα με αυτογκόλ στην ομάδα του Λευκώνα και στο αμέσως επόμενο λεπτό πέτυχε το 2-2. Τα γκολ: 10' Xρ. Μεσέρδης, 74' Γκαρακλίδης - 18' Δεληγιάννης, 72'(Αυτογκόλ)Γκαρακλίδης, 75' Γανίκας   
Η ΠΑΕ Αγίου Πνεύματος πέρασε νικηφόρα από την Νιγρίτα και πήρε την πρόκριση για την επόμενη φάση του κυπέλλου Σερρών, χάρις στα γκολ που πέτυχαν στο 61’ ο Άγγελος Παπάς και στο 87’ ο Κεφαλάς.
Ο Άρης Πρώτης κέρδισε μέσα στην Κορμίστα τον τοπικό Αγώνα με 3-0, στο ντέρμπι του Παγγαίου και σφράγισε το εισιτήριο της πρόκρισης, χάρις στο χατ τρικ που πέτυχε ο Θάνος Μελίτος.
Το γόητρο των γηπεδούχων υπερασπίστηκε με τον καλύτερο τρόπο ο Μέγας Αλέξανδρος Νέας Ζίχνης που πέτυχε μεγάλη νίκη και σε έκταση με 3-0 επί του Πανσουλιακού, ομάδας που αγωνίζεται στην Επίλεκτη, ενώ ο ίδιος αγωνίζεται στην Ανώτερη κατηγορία και σφράγισε πανηγυρικά το εισιτήριο της πρόκρισης για την φάση των "16". Τα γκολ: 47' Σπυριδόπουλος, 51',70' Παπαδόπουλος Ιωακ.
Εκκρεμεί μόνο το παιχνίδι Serres 1800-Πανσερραϊκός που αναβλήθηκε για την επόμενη Τετάρτη 3/10, στις 16:00
Συνολικά οι 15 ομάδες που πήραν την πρόκριση για την φάση των 16 είναι οι εξής: Απόλλων Παραλιμνίου, Ηρακλής Χειμάρρου, Διγενής Άνω Ποροΐων, Εθνικός Σιδηροκάστρου, Δόξα Λιθοτόπου, ΠΣ Σέρρες, Ακρίτες Καπνοφύτου, Άρης Σκοτούσσας, Δόξα Κάτω Καμήλας, Αστήρ Νεοχωρίου, Ολυμπιακός Λευκώνα, Δόξα Νέου Σκοπού, ΠΑΕ Αγίου Πνεύματος, Άρης Πρώτης, Μέγας Αλέξανδρος Νέας Ζίχνης
 
Συνολικά τα αποτελέσματα:
3ος Όμιλος ΤΕΤΑΡΤΗ 26/9 - 04:30 μμ
Γήπεδο  Τούμπας                  
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ-ΝΕΟΧΩΡΙ.................0-4 (0-2)
Σκόρερ: 3', 14' Σένια, 69' Θ. Μεσέρδης, 74' Σιψής 
Διαιτητές: Σαφούρης, Βασιλόγλου, Βογιατζής Α.
Ιατρικό προσωπικό: Γκαβανόζης Αναστάσιος
Γήπεδο   Κορμίστας                         
ΚΟΡΜΙΣΤΑ-ΠΡΩΤΗ.......................0-3 (0-1)
Σκόρερ: 39',50',82' Μελίτος
Διαιτητές: Φράγκαλας Ρ., Φραγκάκης, Αναγνωστίδης
Ιατρικό προσωπικό: Παπουτσής Κων/νος
Γήπεδο   Μαυροθάλασσας:                        
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ-ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ...0-6 (0-4)
Σκόρερ: 4' Βουβούκης, 8' Πολυχρονίδης, 18' Χαραλαμπίδης, 33'(π) Κουταντώνης, 62' Κεβάνι Κλάιντι, 79' Καρπουχτσής 
Διαιτητές: Μαγής, Χατζηαθανασίου, Βογιατζή Ε.
Ιατρικό προσωπικό: Πανταζής Χρήστος
4ος Όμιλος ΤΕΤΑΡΤΗ 26/9 - 04:30 μμ
Γήπεδο   Νέας Ζίχνης
ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ-ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ...............3-0 
Σκόρερ: 47' Σπυριδόπουλος, 51',70' Παπαδόπουλος Ιωακ.
Διαιτητές: Κεφαλάς, Χολάνης, Μαυρίδης
Ιατρικό προσωπικό: Φούρναρη Κυριακή
Γήπεδο   Δραβίσκου                       
ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ-ΛΕΥΚΩΝΑΣ..............2-3 (1-1)
Σκόρερ: 10' Xρ. Μεσέρδης, 74' Γκαρακλίδης - 18' Δεληγιάννης, 72'(Αυτογκόλ)Γκαρακλίδης, 75' Γανίκας
Διαιτητές: Παπαδόπουλος Χ., Σώμης, Ντεμάι
Ιατρικό προσωπικό: Σιώης Γεώργιος
Γήπεδο   Νιγρίτας                         
ΝΙΓΡΙΤΑ 2018-ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ......0-2 (0-0)
Σκόρερ: 61' Αγγ. Παππάς, 87' Κεφαλάς
Διαιτητές: Κρυωνάς, Σάββας, Δουλγέρης
Ιατρικό προσωπικό: Κούκλη Παναγιώτα
TETΑΡΤΗ 03/10 - 04:00 μμ
Γήπεδο   Αερ.
SERRES 1800-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
Παρακολουθήστε το αγαπημένο σας "Λεπτό Προς Λεπτό" και ενημερωθείτε για την εξέλιξη των αγώνων του Κυπέλλου Σερρών, που διεξάγονται σήμερα Τετάρτη 26/9, στις 16:30, στα πλαίσια της φάσης των "32", 2η αγωνιστική:

Η ανανέωση της ιστοσελίδας μας γίνεται με το κουμπί F5 ή με τον κλασσικό τρόπο(επιλογή διεύθυνσης και enter)...

 * Μαύρο χρώμα... σε εξέλιξη…
** Κόκκινο χρώμα... σε εξέλιξη με γκολ… σε παρένθεση το ημίχρονο...
*** Γαλάζιο χρώμα... τελικά αποτελέσματα…
 

SOTOS LOGO

Αναλυτικά:
3ος Όμιλος ΤΕΤΑΡΤΗ 26/9 - 04:30 μμ
Γήπεδο  Τούμπας                  
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ-ΝΕΟΧΩΡΙ.................0-4 (0-2)
Σκόρερ: 3', 14' Σένια, 69' Θ. Μεσέρδης, 74' Σιψής 
Διαιτητές: Σαφούρης, Βασιλόγλου, Βογιατζής Α.
Ιατρικό προσωπικό: Γκαβανόζης Αναστάσιος
Γήπεδο   Κορμίστας                         
ΚΟΡΜΙΣΤΑ-ΠΡΩΤΗ.......................0-3 (0-1)
Σκόρερ: 39',50',82' Μελίτος
Διαιτητές: Φράγκαλας Ρ., Φραγκάκης, Αναγνωστίδης
Ιατρικό προσωπικό: Παπουτσής Κων/νος
Γήπεδο   Μαυροθάλασσας:                        
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ-ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ...0-6 (0-4)
Σκόρερ: 4' Βουβούκης, 8' Πολυχρονίδης, 18' Χαραλαμπίδης, 33'(π) Κουταντώνης, 62' Κεβάνι Κλάιντι, 79' Καρπουχτσής 
Διαιτητές: Μαγής, Χατζηαθανασίου, Βογιατζή Ε.
Ιατρικό προσωπικό: Πανταζής Χρήστος
4ος Όμιλος ΤΕΤΑΡΤΗ 26/9 - 04:30 μμ
Γήπεδο   Νέας Ζίχνης
ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ-ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ...............3-0 
Σκόρερ: 47' Σπυριδόπουλος, 51',70' Παπαδόπουλος Ιωακ.
Διαιτητές: Κεφαλάς, Χολάνης, Μαυρίδης
Ιατρικό προσωπικό: Φούρναρη Κυριακή
Γήπεδο   Δραβίσκου                       
ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ-ΛΕΥΚΩΝΑΣ..............2-3 (1-1)
Σκόρερ: 10' Xρ. Μεσέρδης, 74' Γκαρακλίδης - 18' Δεληγιάννης, 72'(Αυτογκόλ)Γκαρακλίδης, 75' Γανίκας
Διαιτητές: Παπαδόπουλος Χ., Σώμης, Ντεμάι
Ιατρικό προσωπικό: Σιώης Γεώργιος
Γήπεδο   Νιγρίτας                         
ΝΙΓΡΙΤΑ 2018-ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ......0-2 (0-0)
Σκόρερ: 61' Αγγ. Παππάς, 87' Κεφαλάς
Διαιτητές: Κρυωνάς, Σάββας, Δουλγέρης
Ιατρικό προσωπικό: Κούκλη Παναγιώτα
TETΑΡΤΗ 03/10 - 04:00 μμ
Γήπεδο   Αερ.
SERRES 1800-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΦΩΤΟ: οι παίκτες του Απόλλωνα Παραλιμνίου πανηγυρίζουν το 3ο γκολ της ομάδας τους...

Ήταν το απόλυτο φαβορί και το απέδειξε και στο γήπεδο η ομάδα του  Απόλλωνα Παραλιμνίου, καθώς πέρασε νικηφόρα από το Χρυσό με το ευρύ 3-0, κόντρα στην γηπεδούχο ΑΕΧ. 
Αυτό που στενοχώρησε τον προπονητή  του Απόλλωνα, Παύλο Δημητρίου, αλλά και όλους στην οικογένεια της ομάδας του Παραλιμνίου ήταν ο τραυματισμός του Σάκη Μουτεσίδη, ο οποίος προέρχονταν από τραυματισμό και σιγά σιγά ανέβαζε ρυθμούς προκειμένου στην πρεμιέρα να ήταν πανέτοιμος. Υπάρχει αισιοδοξία και όλα θα ξεκαθαρίσουν αύριο, στην μαγνητική στην οποία θα υποβληθεί ο Σάκης Μουτεσίδης.
Μεγάλος πρωταγωνιστής του αγώνα, ο Γιώργος Λαζαρίδης, που σημείωσε και τα τρία γκολ και ο οποίος δείχνει παιχνίδι με παιχνίδι βελτιωμένος και αναμένεται να δώσει λύσεις στην επίθεση.
Από την μεριά τους οι γηπεδούχοι παρότι είχαν απέναντι τους έναν αντίπαλο που αγωνίζεται μία κατηγορία παραπάνω, όχι μόνο δεν κλείστηκαν, αντίθετα προσπάθησαν να δουν τον αντίπαλό τους στα μάτια, πλησίασαν 2-3 φορές με αξιώσεις στα καρέ του Απόλλωνα, δεν τα κατάφεραν όμως να πετύχουν κάποιο γκολ, αφού όσο ήταν το σκορ 2-0 θα τους έβαζε και πάλι στο παιχνίδι.
 
Τα γκολ: 
17’, ΓΚΟΛ, 0-1: ο Γιώργος Λαζαρίδης ελίχθηκε σε θέση έξω αριστερά και από την γωνία της μεγάλης περιοχής έπιασε ένα εξαιρετικό σουτ που έστειλε την μπάλα στο απέναντι «Γ» μη αφήνοντας περιθώρια αντίδρασης στον νεαρό πορτιέρο της ΑΕΧ Κώστα Μαργαρίτη
22’, ΓΚΟΛ, 0-2: ο Γιάννης Καρυοφύλλης διεκδίκησε μια μπάλα που έμοιαζε χαμένη, την κέρδισε, πάσαρε στον αφύλακτο μέσα στην περιοχή Γιώργο Λαζαρίδη και ο έμπειρος επιθετικός δεν δυσκολεύτηκε από πλεονεκτική θέση με ψύχραιμο πλασέ να ξαναστείλει την μπάλα στα δίχτυα.
72’, ΓΚΟΛ, 0-3: ο Γιάννης Καρυοφύλλης ήταν ο δημιουργός και σ’ αυτή την περίπτωση, έδωσε την ασίστ στον Γιώργο Λαζαρίδη, οποίος λίγο μέσα από την περιοχή με ξερό σουτ άφησε άναυδο τον πορτιέρο της ΑΕΧ
 
Καλό το διαιτητικό τρίο των: Κρυωνά, Σάββα, Βακουφτσή
ΑΕ ΧΡΥΣΟΥ(Αχ. Αγγελόπουλος): Μαργαρίτης, Γατούλας, Αβραμίδης, Παπώτης(82’ Κατσίνας), Μάνος, Φάκης, Ράμναλης(72’ Μπρινιάς), Τσιακμάκης(60’ Άγγος), Λαπούσι(67’ Ζάγκας), Ζώβληκας, Δίγκας
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ(Π. Δημητρίου): Σαββίδης, Λιάρας, Τάκας, Μαυρομμάτης, Μερεσιώτης(46’ Κουτζαβασίλης), Παναγιωτίδης, Γκόλιας(56’ Δέντσας), Μουτεσίδης(16’ λ.τρ. Κεχαγιάς), Λαζαρίδης, Μπονέρης(70’ Τσαούσης), Καρυοφύλλης Ι.
SELI KERAMARIS B
.
IMG 8396
ΑΕ ΧΡΥΣΟΥ:
Όρθ.: Φάκης, Παπώτης, Μαργαρίτης, Μάνος, Γατούλας, Αβραμίδης
Καθ.: Ζώβληκας, Δίγκας, Ράμναλης, λαπούσι, Τσιακμάκης
IMG 8388a
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ:
Όρθ.: Παναγιωτίδης, Καρυοφύλλης Ι., Μαυρομμάτης, Μπονέρης, Σαβββίδης, Μερεσιώτης
καθ.: Λαζαρίδης, Μουτεσίδης, Γκόλιας, Τάκας, Λιάρας
SERG9644
Ο Σάκης Μουτεσίδης αποχωρεί από τον αγώνα συνοδευόμενος από τον φυσιοθεραπευτή του Απόλλωνα Παραλιμνίου, Γιάννη Κοτσαμπά και τον γιατρό του αγώνα, Ντάκουλα Θεόφιλο.
SERG9677
Ο Γιώργος Λαζαρίδης, μεγάλος πρωταγωνιστής του αγώνα, εδώ δέχεται τα συγχαρητήρια των συμπαικτών για το 2ο γκολ που πέτυχε...
 
 
ΦΩΤΟ: Ο Γιώργος Λαζαρίδης με άψογο στυλ σουτάρει και πετυχαίνει ένα πανέμορφο γκολ το πρώτο από τα τρία, που ήταν αυτά που διαμόρφωσαν το τελικό 3-0 υπέρ του Απόλλωνα Παραλιμνίου μέσα στο Χρυσό, επί της τοπικής ΑΕΧ.

Χωρίς εκπλήξεις κύλησε η πρώτη μέρα της φάσης των 32 καθώς εύκολα ή δύσκολα τα φαβορί πέρασαν, αλλά και οι ομάδες που είχαν την έδρα. Μόνο ένα παιχνίδι κρίθηκε στην παράταση, αυτό που έγινε στην Σκοτούσσα, ανάμεσα στον τοπικό Άρη και τον Θρακικό Άνω Μητρουσίου, με τους γηπεδούχους να κερδίζουν στην παράταση με 3-1(1-1)
Πιο συγκεκριμένα την πρόκριση για την επόμενη φάση του Κυπέλλου πήραν σήμερα οι :
Απόλλων παραλιμνίου, Ηρακλής Χειμάρρου, Διγενής Άνω Ποροΐων, Εθνικός Σιδηροκάστρου, Δόξα Λιθοτόπου, ΠΣ Σέρρες, Ακρίτες Καπνοφύτου, Άρης Σκοτούσσας, Δόξα Κάτω καμήλας.
Αναλυτικά τα αποτελέσματα:
 
ΤΕΤΑΡΤΗ 19/9 – 16:30
 
ΧΡΥΣΟ-ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ.....................0-3
Σκόρερ: 18', 22' 73' Λαζαρίδης
Διαιτητές: Κρυωνάς, Σάββας, Βακουφτσής
Ιατρικό προσωπικό: Ντάκουλας Θεόφιλος
ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ-ΠΡΟΒΑΤΑΣ................3-2
Σκόρερ: 52’ Κοσμόπουλος, 85’ Σβεντζίδης, 90’+ Βασιλειάδης Στ. - 50’ Τσάτσος, 88’ Μούστα
Διαιτητές: Πετρίδης, Δουλγέρης, Φραγκάκης
Ιατρικό προσωπικό: Παπαδόπουλος
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ-ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ........3-0 
Σκόρερ:29' Ράντης, 52' Θωμαΐδης, 74' Στόιτς
Διαιτητές: Φράγκαλας Ρ., Μπάρκας, Παπαδόπουλος Ι.
Ιατρικό προσωπικό: Κωτούλας Αθανάσιος
ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ.........0-1
Σκόρερ: 21’ Γεράκης
Διαιτητές: Δαουλτζής, Σώμης, Μαυρίδης
Ιατρικό προσωπικό: Υφαντίδου Αλεξάνδρα
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ-ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ...........1-2
Σκόρερ:81’ Τσούλιας – 34’ Ελευθεριάδης Σ., 43’ Ελευθεριάδης Ν.
Διαιτητές: Μαγής, Καμπαρντίνας, Βογιατζή
Ιατρικό προσωπικό: Γκαβανόζης Αναστάσιος
ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡΡΩΝ-ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ.......2-4
Σκόρερ: 14’ Τερχής, 86’ Τσακανιάς - 8’ Καδής, 64’ Σιψής, 61’ Στεφάνογλου, 74’ Θεοδωρίδης
Διαιτητές: Μπάτσιος, Πούλιος Αντ., Χατζηαθανασίου
Ιατρικό προσωπικό: Δίγκα Στέλλα
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ-ΚΑΡΠΕΡΗ................4-2
Σκόρερ: 15’ Σαββίδης, Σ., 24’ Ζαφειρίδης Π., 40’, 85’  Πάνκος Π. – 49’, 64’ Θ. Πλατνάρης
Διαιτητές: Καρασάββας, Γαβριήλ, Μαδένης
Ιατρικό προσωπικό: Τσαριτζής Νικόλαος
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ-ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ.......3-1 παρ. (1-1 κ.δ.)
Σκόρερ:78’ Μήλιος, 110’ Μεσιούρης, 114’ Βεζυρόπουλος – 85’ Ασλανίδης 
Διαιτητές: Σαφούρης, Ευθυμιάδης, Βασιλόγλου
Ιατρικό προσωπικό: Φούρναρη Κυριακή
ΑΓΚΙΣΤΡΟ-ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ...........0-4
Σκόρερ: 25’(π) Ουζουνίδης, 41’ Γεψωργιάδης Σ., 43’ Τσιγκενόπουλος, 52’ Ζαχαριάς
Διαιτητές: Κεφαλάς, Κιοσσές Ι., Παυλίδου
Ιατρικό προσωπικό: Μαλούδης Γεώργιος
 
Μπήκαμε για τα καλά σε ρυθμούς «τοπικού ποδοσφαίρου» καθώς μετά τις δυο πρώτες αγωνιστικές σε Επίλεκτη και Ανώτερη, εμβόλιμα την μεθαυριανή Τετάρτη 19/9 έχουμε τους αγώνες Κυπέλλου της φάσης των 32, ημέρα κατά την οποία θα διεξαχθούν 8 συνολικά αγώνες του 1ου και του 2ου ομίλου. 
 
Αναλυτικά το πρόγραμμα  
 
1ος Όμιλος 
 
TET 19/O9/18 ΩΡΑ 04:30 μμ
 
Γήπεδο Χειμάρρου:
ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ-ΠΡΟΒΑΤΑΣ
Γήπεδο Α.Ποροίων:
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ-ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ 
Γήπεδο Ροδόπολης:
ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
Γήπεδο  Μεγαλοχωρίου:
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ-ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ
 
2ος Όμιλος 
 
TET 19/O9/18 ΩΡΑ 04:30 μμ
 
Γήπεδο  Ομ.Β:
ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ
Γήπεδο Καπνοφύτου:
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ-ΚΑΡΠΕΡΗ
Γήπεδο Σκοτούσσας:
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ-ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
Γήπεδο  Αγκίστρου:
ΑΓΚΙΣΤΡΟ-ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
 
ΤΕΤΑΡΤΗ 19/9 - 16:30
Γήπεδο Χρυσού
ΧΡΥΣΟ-ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ
 
ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
 
3ος Όμιλος ΤΕΤ 26/9 04:30 μμ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ-ΝΕΟΧΩΡΙ
ΚΟΡΜΙΣΤΑ-ΠΡΩΤΗ
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ-ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ
 
4ος Όμιλος ΤΕΤ 26/9 04:30 μμ
SERRES 1800-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ-ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ
ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ-ΛΕΥΚΩΝΑΣ
ΝΙΓΡΙΤΑ-ΑΓIO ΠΝΕΥΜΑ
 
 
Prev Next
BP ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ - ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - AUTO GAS
ParisNiko - Τηλ. 23210 24515, 55177 - CU: 6943 445 854, F2G: 6931 303 318, WHATS UP: 6980 018 050
Σουβλάκι ο Σώτος | Τηλέφωνο :23210 56211
ΒΑΦΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - ΑΣΗΜΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΤΗΛ.: 23210 36238 - Κιν: 6978 330 547
STUDIO FOTO KLIK
ΕΝΟΙΚΙΑΣΕΙΣ STUDIO - Τηλ.: 694 806 9001
Goal Cafe | To Νούμερο 1 Sports Cafe της πόλης / ΕΠΙΣΗΜΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΡΟΒΟΛΗΣ NOVA
…γιατί πίσω από κάθε πετυχημένη ιστορία κρύβεται ένας Σερραίος!
  1. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  2. ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Prev Next
Family Kitchen - Χειροποίητος Γύρος, Εκλεκτά Ψητά
Bet Αρένα - Τηλ. 23210 59586
Auto Club - Λευκώνας Σερρών - Τηλ. 23210 50599, 75895
ΦΥΤΩΡΙΑ ΔΕΛΧΑΣ - ΤΗΛ.: 6943667587 - ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ
O2  ARENA sports cafe - Γρ. Ρακιτζή 57, Σέρρες - τηλ.: 23210 65676, Υπεύθυνος: Νίκος Λάππας τηλ.: 6936145444
Συμβουλευτική Λογιστική - Γαβριηλίδης Ιωάννης - Μεραρχίας 13 - Σέρρες - τηλ. 23210 67371 - 6934 910 968
SELI ΦΥΣΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΝΕΡΟ - ΤΗΛ: 23210 73223
BP Πετρέλαιο Θέρμανσης: Μανάφης Κωνσταντίνος, 2o χλμ Σερρών-Θεσσαλονίκης, τηλ: 23210 39358
Welcome Stores ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΣΕΡΡΕΣ

Η "ΦΩΤΟ" ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥΧΟΣ 2019... ΑΠΟΝΟΜΕΣ ΚΑΙ ΠΑΝΗΓΥΡΙΣΜΟΙ...

ΑΡΘΡΑ ΑΝΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

« Ιούλιος 2019 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΣΕΡΡΑΪΚΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ… ΕΝΝΕΑ(9) ΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΑ ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ…

Ιουλ 18, 2019

ΣΕΡΡΑΪΚΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ… ΕΝΝΕΑ(9) ΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΑ ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ…

Ανακοινώθηκαν σήμερα, Τετάρτη 17 Ιουλίου 2019,  από την κεντρική Επιτρ...